galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa gra na stronie thronemaster.net
Autor Wiadomość
Aras
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sty, 2017   

Ogólnie mapy sa już edytowalne przez każdego z graczy, jeżeli ma on chwilę czasu to sam nanosi swój ruch, odznacza dowódców (po bitwie ;) ) dodaje koronki/mobilizuje. GM pełni rolę moderatora do którego spływają wyniki licytacji, dowódcy bitew - ogólnie wszystko co w danej chwili jest tajne + losuje wydarzenia ;) Dyplomacja odbywa się przez PW
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Sty, 2017   

Dobra, przeczytałem co kazaliście, mniej więcej już widzę jak to wygląda. Nie wiem jeszcze jak te mapy się edytuje, ale jak będziecie zaczynać nową grę to bym spróbował. ;)
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Sty, 2017   

Thronemaster napisał/a:

When not selected, the special raid order cannot raid defence orders, but instead raids up to two enemy orders. The special consolidate power order loses its ability to muster new units and gains no other bonuses. Also, when one of your Consolidate Power Orders is raided, you do NOT lose a power token.

Czy ja dobrze rozumiem, że specjalnym najazdem można zdjąć obronę, albo dwa inne rozkazy? I o co chodzi w tym wytłuszczonym tekście? Jeśli zagrywam specjalny najazd, to nie tracę żetonów władzy kiedy ktoś mi zdejmuje rozkaz umocnienia władzy?
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Sty, 2017   

to nie są przypadkiem jakieś zasady specjalne, które ktoś wymyślił do swojej rozgrywki?
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Sty, 2017   

To są zasady z platformy do gry online. Pytanie do grających tam.
 
     
Radziol88
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Sty, 2017   

Po części przynajmniej brzmi jak zasady pierwszej edycji.
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Sro 17 Maj, 2017   

Chłopaki, co się dzieje jak gracz zostanie wykopany?
Czy gra za niego komputer czy może pola stają się neutralne i można je zdobyć? Po wykopaniu, tam gdzie miał jeszcze rozkazy zamieniły się one w obronę.
Mam obok siebie takiego delikwenta i nie wiem czy mogę go atakować i jak to wygląda?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13