galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Co kupić na początek przygody z X-wingiem?
Autor Wiadomość
rossonero75
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sty, 2017   Co kupić na początek przygody z X-wingiem?

Szanowni koledzy, chciałbym spróbować swoich sił w grze, ale jako kompletny początkujący chciałbym prosić o poradę odnośnie kupna :
- który zestaw startowy?
- dodatkowe 2-3 statki (lub zestaw) żeby zacząć uczyć się podstaw gry
- ewentualne akcesoria, czyli typowy must have

Druga kwestia, jak poradzić sobie na początku, jeżeli możliwość gry z innym graczem jest dość utrudniona, czy są jakieś sposoby, żeby w wolnych chwilach, samemu ćwiczyć?
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sty, 2017   

Na początek powiedz może kim masz zamiar grać Rebelia, Imperium czy Scumy :)

Który zestaw startowy - dla rebelianta T-65 niegrywalny chyba że wystawisz Biggsa, w starym zestawie jest teź R2-D2, nowy ma Poe kup stary i nowy ;)
Dodatkowe statki - moim zdaniem jak bedzeisz grał rebelią to kup duży statek, Falcon będzie ok nauczysz się latać małym i dużym statkiem, poźniej obowiązowo K-Wing może nawet przed dużym statkiem :)
Akcesoria - koszulka z napisem star wars lub jakimś statkiem... czymkolwiek ze star warsów żeby było widac że jeseś prawdziwym fanem :) , reszta rzeczy jest w zestawie startowym jak nie kupisz 2 zestawów startowych to przydadzą się kości (możesz kupić osobno) https://www.fantasyflight...wing-dice-pack/

Nie masz z kim cwiczyć http://xws-bench.github.io/bench/index.html?# ale to smutne :) idz na turniej do sklepu. Ogólnie warto porozkładac asteroidy postawić statek i polatać ósemki wokół :)
 
     
marusiek91
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Sty, 2017   

podłączam się do tematu. Tez chciałbym zacząć i nie wiem od czego ;P
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sty, 2017   

Dobre założyłes osobny temat a teraz pytasz tutaj cierpliwości... ok musisz grać imperium ;)
Zacznij od podstawki, a potem kup Defendery albo najlepiej wszystko co ci się podoba. Poszukaj sklepu w okolicy znajdz kolegów graj i kupuj nowe modele aż już bedziesz miał wszystko :)
 
     
rossonero75
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sty, 2017   

Chciałem podziękować za poradę - odnośnie koszulek innego typu akcesoriów to ja już byłem przygotowany dawno temu, natomiast jeżeli chodzi o samą grę - idzie powoli (na tą chwilę uczymy się razem, korzystając z zasobów internetowych), znacznie szybciej natomiast rozbudowuje mi się gwiezdny garaż.

Mam jeszcze jedno pytanie : z dużych statków mam Falcona z BRO, zastanawiam się nad zakupem pierwszego dużego statku dla Imperium - co kupić na teraz? Czy czekać na Upsilona?
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Sty, 2017   

Jeżeli o mnie chodzi brałbym starą lambdę bo jest tam

a potem czekałbym na nowy prom :)
Mnie sie podoba slave ale raczej mniej grywalny niż inne zabawki imperium
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14