galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty Created
Autor Wiadomość
SzakulFirsty
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Lis, 2017   Karty Created

Witam, mam pytanie odnośnie własnych kart do Gry o Tron sezonu 2.
Od dawna param się tworzeniem własnych kart ze swoimi wymyślonymi szablonami jak i takimi już istniejącymi. Mam całkiem sporo kart rozrysowanych na kartkach do Gota sezonu 2 mam jednak problem.
- Czy ktokolwiek posiada szablon do kart z Gota? Mam jedynie szablon do pierwszej serii karcianki, a chodzi mi o drugą.
- Czy ktoś wie może jak można druknąć owe karty? nic mi nie da drukowanie na zwykłym papierze na drukarce ze średniowiecza. Zastanawiałem się czy konkretna firma, a może nawet Galakta byłaby w stanie wydrukować wysłane przeze mnie w postaci jpg lub png karty do Gota w odpowiedni sposób z odwrotem tak, aby nie różniły się od całej reszty.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Sro 01 Lis, 2017   Re: Karty Created

SzakulFirsty napisał/a:
. Zastanawiałem się czy konkretna firma, a może nawet Galakta byłaby w stanie wydrukować wysłane przeze mnie


Galakta :D Made my day.
 
     
szczudel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Gru, 2017   

Rzadko tu zaglądam, ale jeśli szukasz jeszcze kogoś kto by Ci pomógł to : http://pandapostgaming.com/

Drukowałem u nich raz swoje promki. Prawda jest taka, że wychodzą lepsze niż orginalne. Karty są jak karty, twardsze, grubsze a nie te którymi nas karmi FFG. W sumie to przeżyłem szok jak odpakowałem 2ED i okazało się, że karty są cieńsze niż te z 1ed.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13