galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie odnośnie Arkham Horror
Autor Wiadomość
Tei-chan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Mar, 2009   

Ja już dostałem wieści, ze została wysłana także najbliższy weekend należy do Horror W Arkham :)
 
 
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Mar, 2009   

Też dostałem cynk, więc jeśli Poczta Polska nie da ciała, to może dotrze przed weekendem i człowiek bedzie mógł spokojnie zapoznać się z elementami gry, przeczytać karty, rozegrać kilka partyjek solo, by w weekend już gładko wprowadzić znajomych w zasady, bez ciągłego zerkania w instrukcję ;)
 
 
Neuron
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Ja mam nadzieję, że na pocztę nie będę musiał iść z awizo, tylko przyniesie mi gierkę listonosz. Na razie rozkminiam z wolna, z bardzo wolna (bo ciężko mi idzie) Ride for the Galaxy. Kiedy jednak dostanę Arkhamka mam nadzieję, że błysnę... wydaje się być dużo prostszy...
 
 
Ajgor
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Do mnie (Wrocław) paczka już dotarła! :D
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

U mnie gra też już jest :) Czas na wielkie otwarcie... zbudź się Przedwieczny! :twisted:
 
 
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Dlaczego ja jestem w przeciwnym końcu polski niż Galakta? -_-'

8janek8, czy ty jesteś absolutnie pewien tego co napisałeś? :>
 
 
Athlar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Dostałem gierkę. Wieczorem wielkie otwarcie. Pozdrawiam wszystkich i życzę udanych szpili. :)
 
 
masso
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Wpisujcie miasta, które odwiedził listonosz z pancerną paczką od GALAKTY!
KRAKÓW!! :P

(tak, zarejestrowałem się specjalnie po to, aby napisać tego głupiutkiego posta:P)
 
 
Corp
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Właśnie czytałem wasze wiadomości, gdy odezwał się domofon. Cthulhu przybył, rozpoczął się horror (w Krakowie).

Pozdrawiam.
 
 
Neuron
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Jest! A ja jestem w szoku. Tak szybko? Chodzi rzecz jasna, o Centralny Stolec, zwany tez Stolicą :)

A jak wrażenia? Wykonanie moim zdaniem bardzo w porządku, chociaż nigdy nie widziałem wersji angielskiej. Ktoś pokusi się o porównanie?
 
 
8janek8
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Hmmm... czcionki? Chyba, że faktycznie są jakieś różnice?
 
 
xshadow
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2009   

Dobra dobra, metropolitarne cwaniaczki. Wasze przesyłki to nic w porównaniu z dotarciem paczki do mnie na wioskę :twisted:

PS. W profilu mam wpisany Zamość, żeby chociaż z grubsza było wiadomo, o którą część Polski chodzi ;)
 
 
omega201
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Mar, 2009   

Wro tez dzisiaj. Wydanie bardzo ladne. W weekendzik partyjka...:)
 
 
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Mar, 2009   

A ja czekam dalej... Chyba muszę zajrzeć do skrzynki czy przypadkiem listonosz nie miał napadu lenistwa i postanowił dostarczyć awizo zamiast taszczyć paczkę.

Dobra panowie, w międzyczasie mam kolejne pytanie, tym razem dotyczące wymiany ekwipunku między Badaczami.
INSTRUKCJA napisał/a:
Badacze mogą handlować w dowolnej chwili poza walką
kiedy znajdują się w tym samym miejscu. Mogą oni
handlować przed, po lub w trakcie ruchu, co oznacza, że
handel nie kończy ruchu.

Jeśli Badacz1 wchodzi na pole, gdzie jest Badacz2 i jakieś potwory to NAJPIERW musi uniknąć/pokonać potwory by wymienić się ekwipunkiem czy może dokonać wymiany PRZED unikaniem/walką?
 
 
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Mar, 2009   

Witam serdecznie. Wczoraj listonosz zostawił niezmiernie tajemnicze awizo, bez żadnych dat i godzin, wieczorem zeszła mgła gęsta jak mleko a ja wyruszyłem na pocztę po przesyłkę. Najdłuższe 40 minut w życiu. Ale dostałem.
Pierwsze co się rzuciło to przeredagowana instrukcja i info o poprawionych kartach. Brawo! Ładne podstawki, elegancka plansza, ślinka pociekła.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.2 sekundy. Zapytań do SQL: 13