galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak Zacząć ?
Autor Wiadomość
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lis, 2016   

mart napisał/a:
Czyli reasumując:

-Zestaw startowy (lepiej stary)
Nie wiem czy lepiej stary czy nowy ja tam mam dwa ty też tak skończysz jak się wkręcisz :D

mart napisał/a:
-Asy Rebelii - tylko tu jest problem bo z tego co widziałem polskiej wersji nie kupie na chwile obecną nigdzie... Szykuje się jakaś reedycja może jak w przypadku podstawki?
Ja pisałem o HotR

mart napisał/a:
Co do Scumów czytałem, że tam warto brać zestaw "Ścigani". Slave mi się bardzo podoba i też chętnie bym go brał ale... też nie da się go już kupić w wersji PL. No ale mamy więc w takim razie:

-2x JM5000 i zostaje nieco pkt licząc do 100. Zostawić je na ulepszenia czy wcisnę tam coś mniejszego jeszcze?
JM5000 są spoko ale weź coś innego na początek, ja nadal proponuje 2 małe statki i jeden duzy, może spodoba ci się Shadow Caster albo faktycznie weź sciganych Kavil z wierzyczką jonową jest całkiem fajny moze wcisniesz Shadow Castera Kavila i 2xZ-95z jakimś systemem zwrotnym by wbić coś wrogim asom :)

Ogólnie zawsze wszystkim radzę by kupowali to co im się podoba, koniec końców i tak każdy kto się wkreci będzie miał każdy statek z frakcji którą zbiera a nie wykluczone że trafią się też z innych:D
 
     
mart
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lis, 2016   

A co myślisz o takim ustawieniu dla szumowin

JM5000 - Dengar + Gonk + Boba Fett = 36 pkt

JM5000 - Najemny zwiadowca + Gonk + Karząca ręka = 39pkt

Myśliwiec G1-A - Bezwzględny wolny strzelec + System maskowania = 25pkt

Razem równe 100 pkt


vs

Duch - Kanan Jarrus + Ezra Bridger + wzmocnione osłony = 44pkt

Prom Szturmowy - „Zeb" Orrelios = 18 pkt

X-wing - Luke Skywlaker + R2D2 +torpedy protonowe = 36pkt

98pkt
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lis, 2016   

e tu juz nie pomogę graj testuj zmieniaj i graj :) , faktycznie możesz jeszcze do rebeli kupić ducha. Kup co ci sie podoba pograj jak bedziesz miał kase to kupujesz cos nowego i za 6 m-cy masz juz wszystko :D
 
     
mart
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lis, 2016   

Szukałem w sieci ale nie mogę znaleźć dokładnego opisu Siewcy Cienia. Statek w sumie zapowiada się fajnie ale nie mogę go zanalizować tak dokładnie jak JM5000. Mógłbyś też napisać jakimi statkami ty rozstawiasz się na stole?
 
     
ext.lex
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lis, 2016   

Klik wejdz na zakładkę przeglad kart, tam zobaczysz co jest w zestawie wraz z opisem.
Tu też coś znajdziesz

Ja gram przeważnie 3xX-Wing albo 2xB-Wing + X-Wing czasem Falcona wystawiam bo to cudna maszyna, a jak chce coś ugrać to 2xK-Wing i coś do tego od wczoraj HWK, coraz lepiej mi się tym gra, fajna odmian po graniu myśliwcami.
 
     
Oscharek
[Usunięty]

Wysłany: Sob 24 Gru, 2016   

Jest jakaś strona/darmowa appka która zastąpi rzut kośćmi?
 
     
Holy_Diver_1982
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Lut, 2017   

Witam. Z tego co wiem wiele osób przeszło z WFB do tego systemu. Nie grałem już tyle lat w battla, już chyba nie ma sensu zaczynać. Pomyślałem o tym systemie. Tak jak w tytule, jakiś zestew startowy do ekipy Vadera jest? Pozdrawiam.
 
     
Barbus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lut, 2017   

Holy_Diver_1982 napisał/a:
Witam. Z tego co wiem wiele osób przeszło z WFB do tego systemu. Nie grałem już tyle lat w battla, już chyba nie ma sensu zaczynać. Pomyślałem o tym systemie. Tak jak w tytule, jakiś zestew startowy do ekipy Vadera jest? Pozdrawiam.


Frakcje nie mają dedykowanych dla siebie starterów. Obecnie dostępne są dwa startery "stary" i "nowy", które zawierają statki dla Rebelii i Imperium oraz wszystkie niezbędne elementy do gry (kostki, manewry, karty uszkodzeń). Możesz kupić sobie jeden z takich zestawów albo spróbować dorwać te akcesoria z drugiej ręki. Tak czy siak, potem kupujesz sobie dowolne dodatki do imperium.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13