galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forsaken lore po polsku?
Autor Wiadomość
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2015   

wie ktos czy gdzies w internecie, mozna znalezc wszystkie karty z dodatku ale po angielsku?
od razu mowie, ze mam zakupiony polski dodatek. nie chodzilo mi o granie bez kupowania :) chcialem porownac karty i w razie czego poszukac roznic.
 
     
em3
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Lut, 2016   

Witam, czy orientuje się ktoś czy planowane jest wznowienie/dodruk tego dodatku? Obecnie jest on właściwie nie do dostania przez internet (ostatni egzemplarz jaki widziałem dziś zniknął ze sklepu).

Wiem, że dodatek nie jest wymieniony na stronie http://galakta.pl/plany-w...wnicze-dodruki/
 
     
c08mk
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Lut, 2016   

Zadaj pytanie w temacie Plany Wydawnicze na 2016 rok, żeby Galakta zobaczyła że jest zapotrzebowanie. Oficjalne odpowiedzi są w pierwszy poniedziałek miesiąca.
 
     
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Lut, 2016   

teraz bedzie reedycja podstawki
sadze, ze dodatki tez beda wydawane ponownie.
 
     
paig
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Lut, 2016   

Jak kupowałem dodruk i dzwoniłem do Galakty odnośnie dodatku Zaginiona wiedza (nie byłem pewien czy czekać na wznowienie i poprawienie kart, czy brać póki jest). Pani ze sklepu powiedziała, ze w najbliższych 2 miesiącach nie planują dodruku, dlatego czym prędzej dodatek zakupiłem. Myślę, że dodruk na bank będzie, ale kiedy... zobaczymy co odpiszą w planach wydawniczych.
PS Witam forumowiczów!
 
     
em3
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Lut, 2016   

Morsereg napisał/a:
teraz bedzie reedycja podstawki
sadze, ze dodatki tez beda wydawane ponownie.
Pytanie czy, jak już wydadzą ponownie (poprawioną?) podstawkę, to reedycje dodatków będą zawierały erratę do pierwszego wydania podstawki czy nie.
 
     
steemm
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Lut, 2016   

Kurczę, kupiłem podstawkę z dodruku, kupiłem dodatek góry szaleństwa a ten został wyprzedany :cry:
 
     
ruktrt
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Lut, 2016   

steemm napisał/a:
Kurczę, kupiłem podstawkę z dodruku, kupiłem dodatek góry szaleństwa a ten został wyprzedany :cry:


zauważyłem, że czasem w niektórych sklepach internetowych pojawiają się jeszcze pojedyncze egzemplarze, także można się zaczaić ;)
 
     
IrasArgor
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2016   

Wiadomo coś o dodruku ? Od kilku miesięcy jest informacja, że Zaginiona Wiedza jest w produkcji i nic się w tej kwestii nie zmienia :( .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13