galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki - dostępność polskiej wersji językowej
Autor Wiadomość
VanHohenheim
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   Dodatki - dostępność polskiej wersji językowej

Witam wszystkich !

Tydzień temu dostałem na urodziny Władcę Pierścieni LCG, i mimo krótkiego okresu czasu bardzo mi się gra spodobała. Rozegrałem w niej już wiele godzin, też pobrałem sobie scenariusze fanowskie. Mimo wszystko podejrzewam, że po kilkudziesięciu-kilkuset partiach przyjdzie ochota na coś więcej. Jednak gdy przejrzałem dostępność w sklepach dodatku "Khazad-Dum" (który jest proponowany przez wielu jako pierwszy zakup po podstawce) to zauważyłem, że nie ma nigdzie możliwości zakupu tej gry w polskiej wersji językowej.
Czy to tylko tymczasowa sytuacja i mogę oczekiwać, że za jakiś czas będzie można kupić ten dodatek, czy będę mógł liczyć tylko na używane wersje ? Jak w ogóle wygląda sytuacja z rozszerzeniami do tej gry ?
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Sro 24 Sie, 2016   

Khazad-dum jak i Spadkobiercu Numenoru będą niedługo dostępne w ramach dodruku. Natomiast pozostałe dodatki (małe) są póki co w sklepach - bez większego problemu można zamówić je sobie oprócz może polowania na golluma i starcia u stóp samotnej góry (pierwszy dostępny w druku na żądanie, drugi niestety niedostępny) - ewentualnie pozostaje polowanie na te dwa dodatki z drugiej ręki.
Ja bym radził iść zgodnie z planem - po podstawce cykl mrocznej puszczy, potem khazady, cykl do nich, potem numenor itd.
 
     
Seba_stian
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Wrz, 2017   

Hej ;)
Nie chcę zakładać nowego tematu to podpinam się pod ten ;)
Chcę zacząć grać i zastanawia mnie jedna kwestia, czy gdzieś jeszcze są dostępne 2 pierwsze dodatki pierwszego cyklu (m.in. Polowanie na Golluma) w wersji pl? Widziałem, że na Rebelu są dostępne po angielsku.
I tu pytanie, czy nie zastanawiać się i kupować to, bo i tak nie znajdę po polsku? Czy szukać i czekać?
Od razu zaznaczę, że język nie jest problemem, ale jakby była możliwość to nie chciałbym mieszać wersji językowych. A nie ukrywajmy, polska wersja jest zdecydowanie tańsza ;)
 
     
tomtom
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Wrz, 2017   

Proponuję kupować angielską wersję od początku. Ja niestety tego nie zrobiłem i teraz mam karciankę dwujęzyczną.
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Wrz, 2017   

Karcianka w wersji dwujęzycznej nie jest taka straszna, chyba że twoi współgracze gorzej radzą sobie z angielskim. Ale faktem jest, że z niektórymi dodatkami w wersji polskiej jest problem, i jeśli chcesz mieć jednolitą wersję to lepiej angielską. Istnieje też zagrożenie, że Galakta przestanie wspierać polską wersję (a i tak kilka ostatnich cyklów jest wydawana w trybie " druku na żądanie", a jakość kart z druku na żądanie jest gorsza).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13