galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Podstawki pod myśliwce - ułamane bolce
Autor Wiadomość
FinekTSC
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015   Podstawki pod myśliwce - ułamane bolce

Witajcie

Jak wszyscy wiedzą w Armadzie w okrągłą podstawkę wkłada się suwak aktywacji, na to okrągły "żeton" eskadry i wszystko przybija się pionowym słupkiem.

Dziś przyszły zamówione na Rebelu (zresztą tam będę reklamował) myśliwce (po 2 paczki każdej strony) i wszystkie (podkreślę WSZYSTKIE) słupki mają złamany bolec.

Kupił ktoś taki zestaw i miał ten sam problem? Czy to ja jestem takim pechowcem?
 
     
Breed9000
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015   

Napisz do Galakty. Wyślij zdjęcia. Powinni wymienić.
 
     
FinekTSC
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Lip, 2015   

Też o tym myślałem, tylko jak to wada całej serii i wszystkie paczki tak mają (bo skoro na 4 paczki 100% mam połamanych/zdeformowanych (i co ciekawe, w ŻADNEJ nie latają luźno te ułamane elementy, co znaczy, że ich nigdy w paczce nie było)) to pytanie, czy Galakta będzie teraz w stanie to wymienić, czy będzie trzeba czekać np. na nową dostawę z poprawionymi słupkami.
Dlatego pytam, czy to ja trafiłem na 4 felerne zestawy, czy jest po prostu wada fabryczna w serii.
 
     
FinekTSC
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Lip, 2015   

Breed9000 napisał/a:
Napisz do Galakty. Wyślij zdjęcia. Powinni wymienić.


Powiem tak. Wiszę ci flaszkę....
Zrobiłem zdjęcia, piszę mail do Galakty, sprawdzam, czy na zdjęciach je dobrze widać... eeee.... coś nie pasuje.... ten ułamany bolec wygląda tak, jak powinien wyglądać normalny co zrobiłem mu zdjęcie....eeee.... Pod lupą oglądam....
To co wziąłem za zdeformowany lub odłamany bolec.... to źle ucięta wypływka! Ale najgorsze, że... pasuje...

Dobra, ośmieszyłem się tematem.
Przepraszam, że zrobiłem zamieszanie, ale to chyba ja powinienem iść do okulisty :/
 
     
MorgotH
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Gru, 2015   

FinekTSC napisał/a:
Breed9000 napisał/a:
Napisz do Galakty. Wyślij zdjęcia. Powinni wymienić.


Powiem tak. Wiszę ci flaszkę....
Zrobiłem zdjęcia, piszę mail do Galakty, sprawdzam, czy na zdjęciach je dobrze widać... eeee.... coś nie pasuje.... ten ułamany bolec wygląda tak, jak powinien wyglądać normalny co zrobiłem mu zdjęcie....eeee.... Pod lupą oglądam....
To co wziąłem za zdeformowany lub odłamany bolec.... to źle ucięta wypływka! Ale najgorsze, że... pasuje...

Dobra, ośmieszyłem się tematem.
Przepraszam, że zrobiłem zamieszanie, ale to chyba ja powinienem iść do okulisty :/


hehe miałem to samo ale skapnąłem się po "pięciu sekundach"
pozdrowienia!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14