galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2017 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
Mortalo 

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

Gothik napisał/a:

To jak brzmi oficjalna wersja? Poprzednio mówiliście, że te blistery "nie będą wydawane w pierwszym możliwym terminie". Określcie się proszę jasno, w jakim terminie (lub czy w ogóle) będą wydawane. Jak mawia policja - tylko fakty, psze pana.

Oficjalna wersja brzmi, niech zacytuję wpis Michała z października, "Nie będą się one pojawiały wraz z dodatkami pudełkowymi, ani w pierwszym druku. ".

YoYo

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

Wreszcie jakis porzadny news dot. Road to Legend do Descenta. Dzieki, no to czekamy!

Harhus 

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   Arkham horror - dodruk

Galakto, czy planujecie dodruk czegokolwiek do Arkham Horror? Odnośnie dużych dodatków sklepy świecą pustkami a 2 z nich (Król w Żółci oraz Mgły nad Kingsport) nie widzieliśmy juz chyba 2 lata, kiedy na stronie FFG wszystko niedawno bylo drukowane i jest dostępne. Będzie jakikolwiek dodruk do arkhama poza podstawką?

lukas721 

Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z Star Wars: Legion.

Bardzo chciałbym zobaczyć to w wersji PL z uwagi na mojego syna. Dzisiaj zaczynam robić powoli makietę do tego. Kupię to na 100% tylko nie wiem czy będzie PL i na nią czekać.

Mowca 

Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   Armada

Michal napisał/a:
Kolejny miesiąc, kolejny poniedziałek, więc i pora na kolejne odpowiedzi :)

Armada
Obecnie nie mamy żadnych informacji na temat tego, kiedy mógłby pojawić się ewentualny dodruk VI fali.

To już wszystko na dzisiaj - widzimy się za miesiąc!

Martwi mnie słowo "ewentualny" czy to oznacza ,że dodatek może w ogóle nie wyjść w j. polskim ?
Odpowiedź na to pytanie ułatwi mi decyzję zamówienia VI i VII fali w j. angielskim.

Kerthar 

Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

Banan napisał/a:
Michal napisał/a:

Legenda Pięciu Kręgów
Także tempo wydawnicze Legendy będzie równe z tempem innych wydań. Sami jesteśmy ciekawi tego eksperymentu z przyspieszeniem cyklu wydawniczego i pewnie podczas pierwszych przyszłorocznych targów będziemy rozmawiać z FFG na temat jego wyników

To od razu możecie im powiedzieć, że to głupi pomysł. Aby mieć w miarę kompletną grę należy wydać prawie 600 PLN (2 x podstawka + pierwszy cykl). W przypadku gry karcianej to jest najzwyczajniejszy skok na kasę! Oczywiście dla statystycznego Amerykanina to nie jest astronomiczna kwota i zapewne kupi całość bez wahania.
Szacunek dla Was, że wydaliście Legendę w wersji PL, ale przy takiej polityce FFG słabo widzę, że wydacie ją w całości. Niestety :cry:
Pozdrawiam

Minął już miesiąc od wydania podstawki a nadal na forum nie ma działu poświęconego tej grze. Czy to oznacza, że zdajecie sobie sprawę z tego, że taki tryb wydawniczy się nie przyjmie w Polsce i już macie wywalone na tą grę do tego stopnia, że nawet nie fatygujecie się by stwarzać pozory jej wspierania na swoim forum ?

zeliwny 

Wysłany: Czw 09 Lis, 2017   

lukas721 napisał/a:
Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z Star Wars: Legion.

Bardzo chciałbym zobaczyć to w wersji PL z uwagi na mojego syna. Dzisiaj zaczynam robić powoli makietę do tego. Kupię to na 100% tylko nie wiem czy będzie PL i na nią czekać.

