galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
S/W 2x X-wing i 1x YT-2400
Autor Wiadomość
xarn001
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Kwi, 2016   S/W 2x X-wing i 1x YT-2400

Hej!
Jak w temacie, wymienię na statki scum and villany, ew. sprzedam za uczciwa cene.
Grane z 5x, nigdy nigdzie nie transportowane, w stanie idealnym.
Wraz ze wszystkimi kartami etc. etc.

YT-2400 pochodzi z zestawu...... YT-2400 :D

Natomiast te dwa X-wingi pochodza z dwoch roznych zestawów startowych, tego nowego oraz tego starego :)

PS. Wiem, że to trochę wbrew regułom forum, ale ja naprawdę nie posiadam i nigdy nie posiadałem konta na jakże głupiej stronie wyłudzajacej dane osobowe jaka jest facebook.

+Obiecuję i klnę się na wszystko, że jeśli sprzedam te statki to za pieniadze uzyskane w ten sposób kupię statki do scum and villainy :D
 
     
Michu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Kwi, 2016   

Z całym szacunkiem, skoro nie posiadasz konta na facebooku (nawet takiego z dopiskiem "osoba fikcyjna" :v), oświecę Cię i powiem, że szanse na sprzedanie czegoś używając konta z nabitym 1 postem są dosyć niskie. Szybciej to opchniesz wystawiając na portalu aukcyjnym.
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2016   

W celach handlowych zapraszam na dedykowaną grupę facebookową: https://www.facebook.com/...459659/?fref=ts

To forum to bądź co bądź forum wydawcy (i sklepu jednocześnie), uprasza się więc o przestrzeganie regulaminu w tym zakresie :)

Swoją drogą, w tym dziale jest sznurek zamkniętych tematów zakupowych, a ludzie nadal piszą nowe... gratuluję ogaru :D
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.35 sekundy. Zapytań do SQL: 13