galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Imperium - co kupić ?
Autor Wiadomość
lokhard
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Sty, 2017   Imperium - co kupić ?

Cześć wszystkim :) jestem początkującym graczem i postanowiłem pograć sobie w tą gierkę frakcją Imperum :) stąd właśnie moje pytanie - co kupić, jakie statki, może jakiś zestaw ?
z góry dzięki za pomoc :)
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Sty, 2017   

Na początek polecam zestaw podstawowy (stary i/lub nowy), co prawda nie gram imeperium ale praktycznie cały czas gram przeciwko, lambda + vader lub impek wydaje sie nadal dobrym wyborem, choć teraz warto rozważyc defendery.
Kumpel z którym gram kupił właśnie 5 TIE Strikerów i pewnie wystawi piątkę z Lightweight Frame zobaczymy jak to lata ;)

Jak chcesz turniejowo pograć to warto przemyśleć co kupić na początek ale uwierz mi same statki nie grają, jak chcesz pograć na luzie to kup statki które Ci się podobaja docelowo i tak bedziesz miał każdy statek imperium :)
 
     
yarick
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Sty, 2017   

O wlasnie - stara i nowa podstawka. Pamietaj ze bedziesz mial, przy okazji, 2 komplety kosci co sie przyda przy obronie Tajow. Jak na domowki to wszystko sie przyda , w kazdej konfiguracji - byle w 100 pkt miescilo sie. Sam jestem przykladem zbieractwa imperialnego. Wlasciwie to klopot bedzie przy kartach rozszerzen ale jak grasz na luzaka to wydruk z konfiguratora eskadr starczy.
Co do statkow - do tej pory najbardziej lubie grac TIE/FO. No i oczywiscie kultowo: Vader ze skrzydlowymi. Ale to wlasnie na domowe posiedzenia. Pewnie doradza Ci niesmiertelnik defenderowo-lambdowy ale polecam nauke latania wszystkim.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14