galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Suppressed Memories oraz Recurring Nightmares
Autor Wiadomość
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Kwi, 2017   

YoYo napisał/a:
Doszedł do mnie dodatek do Posiadłości Szaleństwa II edition: Powracające Koszmary.
Co niektóre postacie musiałem niestety popodklejać :) . Co prawda faktycznie, figurki są lepszej jakości niż podstawka wydana w Polsce, ale materiał zastosowany na figurkach to nieco twardszy plastik, nie tak elastyczny. To minus, bo np. od razu dwóch bohaterów dotarło połamanych, a co do potworów, czasem wchodzą luźno, więc też należało to podkleić (wszystko to co stoi na fioletowej podkładce musiałem posklejać). Kolejny minus, to fakt, że opakowanie to nie utwardzony karton, a takie dość miękki pudełko. Słabe to akurat. Mogli bardziej się postarać. Nazwy kafelków oczywiście in inglisz, ale spokojnie, każdy da radę. Kartoniki i karty bohaterów bierzemy z wersji PL II edycja - wszystko pasuje, w appce jest scenariusz PL.

Obrazek


jak coś połamane zepsute itd piszesz do FFG supportu dajesz zdjęcia przysyłają za darmo bez żadnego marudzenia ;)
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Kwi, 2017   

Dobrze wiedziec. Co prawda juz tutaj wszystko posklejalem i jest okej. Nawet mocniej sie trzyma niz oryginal ;) .
 
     
dazzoth
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Cze, 2017   

Panowie i Panie, jak wygląda z tą losowością kafli po dodaniu obydwu zestawów uzupełniających? bo z tego co pisał Mosfet wynika że słabo losuje. Ktoś jeszcze się wypowie w temacie? Ja właśnie niedawno kupilem oba "dodatki" i będę testować. Czy potwory z dodatków pojawiają się w ogóle na planszy nawet jeśli nie ma kafli z dodatków?
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Cze, 2017   

Tak pojawiają się ;) np. w ucieczce z innsmouth, zamiast hybrydy wychodzą z motłochu wiedźmy lub maniaki, w zerwanych więzach niezależnie od rodzaju kafli randomowe potworki wychodzą ;)
 
     
ttrotyl
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Sie, 2017   

Proszę mnie utwierdzić w przekonaniu, że nie potrzebuję Suppressed Memories oraz Recurring Nightmares skoro mam I ed. oraz dodatki Zakazana alchemia i Zew dziczy.
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 17 Sie, 2017   

Nie potrzebujesz. Suppressed Memories i Recurring Nightmares to tylko pakiety figurek i kafelków planszy, które już posiadasz, nie ma tam nic więcej.

Tutaj jest wszystko opisane:
http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=8140
 
     
moncej
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Wrz, 2017   

Mosfet napisał/a:
Otóż to ilość scenariuszy to największa bolączka posiadłości. Liczyłem że scenariusze DLC poprawią sytuację z tym że jak na razie jest tylko jeden bez tłumaczenia tak że częstotliwość ich publikacji też nie wygląda zbyt rewelacyjnie :(


Odnośnie scenariuszy DLC i własnych polecam nowy wątek o Edytorze do Posiadłości 2ed: " Valkyrie" :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 14