galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Warszawa] Regional Championship 04.02.17
Autor Wiadomość
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Sty, 2017   

NairoD napisał/a:
Czy jakiś harmonogram można prosić co by wiedzieć na którą przyjechać?


Przeklejka za fb:

Cytat:
Klub gier bitewnych "Dragon"
27 styczeń o 08:27 · Jańskie Łaźnie, Kraj hradecki, Czechy ·

Zamieszczam oficjalny harmonogram:

9:00 - 9:30 - Rejestracja
9:45 - 12:00 - I runda
12:15 - 14:30 - II runda
14:30 - 15:15 - przerwa obiadowa
15:15 - 17:30 - III runda
17:40 - Ogłoszenie wyników


btw skoro zarowno 5 jak i KOrelia wyszly w pl to zapis o proxy dalej ejst aktualny ?
 
     
Theoden
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Sty, 2017   

aryss napisał/a:
btw skoro zarowno 5 jak i KOrelia wyszly w pl to zapis o proxy dalej ejst aktualny ?


Ponieważ zarówno V fala, jak i Corellian Conflict są już dostępne w sklepach, zapis o wydrukach kart należy uważać za nieważny - edit w poście głównym.
 
     
NairoD
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Sty, 2017   

Theoden napisał/a:
aryss napisał/a:
btw skoro zarowno 5 jak i KOrelia wyszly w pl to zapis o proxy dalej ejst aktualny ?


Ponieważ zarówno V fala, jak i Corellian Conflict są już dostępne w sklepach, zapis o wydrukach kart należy uważać za nieważny - edit w poście głównym.


No to ja pass chyba że się jakiś cud wydarzy. Nie dam rady do turnieju kupic pelty. Ostatni momemt kiedy moglem kupic byl w sobote. Na 5 osob ktore wiem ze pelte maja 5 juz ja pozyczylo.

Nie strzelam focha czy cos w ten deseń. Po prostu ten tydzień to meksyk u mnie w robocie a ojciec rodziny ma wazniejsze rzeczy na glowie niz zabawy pacynkami po powrocie o 23 do domu. Flote spakowalem juz w sobote wieczorem po to by nie tracic czasu na robienie rozpy, pakowanie itp.

Z tego co wiem nikt juz raczej nie ma Flechette Missile do pozyczenia. Szkoda ze forum jest dodatkiem do FB.

Udanej zabawy, jazda tylko po to by zostać planktonem i dawca punktow nie jest dla mnie, rozpy nowej nie mam kiedy nawet zrobić (wiem absurdalne to może być dla niektórych ale są priorytety). Szkoda że tego info nie podaliscie wczesniej. Udanej zabawy
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Sty, 2017   

NairoD napisał/a:
Theoden napisał/a:
aryss napisał/a:
btw skoro zarowno 5 jak i KOrelia wyszly w pl to zapis o proxy dalej ejst aktualny ?


Ponieważ zarówno V fala, jak i Corellian Conflict są już dostępne w sklepach, zapis o wydrukach kart należy uważać za nieważny - edit w poście głównym.


No to ja pass chyba że się jakiś cud wydarzy. Nie dam rady do turnieju kupic pelty. Ostatni momemt kiedy moglem kupic byl w sobote. Na 5 osob ktore wiem ze pelte maja 5 juz ja pozyczylo.

Nie strzelam focha czy cos w ten deseń. Po prostu ten tydzień to meksyk u mnie w robocie a ojciec rodziny ma wazniejsze rzeczy na glowie niz zabawy pacynkami po powrocie o 23 do domu. Flote spakowalem juz w sobote wieczorem po to by nie tracic czasu na robienie rozpy, pakowanie itp.

Z tego co wiem nikt juz raczej nie ma Flechette Missile do pozyczenia. Szkoda ze forum jest dodatkiem do FB.

Udanej zabawy, jazda tylko po to by zostać planktonem i dawca punktow nie jest dla mnie, rozpy nowej nie mam kiedy nawet zrobić (wiem absurdalne to może być dla niektórych ale są priorytety). Szkoda że tego info nie podaliscie wczesniej. Udanej zabawy


Potrzebujesz tylko te torpedy ?
jesli tak to zabiore Ci z krakowa ( jedynie co by moglo sie wydarzyc to jakis wypadek losowy ze nie dotre)
 
     
NairoD
[Usunięty]

Wysłany: Wto 31 Sty, 2017   

było by cudownie. odwdziecze sie na miejscu :)
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Lut, 2017   

Karta spakowana wraz z moja rozpiska :D

To trzymaj kciuki teraz za budzik oraz polskie koleje :D
 
     
NairoD
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Lut, 2017   

aryss napisał/a:
Karta spakowana wraz z moja rozpiska :D

To trzymaj kciuki teraz za budzik oraz polskie koleje :D


Trzymam, jak bedzie trzeba to i zadzwonie z rana jako budzik :D
 
     
Theoden
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lut, 2017   

Dobijemy do 20 osób?
Widzimy się jutro!!
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lut, 2017   

Mnie niestety praca powstrzymala znow :(
Przekazalem karte dla NairoD Patsiemu i prosba by jemu promke turniejowa za mnie jak cos przekazac :<
 
     
NairoD
[Usunięty]

Wysłany: Sob 04 Lut, 2017   

Arrysie nie udało mi się żyć karty od Ciebie. W podzięce powędrowała dla Ciebie niespodzianka.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13