galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Posiadłość Szaleństwa 2 edycja - Edytor Scenariuszy
Autor Wiadomość
moncej
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Wrz, 2017   Posiadłość Szaleństwa 2 edycja - Edytor Scenariuszy

:D Ponieważ na polskim forum jakoś nie widzę wcale tego wątku, to propaguję dobrą nowinę o aplikacji stworzonej do tworzenia własnych scenariuszy w Posiadłości Szaleństwa 2 edycja :D

Po wielu prośbach o stworzenie Edytora na forum FFG, jeden z użytkowników BGG przesłał link do własnej aplikacji VALKYRIE pozwalającej na tworzenie własnych scenariuszy jak i grę w nie.

poniżej link do forum:
https://boardgamegeek.com/thread/1772065/homebrew-scenarios-now-available

a tu link do programu:
https://github.com/NPBruce/valkyrie/wiki

Proszę wszystkich zainteresowanych o jak najszybsze tworzenie nowych i ciekawych scenariuszy i wzajemne udostępnienie :mrgreen:
 
     
moncej
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Wrz, 2017   

Tak by trzymać wątek na wierzchu...

Na Youtube są filmiki z tutorialami jak obsługiwać apkę (niestety po portugalsku)
Osoby znające język są mile proszone o zrobienie SUBa :smile:

Ważne: Apka wymaga też zainstalowanej na sprzęcie oficjalnej apki do Posiadłości Szaleństwa 2 ed. jako że korzysta z jej bibliotek
 
     
Grzesiekt22
[Usunięty]

Wysłany: Nie 17 Wrz, 2017   

Trzeba zapoznać się dokładniej z aplikacja. Takie rozwiązanie zapewniloby długowieczność tytułu
 
     
moncej
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Wrz, 2017   

https://community.fantasyflightgames.com/topic/247014-mansions-of-madness-2ed-scenario-editor/

tu wątek na forum FFG
 
     
KociuKS
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Wrz, 2017   

Cześć. Jestem nowy. Od dawna poszukiwałem jakiś rozwiązań aby móc tworzyć własne scenariusze do 2ed. Posiadłości. Valkyrie jest świetna!. Ogarnąłem ten program i jestem w trakcie tworzenia własnego scenariusza. Nie mam jeszcze wprawy w mechanice i idzie to jak krew z nosa, ale jak skończę z chęcią udostępnię. Poniżej zajawka. Wiem wiem, moje zdolności pisarskie leżą i kwiczą, ale to tylko początkowy projekt. Mam nadzieje że się rozwinę w tej kwestii :)
 
     
egow
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Lis, 2017   

Cześć. Mam pytanie:
czy jest jakiś sens posiadania FA/CotW zamiast Supressed Memories pod kątem korzystania z Valkyrie? Apka gdzies wymaga kart z 1ed?
 
     
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

egow napisał/a:
czy jest jakiś sens posiadania FA/CotW zamiast Supressed Memories pod kątem korzystania z Valkyrie? Apka gdzies wymaga kart z 1ed?
Jeśli grasz w drugą edycję to karty z pierwszej nie są używane. Czy to z aplikacją czy bez niej.
 
     
Bardbadryg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Sty, 2018   Scanariusze

Kłaniam się!
Czy ktoś z Was stworzył jakiś ciekawy scenariusz? Gram z osobami słabo znającymi angielski i szukam nowych scenariuszy po polsku. Czy można gdzieś je zdobyć? Pozdrowienia.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13