galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PBF#121
Autor Wiadomość
Aras
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2016   

http://npiguet.github.io/...IqY5oevyavigIA.

chyba się zgadza
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2016   

Swój ruch zrobię wieczorem, ale powiem wam że tej siły nie powstrzymacie... Zresztą napewno m-1 se na The boneway, 2x KN na Storms End, zostawiam ZW atakował będzie Drinkwater i wygrywam na remisie, nie wiem na którym torze chce wskoczyć wiec mapę z decyzją podrzucę wieczorem po pracy ;-)
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2016   

Chyba już mogę gratulować :wink: w sumie od końca 1 rundy podejrzewałem,że tak to się skończy :grin: Masz widocznie szczęście do gier które prowadzę :grin:
 
     
Aras
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2016   

m-1 wszystko z pyke na riverrun, wspieram się, karta poszła na PW
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2016   

po ruchu Martella
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Paź, 2016   

Gratulacje Longer! Od samego początku przewidywałem taki rozwój wydarzeń, a walka z Boltonem uniemożliwiała reagowanie na południowe sprawy. Odrobinę cieszy 6 zamków rodem w najtrudniejszej sytuacji. :smile:

Dogrywamy tą partię czy oczywiste uznajemy za oczywiste i można się w moim wypadku wylogować na jakiś czas z forum? :wink:
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2016   

Proponuję,żeby sam zainteresowany wszystko ładnie opisał co i jak,i tyle
 
     
gamaliel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2016   

Broni cersei
 
     
Aras
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2016   

Był aeron
http://npiguet.github.io/...oWM4YCC64Ow46Ky
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2016   

tak naprwde zostalo kilk aruchow wiec mysle ze mozna je dograc ale moja strategi anie bedzie zaskoczeniem..... beda dwa ataki na The Reach i Highgarden, z sila 6 i 7..... nie obronicie sie w zaden sposob przed nimi.... chuba ze czego nie zauwazylen.....
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2016   

Nie mam szans obronić Wysogrodu ani Reach, gratuluję zwycięstwa Martellowi, dziękuję GM za prowadzenie, wszystkim za grę, szacun dla Baratheona za 6 zamków :wink:

Podsumowując, moim zdaniem piechur na prince pass to za duże udogodnienie, jest to jedyne miejsce na pewne 2 żety od początku, co z szybką licytacją da taki efekt jak w tej rozgrywce. Może by go dać np. na starfall? Pozostałe zmiany są dobre. Tyrell ma fajną pozycję i dobre karty, ale też wymuszony konflikt z Barą i Lannim, żeby ograniczyć Martela trzeba by się z nimi jednak dogadać a jakoś nie było ku temu parcia i chęci. Wydaje mi się też ze Stark jest wciąż słaby, to druga partia w którą tu gram i w obu kończył tak samo. Ale ktoś z pary Stark-Bara musi przegrać z kretesem bo nie ma tam miejsca na dwóch :wink:
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2016   

Zgadzam się,że piechur dał Martellowi dużo. Zmiany pozostałe chyba ok.
Bolton i Baratheon mają faktycznie ciężko, ale tutaj w zasadzie każdy ma. Jednego tylko nie widzę, i nigdy się z tym nie spotkałem-zwycięstwo Lannistera w ten dodatek.Ale generalnie wszystko zależy od tego jak się ułoży dyplomacja. Gra ciekawa, szybka, miło się prowadziło :wink:
 
     
loonger87
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Paź, 2016   

powiem wam tak, piechur dal sporo ale jeszcze wiecej dala biernosc ze strony Tyrella i reszty graczy.... sorki ale chyba nikt nie staral sie mi przeszkodzic..... powiem moze troszke nieskromnie ale totalnie nie kreca mnie takie gry.... a co do eSzopikona, pewnie ze nie bylo checi wspolpacy Martella z tyrellm, skoro Tyrell z kazdej strony ograniczal mje ruchy..... chyba nie sadziles ze bede od 3 rundy stal i sie przygladal jak reszta sie bawi? a ten dodatek jest chyba z wszystkich mozliwych wariantow tej gry najmniej zbalansowany:) mowicie ze Matelll mial latwo, to co powinni powiedziec tyrell i grey?;d dzieki za gratki i podwojne dzieki do MG:D
 
     
gamaliel
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Paź, 2016   

zaległe gratulacje dla zwycięzcy
zaległe podziękowania dla prowadzącego

do następnego
szybko poszło
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 14