galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Czy ta gra jest dla mnie?
Autor Wiadomość
Szpanerski
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Kwi, 2017   Czy ta gra jest dla mnie?

Witam. Zastanawiam się nad kupnem karcianki Lcg. Warhammer to jeden z tytułów które biorę pod uwagę. Mam pytania do graczy aby stwierdzić czy ta gra jest dla mnie?

Będę głównie grał w gronie 2 osobowym domowym . Czy kupując podstawkę i próbując każda talię gra po czasie nie stanie się powtarzalna? I aby ją urozmaicać trzeba kupić dodatki po krótkim czasie?

Nie mówię nie dodatkom ale chciałbym by urozmaicaly one całą rozgrywkę a nie po prostu ulepszaly konkretna frakcje przez co inne staną się słabsze i trzeba będzie dokupić kolejne dodatki?

Z góry dzięki za odpowiedz!
 
     
bellatrix850
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Kwi, 2017   

Cześć.
Dla mnie Podbój nie jest zbyt ciekawy mechanicznie.
Na Twoim miejscu rozważyłbym Androida bądź Grę o tron-obie te gry są bez porównania lepsze od Podboju.
Różnica jest taka, że aby sensownie pograć w GoT potrzebne są trzy zestawy podstawowe, zaś w Androida można fajnie się bawić już na jednym pudełku.
Obie te gry są bardzo różne, ale zabawa w obie jest przednia i nie powinieneś być zawiedziony.
 
     
pattom
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Kwi, 2017   Re: Czy ta gra jest dla mnie?

Szpanerski napisał/a:
Witam. Zastanawiam się nad kupnem karcianki Lcg. Warhammer to jeden z tytułów które biorę pod uwagę. Mam pytania do graczy aby stwierdzić czy ta gra jest dla mnie?

Będę głównie grał w gronie 2 osobowym domowym . Czy kupując podstawkę i próbując każda talię gra po czasie nie stanie się powtarzalna? I aby ją urozmaicać trzeba kupić dodatki po krótkim czasie?

Nie mówię nie dodatkom ale chciałbym by urozmaicaly one całą rozgrywkę a nie po prostu ulepszaly konkretna frakcje przez co inne staną się słabsze i trzeba będzie dokupić kolejne dodatki?

Z góry dzięki za odpowiedz!


Pomyśl o innym LCGu, Podbój to niestety, niewypał i gniot mechaniczny, poza tym martwa gra, chociaż do grania domowego to bez znaczenia.

Obecnie najsensowniej iść w kierunku Netrunnera albo poczekać na L5R LCG.
AGoT 2ed. - nie grałem.
 
     
Andreaos
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Wrz, 2017   

Powiem szczerze, że ta gra jest po prostu słaba, każdy z moich znajomych odszedł od niej już dawno, niestety;(
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13