galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2016 - Plany Wydawnicze
Autor Wiadomość
oskar

Wysłany: Wto 02 Sie, 2016   

Michal napisał/a:

DRUK NA ŻĄDANIE

Dlatego po raz kolejny powtórzę, że nasz plan jest taki, aby zmniejszać opóźnienie do wersji ANG i z naszej strony robimy wszystko, co w naszej mocy, aby tak właśnie było. W przypadku tej fali na 90% od razu będzie możliwość zamówienia całego cyklu, ponieważ nie będziemy chcieli rozbijać go na 2 części właśnie w celu nadrobienia zaległości.

Co więcej na jesieni chcemy zorganizować kolejną (trzecią w tym roku) falę zamówień, w której pojawią się także nowe produkty.

Bardzo dziękuję za te informacje. Zdecydowanie polepszyło mi to nastrój. Jak będzie możliwość zamówienia całego Angmaru - to będzie to dużo krok do nadrobienia zaległości. Mam nadzieję, że uda się wam wykonać wszystkie założenia i że wszyscy dostaną to na co czekają i będą szczęśliwi
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

piter1991 
Wolny strzelec

Wysłany: Sro 03 Sie, 2016   

Ok, ostatnio nie było jeszcze oficjalnych zapowiedzi, może dlatego pominęliście pytanie :)

Arkham Horror: The Card Game - planujecie wydać wersję PL ?

Lunar 

Wysłany: Czw 04 Sie, 2016   

piter1991 napisał/a:
Ok, ostatnio nie było jeszcze oficjalnych zapowiedzi, może dlatego pominęliście pytanie :)

Arkham Horror: The Card Game - planujecie wydać wersję PL ?

Osz bogowie cóż za kumulacja mackowości!

https://www.fantasyflight...r-lcg-showcase/

Such beauty!

Netrunner upadł, ale LotR, Wh40k czy Gra o Tron trzymają się nieźle po polsku. Macki w wersji nowej, odświeżonej i bez ciężaru, brzemienia ogromnej preszłości CCG... to się może sprawdzić. Rety, rzuciłbym się na tę karciankę, oj tak.

oinek 

Wczoraj na FB wrzucili info w jednym z komentarzy że w przyszłym tygodniu chcą coś ujawnić w okolicach środy oczywiście wiadomo że chodzi o właśnie Arkham Horror LCG :) Liczę że skoro Star Wars Destiny będzie miało premierę równoczesną z światową to na bank AH:LCG również! :)

Mortalo 

@oinek oby, oby!

oinek 

Gra o Tron i WH40K: Podbój wychodzi wszystko równo z światową. Star Wars destiny też ma być równo z światową także liczymy na to że AH:LCG też będzie szedł jak pozostali :) Ja już nie mogę się doczekać aż mi macki zaczynają drżeć :D

Lunar 

Na pewno to wyjdzie!
Zwłaszcza, że nie ma niepewnej formuły turniejowej pojedynków 1v1, tylko jest takim Arkham Horror kooperacyjną grą (to co się najlepiej sprzedaje i jest kochane) lecz w wersji karciankowo-rpgowej :) Dla mnie mniam.

esiu1986 

Wysłany: Pią 05 Sie, 2016   

Cytat:
Uwaga: Elementy zestawów Fellowship 2015 zostaną przygotowane w polskiej wersji językowej. Scenariusz Morderstwo pod Rozbrykanym Kucykiem może być rozgrywany zarówno na normalnym, jak i na łatwym poziomie trudności. Scenariusz ten będzie później dostępny w ramach Druku na Żądanie. Maty i karty z alternatywną grafiką będą dostępne jedynie w ramach wydarzenia Fellowship 2015 i nie będą później dostępne w normalnej sprzedaży.

Z okazji zbliżającego sie Fellowship 2016. Czy scenariusz z poprzedniego eventu - "Morderstwo pod Rozbrykanym Kucykiem" będzie dostepny, tak jak wspomniano, w DNŻ? Zależy mi, aby mieć wszystkie dodatki do Władcy, które wyszły po polsku i właśnie brakuje mi tego jednego.

Bedę wdzięczny za odpowiedź.

Tregarth 

Wysłany: Sob 06 Sie, 2016   

Akozz napisał/a:
Michal napisał/a:

Runebound
Dodatki - czekamy na informację o międzynarodowej produkcji, pliki i ruszamy z pracą. Runebound jest bardzo bliski naszemu sercu i chcielibyśmy rozwijać tę linię.

Wiadomo już może czy wszystkie z 4 zapowiadanych dodatków do Runebound zostaną przetłumaczone ? Albo czy będą wydane najpierw po angielsku ? Oraz czy są już jakieś orientacyjne daty premiery ?

Na stronie FFG pierwsze dwa dodatki oficjalnie dostępne w sprzedaży, kolejne dwa zapewne już za jakiś miesiąc też będą na półkach (*przynajmniej sklepu ffg). Ponawiam pytanie przedmówcy : ) Czy wszystkie cztery będą po polsku? Czy możemy liczyć na chociażby proponowany termin wydania?

c08mk

Wysłany: Pon 08 Sie, 2016   

Ja z kolei zapytam o dopiero co zapowiedziany dodatek do XCOM. Mam nadzieję, że muszę pytać "czy będzie?" tylko "kiedy będzie"?

yarzab 

Witam,

Na stronie FFG widnieje od jakiegoś czasu informacja, że dodatek do Runewars Banners of War oczekuje w tej chwili na dodruk, bierzecie pod uwagę opcję dołączenia?

pozdrawiam,
Tomek

em3 

Michal napisał/a:

Eldritch Horror
Zaginiona Wiedza - Nie, w najnowszym druku nie będzie poprawionych kart do pierwszego druku gry podstawowej.

Czyli ktoś, kto zakupił pierwsze wydanie podstawki niejako zostaje na lodzie odnośnie błędnych kart? Chociaż faktycznie, w zaginionej wiedzy poprawialiście chyba tylko literówki, więc pół biedy.

Dziękuję za odpwiedź.

ragathol 
Adam

Czy jest szansa jeszcze w tym roku na dodatki w DNŻ do Warhammer Quest: Zabójcy Trolli i Witch Hunterki ???

ardhiel

Wiem, że to pytanie zbyt wcześnie stawiane, ale czy interesujecie się nowym projektem FFG RuneWars: Miniatures Game? ;)

Chrostek84 

Wysłany: Wto 09 Sie, 2016   

Witam. Może to trochę dziwne pytanie po ilości dodatków które mają się pojawić w najnowszym zamówieniu DnŻ, ale dlaczego wśród dodatków do zamówienia nie ma Morderstwa pod Rozbrykanym Kucykiem ? Macie przecież już do niego wszelkie przygotowane pliki w związku z zeszłorocznym eventem. Mam nadzieję że nie jest tak, iż jedyną możliwością uzyskania tych zestawów jest udział w danych Turniejach ???

Odpowiedz do tematu