galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2016 - Plany Wydawnicze
Autor Wiadomość
Equilibrium
Equilibrium

Wysłany: Nie 27 Lis, 2016   

Witam
Mam mam pytania odnośnie Posiadłości Szaleństwa wydanie II.
1. Czy planujecie wydać dodatki z elementami z pierwszej edycji (Suppressed Memories Figure and Tile Collection oraz Recurring Nightmares Figure and Tile Collection)?
2. Czy planujecie wydać dodatek Beyond the Threshold Expansion równo z premierą w Stanach?
3. Czy jak będą się pojawiać dodatkowe scenariusze do kupienia w aplikacji będą one przetłumaczone na polski? Jak tak to z jakim opóźnieniem?

Bludgeon 

Wysłany: Nie 27 Lis, 2016   

soul31 napisał/a:
Kup podstawke i bramy arkham. Potem omeny lodu jak wyjdą.

Podstawka jest przeciętną grą, ale bramy arkham poprawiają jej wszystkie niedociągnięcia czyniąc z znaku starszych inną, lepszą i trudniejszą gre. Dodatki omen(lodu i głębin) nie wymagają aplikacji.
A czy nie jest tak że omeny lodu są niekompatybilne z bramami?

MaxiCas

Wysłany: Pon 28 Lis, 2016   

Coś wiadomo na temat dodatków do Runebound 3rd?

igrim

Wysłany: Pon 28 Lis, 2016   

Mam kilka pytań odnośnie planów wydawniczych:
1. Czy macie jakieś informacje odnośnie spodziewanej dostawy z ostatniego DnŻ?
2. Jak wygląda kwestia tłumaczenia Road to Legend do Descent'a i kiedy mniej więcej będzie można ujrzeć polską wersję danej aplikacji?
3. Czy zamierzacie wydać w polskiej wersji językowej scenariusz do Horroru w Arkham LCG "Curse of the Rougarou"? Jeżeli tak to w jakim terminie i w jakiej formie?
Pozddawiam.

hardszy

Wysłany: Wto 29 Lis, 2016   

Witam,
Czy planujecie dodruk podstawki do Descenta?

Equilibrium
Equilibrium

Witam
Mam pytanie czy planujecie dołączyć poprawione karty z Arkham Horror LCG Core Set do jakiegoś dodatku np. Dziedzictwo Dunwich

KirizEbMakem

Cytat:
Witam
Mam pytanie czy planujecie dołączyć poprawione karty z Arkham Horror LCG Core Set do jakiegoś dodatku np. Dziedzictwo Dunwich

Dołączam do pytania kolegi. Co z kolejnymi dodatkami?
np. Curse of the Rougarou
Mnóstwo ludzi nie wie czy kupować PL czy EN ? Proszę o odpowiedź.
[/quote]

gural117 

Wysłany: Sro 30 Lis, 2016   

Biorąc pod uwagę:
- ilość błędów w tłumaczeniu (oraz samym sposobie tłumaczenia)
- wiedzę o szybkości umierania produktów LCG w wersji polskiej
Dla mnie (fana serii Arkham) wybór był tylko jeden.

Bary

gural117 napisał/a:
Biorąc pod uwagę:
- ilość błędów w tłumaczeniu (oraz samym sposobie tłumaczenia)
- wiedzę o szybkości umierania produktów LCG w wersji polskiej
Dla mnie (fana serii Arkham) wybór był tylko jeden.

A ile niby tych błędów jest? Dwa na kartach i kilka w instrukcji. Już nie dramatyzujmy, angielska wersja też nie będzie wolna od błędów.

krzysztof1986

Szykuję się do zakupy Eldritch Horror PL. Jednak napewno w najbliższym czasie nie będę miał na ten cel środków finansowych więc zakup odbędzie się prawdopodobnie dopiero w okolicach luty/marzec 2017. Z tego co jednak obserwuję to w sklepach coraz ciężej o ten tytuł. Mam obawy że jak będę gotowy na zakup to już nie będzie EH w sprzedaży. Czy w związku z coraz mniejszymi zapasami w sklepach planujecie już dodruk tej pozycji ?

Equilibrium
Equilibrium

Wysłany: Czw 01 Gru, 2016   

Hej
Kiedy będzie przetłumaczone w pełni scenariusze z Suppressed Memories Figure and Tile Collection oraz Recurring Nightmares Figure and Tile Collection.
Dodatkowo kiedy naprawione błędy w aplikacji do Posiadłości Szaleństwa

Bary

Wysłany: Pon 05 Gru, 2016   

* AH LCG - Curse of the Rougarou - kiedy można się spodziewać dostępności w DnŻ?
* AH LCG - czy duże dodatki będą, podobnie jak deluxy do GoT LCG, sprzedawane w tych papierowych, cienkich pudełeczkach czy też w porządnych, kartonowych z wieczkiem (wzorem WP LCG)?
* AH LCG - czy planujecie przy okazji kolejnych dużych dodatków dołączyć poprawione wersje kart z podstawki posiadających błędy (podobnie, jak to rozwiązaliście w EH)?

* Posiadłość Sz. ed2 - kiedy mniej więcej można spodziewać się zlokalizowanej nowej przygody, którą w grudniu FFG udostępni w postaci cyfrowej i jaka jest jej przewidywana SCD?
* Posiadłość Sz. ed2 - czy macie jakieś nowe newsy w sprawie lokalizacji pakietów z komponentami 1 ed?

KQuest

Dołączam się do pytań dotyczących Posiadłości szaleństwa. Dodatkowo chciałem zapytać jak będzie wyglądała sprzedaż tych cyfrowych dodatków? Bo podstawową aplikację można bez problemu pobrać za darmo na każdą platformę (PC steam, Android itd.), a w przypadku dodatków przy zakupie będzie trzeba wybrać jedną z wersji (tzn. kupić np. na steamie albo sklepie play) czy zakup scenariusza będzie skutkował posiadaniem go na wszystkie dostępne platformy?

Damet 

Ja zapytam sie tradycyjnie o plany wydawnicze zwiazane z gra Descent oraz zalegle DnZ :-)

Chrostek84 

Kiedy odbędzie się zaległy event Fellowship 2016?
Drugie pytanie tylko po części skierowane do Was: Dlaczego w waszym sklepie internetowym (i nie tylko u Was ale w bardzo dużej liczbie sklepów na terenie Polski) nie ma w ofercie dodatku do WP LCG Piaski Haradu ?

Odpowiedz do tematu