galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Twierdza Czarnoksiężnika
Autor Wiadomość
makulatura
[Usunięty]

Wysłany: Nie 14 Lut, 2016   Twierdza Czarnoksiężnika

Cześć

Korzystając ze Strange Eons i kart z zestawu podstawowego powstał poniższy scenariusz. Lubię się pomęczyć grając więc rozgrywka nie należy do łatwych, poziom trudności oceniam na 7. Ze względu na ilość kart w talii spotkań przejście może zająć 1.5h.

Całość dostępna w wersji PDF do druku i obrazków: https://www.dropbox.com/s...lRVaa1Ps3a?dl=0

Jestem ciekaw opinii / komentarzy / sugestii / pomysłów, a zwłaszcza wrażeń z gry.
 
     
Merlin
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Na razie wydrukowałem i poczytałem scenariusz. Ciekawy ale solo to się chyba tego nie da przejść. ;) Przygotowujesz może wersję anglojęzyczną?
 
     
makulatura
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lut, 2016   

Tak, wersja angielska jest gotowa. Wrzucę pewnie za kilka dni na boardgamegeek.

Solo przejść się da tylko jakąś mocniejszą talią, pewnie krasnoludy, dobrze radzi sobie też Elrond + niebieski Glorfindel z dodatkami. W ramach wyzwania staram się przejść zestawem podstawowym + karty z Mrocznej Puszczy, już "prawie" się udaje ;) Scenariusz wymusza użycie dużej ilość dodatków / wydarzeń zamiast dużej ilości sprzymierzeńców w talii.
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lut, 2016   

Żeś pojechał z poziomem trudności :wink: . Scenariusz na razie wydaje się trudniejszy od Wieży Nekromanty, ale zobaczy się po wydrukowaniu.
 
     
makulatura
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lut, 2016   

Co do poziomu trudności - wzorowałem się na Starciu u Stóp Samotnej Skały. Tamten scenariusz jest również wymagający, ale jak poznasz przebieg wydarzeń i odpowiednio przygotujesz talię nie jest już tak trudny, a wciąż daje sporo satysfakcji :) Wszelkie uwagi i propozycje zmian chętnie widziane.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13