galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2017 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
Mortalo 

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

Gothik napisał/a:

To jak brzmi oficjalna wersja? Poprzednio mówiliście, że te blistery "nie będą wydawane w pierwszym możliwym terminie". Określcie się proszę jasno, w jakim terminie (lub czy w ogóle) będą wydawane. Jak mawia policja - tylko fakty, psze pana.

Oficjalna wersja brzmi, niech zacytuję wpis Michała z października, "Nie będą się one pojawiały wraz z dodatkami pudełkowymi, ani w pierwszym druku. ".

YoYo

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

Wreszcie jakis porzadny news dot. Road to Legend do Descenta. Dzieki, no to czekamy!

Harhus 

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   Arkham horror - dodruk

Galakto, czy planujecie dodruk czegokolwiek do Arkham Horror? Odnośnie dużych dodatków sklepy świecą pustkami a 2 z nich (Król w Żółci oraz Mgły nad Kingsport) nie widzieliśmy juz chyba 2 lata, kiedy na stronie FFG wszystko niedawno bylo drukowane i jest dostępne. Będzie jakikolwiek dodruk do arkhama poza podstawką?

lukas721 

Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z Star Wars: Legion.

Bardzo chciałbym zobaczyć to w wersji PL z uwagi na mojego syna. Dzisiaj zaczynam robić powoli makietę do tego. Kupię to na 100% tylko nie wiem czy będzie PL i na nią czekać.

Mowca 

Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   Armada

Michal napisał/a:
Kolejny miesiąc, kolejny poniedziałek, więc i pora na kolejne odpowiedzi :)

Armada
Obecnie nie mamy żadnych informacji na temat tego, kiedy mógłby pojawić się ewentualny dodruk VI fali.

To już wszystko na dzisiaj - widzimy się za miesiąc!

Martwi mnie słowo "ewentualny" czy to oznacza ,że dodatek może w ogóle nie wyjść w j. polskim ?
Odpowiedź na to pytanie ułatwi mi decyzję zamówienia VI i VII fali w j. angielskim.

Kerthar 

Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

Banan napisał/a:
Michal napisał/a:

Legenda Pięciu Kręgów
Także tempo wydawnicze Legendy będzie równe z tempem innych wydań. Sami jesteśmy ciekawi tego eksperymentu z przyspieszeniem cyklu wydawniczego i pewnie podczas pierwszych przyszłorocznych targów będziemy rozmawiać z FFG na temat jego wyników

To od razu możecie im powiedzieć, że to głupi pomysł. Aby mieć w miarę kompletną grę należy wydać prawie 600 PLN (2 x podstawka + pierwszy cykl). W przypadku gry karcianej to jest najzwyczajniejszy skok na kasę! Oczywiście dla statystycznego Amerykanina to nie jest astronomiczna kwota i zapewne kupi całość bez wahania.
Szacunek dla Was, że wydaliście Legendę w wersji PL, ale przy takiej polityce FFG słabo widzę, że wydacie ją w całości. Niestety :cry:
Pozdrawiam

Minął już miesiąc od wydania podstawki a nadal na forum nie ma działu poświęconego tej grze. Czy to oznacza, że zdajecie sobie sprawę z tego, że taki tryb wydawniczy się nie przyjmie w Polsce i już macie wywalone na tą grę do tego stopnia, że nawet nie fatygujecie się by stwarzać pozory jej wspierania na swoim forum ?

zeliwny 

Wysłany: Czw 09 Lis, 2017   

lukas721 napisał/a:
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z Star Wars: Legion.

Bardzo chciałbym zobaczyć to w wersji PL z uwagi na mojego syna. Dzisiaj zaczynam robić powoli makietę do tego. Kupię to na 100% tylko nie wiem czy będzie PL i na nią czekać.

Ostatnie info dot SW: Legion od galakty z 3 Września:

Cytat:
Star Wars Legion
Obecnie nie planujemy przygotowania polskiej wersji językowej gry w pierwszej produkcji międzynarodowej. Oczywiście nie jest to definitywne "nie" i temat nadal pozostaje otwarty.

