galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Granie w X-Winga za pomocą systemu Vassal
Autor Wiadomość
Dzielny-mv
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Kwi, 2015   Granie w X-Winga za pomocą systemu Vassal

Witajcie

Zachęcam do spróbowania swoich sił w X-Winga za pomocą systemu Vassal. To nic innego elektroniczny stół który można zaadoptować do dowolnej gry. Na Vassalu pojawia się coraz więcej polaków, za granica jest to bardzo popularny sposób na grę, w szczególności dla osób które maja słabo rozwinięte środowisko graczy w swoim mieście.

Powstał poradnik który opisuje wszystkie najważniejsze aspekty, zarówno instalacji, konfiguracji jak już praktycznych aspektów używania tej platformy.

http://www.x-wing.pl/za-s...alu-slow-kilka/

Zastanawiam się czy przyjąłby się system tagów przy xywach które odpowiadać będą narodowości, moja propozycja to albo Xywa-PL, albo [PL]Xywa, jak nie, wpisujcie się w tym temacie. Walcie śmiało z pytaniami, chętnie odpowiem :) Jak zbierze się odpowiednio duża grupa, możemy zorganizować jakiś turniej.
 
     
slavkovic
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2015   

No ja chętnie bym pograł, muszę tylko skróty klawiszowe ogarnąć i zagrać ze 2 gry na luzaka z kimś kto jest w tym dobrze obeznany.
 
     
Dzielny-mv
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Kwi, 2015   

Ja jestem praktycznie codziennie, nick Dzielny-PL.
 
     
Krawcowa
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Gru, 2015   

Czołem wszystkim.
Śledzę forum od kilku dni, jednak do odzewu skłonił mnie pewien problem, do którego nie mogę znaleźć rozwiązania.

No niestety nie potrafię opisać sobie statków.
Nie widzę nigdzie możliwości edytowania ich kart.
Nie umiem wgrać też pliku już z zapisanymi (ponoć) ustawieniami "Squad_Building_Templates_v2-5.2.3"
Możliwe, że dlatego iż wersję Vassala mam v3.2.15
Poradnik z podanego linka nie wyjaśnia takich rzeczy a może po prostu nowsza wersja Vassala ma nieco inną obsługę :/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14