Ostatnie info dot SW: Legion od galakty z 3 Września:

Cytat:
Star Wars Legion
Obecnie nie planujemy przygotowania polskiej wersji językowej gry w pierwszej produkcji międzynarodowej. Oczywiście nie jest to definitywne "nie" i temat nadal pozostaje otwarty.

Berni77 

Wysłany: Czw 09 Lis, 2017   

Michal napisał/a:

Descent
Aplikacja Droga do legendy
Pierwsza część aplikacji jest przetłumaczona i obecnie przechodzi korektę. Chcemy ją w tym miesiącu przekazać FFG, mając nadzieję, że niedługo potem nastąpi stosowna aktualizacja :)

Przepraszam, że pytam ale co oznacza "pierwsza część aplikacji" ?
Samo menu? Jedna kampania?
W samej apce nie widziałem "części" :)

Tuminure

Wysłany: Pią 10 Lis, 2017   

Berni77 napisał/a:
Michal napisał/a:

Descent
Aplikacja Droga do legendy
Pierwsza część aplikacji jest przetłumaczona i obecnie przechodzi korektę. Chcemy ją w tym miesiącu przekazać FFG, mając nadzieję, że niedługo potem nastąpi stosowna aktualizacja :)

Przepraszam, że pytam ale co oznacza "pierwsza część aplikacji" ?
Samo menu? Jedna kampania?
W samej apce nie widziałem "części" :)
Jedyne części jakie mi przychodzą do głowy, to po prostu poszczególne kampanie (tj. wszystko poza Trials~ i Delve jest przetłumaczone).

goorn94 

Wysłany: Sob 11 Lis, 2017   

Mam pytania o Twilight Imperium 4. Jestem bardzo podekscytowany tą grą, amerykańska premiera za 5 dni, a o polskiej wersji wciąż nie wiemy prawie nic.

Czy możecie zdradzić jakiekolwiek dokładniejsze informacje dotyczące tego w jakiej fazie jest polskie wydanie? Kiedy można spodziewać się premiery, bo I połowa 2018 to może być zarówno styczeń jak i czerwiec. Jeśli nie kiedy będzie premiera, to może chociaż kiedy będą jakieś nowe informacje? Wiadomo czy polska cena będzie niższa od amerykańskiej wersji?

rozanna_roz 

Wysłany: Nie 12 Lis, 2017   Legendy Kariny andor

Co z cudowną bajkową grą kooperacyjną legendy Krainy Andor

Przecież wydane są jauż 2 duże dodatki 2 małe osobna kanrcianka i do tego 2 paki nowych postaci. dlaczego nie możemy doczekać się kontynuacji w języku Polskim

igrim

Wysłany: Pon 13 Lis, 2017   

Czy palnowana jest może stronka i ranking turniejowy do Legendy 5 Kręgów taki jak jest do Gry o Tron i czy będzie osobny wątek na forum poświęcony tej grze?

Dzuki

Wysłany: Sro 15 Lis, 2017   

Co z L5K ? Jutro premiera PL a sklepy mówią ,że nie ma możliwości zamówienie bo nie macie.... Czyli znowu kupiłem wersję PL aby wspierać Was ( bo co chwilę mówicie że nie opłacalne ,że nikt nie chce kupować itp i zamykacie wsparcie dla systemów) tylko po to aby znowu dostać po d....
Czyli znowu są wszyscy winni tylko nie Wy......

Darboh

Wysłany: Czw 16 Lis, 2017   

Dzuki napisał/a:
Co z L5K ? Jutro premiera PL a sklepy mówią ,że nie ma możliwości zamówienie bo nie macie.... Czyli znowu kupiłem wersję PL aby wspierać Was ( bo co chwilę mówicie że nie opłacalne ,że nikt nie chce kupować itp i zamykacie wsparcie dla systemów) tylko po to aby znowu dostać po d....
Czyli znowu są wszyscy winni tylko nie Wy......

Dołączam się do pytania.

anthonyf

Wysłany: Czw 16 Lis, 2017   

Dołączam się do pytania

Odpowiedz do tematu