galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy PBF
Autor Wiadomość
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Paź, 2017   

to wirtualne połączenie chcecie zrobić bezpośrednio, że shipbreaker graniczy z sunset czy pośrednio, dodać jeszcze jedno morze pomiędzy, takie któe graniczyłoby z sunset, shipbreaker, cracklaw, motm i flintem?
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Paź, 2017   

Chodzi o to, że Morze sztormów nie wpływa na mechanikę walki na morzach w stopniu większym niż na lądzie, a teraz, przynajmniej przy tych dalekich połączeniach, dałoby to jakiś efekt. Są alternatywne karty Westeros z wydarzeniem Susza, pozwalającym na czas rundy przekraczać rzeki. Tu byłoby podobnie, tylko na odwrót. No ale nic na siłę. Przecież nie chcę Wam skwasić gry. :roll:
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Paź, 2017   

eSzopiklon napisał/a:
to wirtualne połączenie chcecie zrobić bezpośrednio, że shipbreaker graniczy z sunset czy pośrednio, dodać jeszcze jedno morze pomiędzy, takie któe graniczyłoby z sunset, shipbreaker, cracklaw, motm i flintem?


Bezpośrednio. W ten sposób zachowujemy zasadę 2 morza na gracza, z których jedno jest łatwiejsze do odbicia, a drugie trudniejsze.

Łatwiejsze do odbicia są Sunset, Shipbreaker, WSS i ESS, a trudniejsze te wewnetrzne; Redwyne, Golden Sound, Sea of Dorne i Blackwater Bay. W dodatku, każde zewnętrzne w tym układzie graniczy z 1 wewnętrznym i 2 zewnętrznymi od różnych graczy. Idealne kółko :wink:

Może jedynie Baratheon jest podszkodowany, bo ma i port i stolice na zewnętrznym morzu - ale za to jako jedyny ma potencjalnie 2 porty do wycofania. Żeby to trochę wyrownać, może bysmy ograniczyli dostęp do MotM(tylko z Crackclaw)
Albo już za bardzo filozofuję :razz:
 
     
Moni
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Paź, 2017   

Ja tylko potwierdzam obecność. O pomysłach się wolę nie wypowiadać, mam na to zbyt małe doświadczenie niestety.
Jeśli naprawdę muszę... Hmm... Dodatkowe połączenie na morzach to fajna rzecz, mało się tam w sumie dzieje, z tego co zauważyłam. Może to coś zmieni? A licytacje. Niechaj będą, są przyjemne! Ale takie, żebyś zachowywał niewydane żetony na start rozgrywki. W zamian zabrałoby się te pięć na start. (Aby licytowanie kruka też było przyjemne). A ryzyko zmiażdżenia na start? Cóż... Dlatego licytacje są przyjemne. :twisted:
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Paź, 2017   

Żadna z tych opcji nie wydaje się mocno zła, to może zostańmy przy tej pierwszej, czyli z dostępem do MotM także z Sunset Sea.

Szukamy ostatniego gracza.
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Paź, 2017   

dopiszcie mnie
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Paź, 2017   

mogę poprowadzić ucztę dla wron jeśli są chętni
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Paź, 2017   

Zgłaszam się. Nigdy nie grałem i chyba nawet nie da się już tego kupić.
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Paź, 2017   

ja też, ale z tymi zmodyfikowanymi celami, w których Lannister już nie jest taki OP
 
     
Moni
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Paź, 2017   

Hmmm... Dobra, dostałam zaproszenie od kogoś, to się dołączę. Modyfikacja celów jest mi obojętna, tak czy siak ich nawet nie znam.
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Paź, 2017   

ja też chętnie zagram, ale lepiej z modyfikacją celów
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Paź, 2017   

napiszcie mi jaka modyfikacja
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lis, 2017   

no siema spowrotem, widzę, że gra obecna się kończy, to może będzie jakaś nowa?? dawno nie grałem :P
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lis, 2017   

Właśnie, i co z naszą Ucztą?
 
     
Nero
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lis, 2017   

Cześć wszystkim,
Raczej nie poprowadzę gry, ale chętnie się dołączę, jeżeli będzie gdzieś wolne miejsce. :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.27 sekundy. Zapytań do SQL: 13