galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co chetnie ujrzelisbycie w zapowiedziach firmy?
Autor Wiadomość
stalker

Wysłany: Sro 07 Sty, 2009   

No niestety, bez wsparcia będzie krucho.

Ale Midnight jest fajny i z niezłym haczykiem w sobie, warto go wypromować, byleby dotarł do Empików i może wylądował w gazetce? :) bo nawet nie wiem, gdzie go znaleźć w Warszawie :)

Tei-chan

Wysłany: Czw 08 Sty, 2009   

To prawda, ze planów co do gier fabularnych jest trochę ale wiele z nich to przypuszczenia lub pogłoski. Nie wierze, że wszystkie wypalą. Natomiast Midnight jest narazie troszkę mało rozpowszechniony jak mi się wydaje. Tak jak napisał Stalker, przydałaby się jakaś reklama tego systemu. Wiem, ze sklepy z grami fabularnymi, bitewniakami i planszówkami te podręczniki mają ale moze jakieś plakaty promujące system by się przydały albo coś.

Co do planów na przyszłość to może aby ułatwić życie sobie i umilić je graczom to Galakta zrobiłaby ankietę, które gry najbardziej chcieliby zobaczyć . Albo inną z cyklu, które chceiliby zobaczyć najpierw. MOze to by ułatwiło pracę i odrazu wiadomoby było, na które tytuły najbardziej gracze czekają.

Miło przy tym mi słyszeć, że Arkham Horror już w lutym. Mam nadzieje, że pojawi się przedsprzedaż bowiem już nie moge się doczekac tego tytułu.

D.W.
Galakta

Wysłany: Czw 08 Sty, 2009   

Korona Cienia czyli pierwszy dodatek do Midnight mam nadzieję, że uda się go wydać w marcu, oczywiście tego roku.
Powiedzmy, że jest to na razie wiadomośc nieoficjalna.

Pajhi

Wysłany: Pią 09 Sty, 2009   

D.W. napisał/a:
Korona Cienia czyli pierwszy dodatek do Midnight mam nadzieję, że uda się go wydać w marcu, oczywiście tego roku.

Może coś nieoficjalnie o dodatkach do Runebound-a wiadomo??
........mierzy grubo ponad dwa metry wzrostu.Ochrania go pancerz wykuty z zestalonych ludzkich dusz.Na brzegach zbroi wycięte są runy,sławiące okrucieństwa,jakich się dopuścił,aby zdobyć tak potężną ochronę.

D.W.
Galakta

Mogę co najwyżej napisać o tym, że na pewno będą.
Duży dodatek to będzie Sands of Al-Kalim.
Bedą tez karciane jak kiedyś pisałem.

Jednak o terminie nie chcę jeszcze pisać bo to byłoby zbyt przypuszczalne.

ShadEnc

D.W. napisał/a:

Byłoby świetnie, gdyby pojawił się do końca zimy :)

Oczywiście mam nadzieję, że przeniesienie przygody pod edycję 3.5 jest jak najbardziej aktualne - przeróbek tam niewiele, a przygoda na pewno zyska.

Tei-chan

Wysłany: Sob 10 Sty, 2009   

No to jest na co czekać. Najpierw w lutym na liście zakupów obowiązkowych dla mnie jest Arkham Horror, a w marcu już dodatek do Midnight - Korona Cieni. Świetnie zapowiada się ten rok. :)

Artur

Wysłany: Nie 11 Sty, 2009   

Niedługo połowa stycznia, a na ten miesiąc zapowiedziane były dwa tajemnicze "xxx" - kiedy dowiemy się czegoś więcej?

dasilwa

Wysłany: Nie 11 Sty, 2009   

stalker napisał/a:

Ale Midnight jest fajny i z niezłym haczykiem w sobie, warto go wypromować, byleby dotarł do Empików i może wylądował w gazetce? :) bo nawet nie wiem, gdzie go znaleźć w Warszawie :)

Znajdziesz w Graalu :wink:

Tei-chan

Wysłany: Wto 13 Sty, 2009   

No i mamy już oficjalne wieści o dodatku Korona Cieni do Midnight. Jest na co czekać.

A co z tymi dwoma tytułami XXX, co to miały być zapowidziane w styczniu. Czy w styczniu zobacztymy jeszcze jakieś tytuły? Czy dopiero w luty ruszy się linia wydawnicza?

A tak z innej beczki to słyszałem plotki, że ponoć Galakta jest zainteresowana WFRP 2ed., czy to prawda?

uiek
Geek :o)

Wysłany: Wto 13 Sty, 2009   

przecież Warmłotka wydało po polsku Copernicus i to juz jakis czas temu

romeck

Wysłany: Sro 14 Sty, 2009   

Mam pytanie jeśli można. :)

Zauważyłem, że na REBELu wyczerpały się Filary Ziemi i póki co nic nie wskazuje na to, aby w najbliższym czasie wróciły do ich oferty. Wiem, że mogę kupić gdzie indziej, ale w związku z tym pojawiło się u mnie pytanie. Mianowicie, czy faktycznie kończy się nakład Filarów Ziemi i Galakta nie przewiduje dodruku, czy może jest to z czymś związane - np. nowe wydanie (integral podstawka+dodatek)? :P

Nie liczę na superkonkretną odpowiedź, ale jest ona dla mnie dość istotna - planuję zakup i nie wiem, czy nie lepiej zaczekać (jeśli tak, to mniej więcej ile muszę zaczekać? :) ).

A w zapowiedziach Galakty chętnie ujrzałbym Cubę. Wiem, że jest prawie niezależna językowo, ale to "prawie" mi dość przeszkadza.

D.W.
Galakta

To raczej chodzi o brak w tym konkretnym sklepie lub złym ustawieniu w programie.
Filary Ziemi są cały czas dostępne.

moonman

D.W. napisał/a:
Generalnie staramy się rozwijać wszystkie serie. Właściwie poza jednym wyjątkiem tak się dzieje.

czy ten wyjątek to Gra o Tron?
czy to oznacza, że do GoTa nie planujecie wydawać dodatków?

Sztefan

Chyba chodzi o Wings of War.

Odpowiedz do tematu