Berni77 

Wysłany: Czw 09 Lis, 2017   

Michal napisał/a:

Descent
Aplikacja Droga do legendy
Pierwsza część aplikacji jest przetłumaczona i obecnie przechodzi korektę. Chcemy ją w tym miesiącu przekazać FFG, mając nadzieję, że niedługo potem nastąpi stosowna aktualizacja :)

Przepraszam, że pytam ale co oznacza "pierwsza część aplikacji" ?
Samo menu? Jedna kampania?
W samej apce nie widziałem "części" :)

Tuminure

Wysłany: Pią 10 Lis, 2017   

Berni77 napisał/a:
Michal napisał/a:

Descent
Aplikacja Droga do legendy
Pierwsza część aplikacji jest przetłumaczona i obecnie przechodzi korektę. Chcemy ją w tym miesiącu przekazać FFG, mając nadzieję, że niedługo potem nastąpi stosowna aktualizacja :)

Przepraszam, że pytam ale co oznacza "pierwsza część aplikacji" ?
Samo menu? Jedna kampania?
W samej apce nie widziałem "części" :)
Jedyne części jakie mi przychodzą do głowy, to po prostu poszczególne kampanie (tj. wszystko poza Trials~ i Delve jest przetłumaczone).

goorn94 

Wysłany: Sob 11 Lis, 2017   

Mam pytania o Twilight Imperium 4. Jestem bardzo podekscytowany tą grą, amerykańska premiera za 5 dni, a o polskiej wersji wciąż nie wiemy prawie nic.

1. Czy możecie zdradzić jakiekolwiek dokładniejsze informacje dotyczące tego w jakiej fazie jest polskie wydanie?
2. Kiedy można spodziewać się premiery, bo I połowa 2018 to może być zarówno styczeń jak i czerwiec.
3. Jeśli nie kiedy będzie premiera, to może chociaż kiedy będą jakieś nowe informacje?
4. Wiadomo czy polska cena będzie niższa od amerykańskiej wersji?
5. Czy zamierzacie wydać dodatki po polsku? Tylko szczerze, bo najgorzej byłoby kupić polską edycję i dokupywać angielskie dodatki, a na pewno dodatek/tki się pojawią.
Ostatnio zmieniony przez goorn94 Wczoraj 1:23, w całości zmieniany 1 raz  

rozanna_roz 

Wysłany: Nie 12 Lis, 2017   Legendy Kariny andor

Co z cudowną bajkową grą kooperacyjną legendy Krainy Andor

Przecież wydane są jauż 2 duże dodatki 2 małe osobna kanrcianka i do tego 2 paki nowych postaci. dlaczego nie możemy doczekać się kontynuacji w języku Polskim

igrim

Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Czy palnowana jest może stronka i ranking turniejowy do Legendy 5 Kręgów taki jak jest do Gry o Tron i czy będzie osobny wątek na forum poświęcony tej grze?

Dzuki

Wysłany: Sro 15 Lis, 2017   

Co z L5K ? Jutro premiera PL a sklepy mówią ,że nie ma możliwości zamówienie bo nie macie.... Czyli znowu kupiłem wersję PL aby wspierać Was ( bo co chwilę mówicie że nie opłacalne ,że nikt nie chce kupować itp i zamykacie wsparcie dla systemów) tylko po to aby znowu dostać po d....
Czyli znowu są wszyscy winni tylko nie Wy......

Darboh

Wysłany: Czw 16 Lis, 2017   

Dzuki napisał/a:
Co z L5K ? Jutro premiera PL a sklepy mówią ,że nie ma możliwości zamówienie bo nie macie.... Czyli znowu kupiłem wersję PL aby wspierać Was ( bo co chwilę mówicie że nie opłacalne ,że nikt nie chce kupować itp i zamykacie wsparcie dla systemów) tylko po to aby znowu dostać po d....
Czyli znowu są wszyscy winni tylko nie Wy......

Dołączam się do pytania.

anthonyf

Wysłany: Czw 16 Lis, 2017   

Dołączam się do pytania

Odpowiedz do tematu