galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec Battlestara?
Autor Wiadomość
Nokturn

Wysłany: Sro 15 Mar, 2017   Koniec Battlestara?

Czy ktoś może ma jakiekolwiek info co się stało z grą? BSG znikneło kompletnie z linii produktów Fantasy flight games a forum zostało zarchiwizowane. Pytanie padło na ich stronie ale pozostało bez odpowiedzi. W innym topicu sa jedynie spekulacje na temat wersji 2.0
Wydaje się wielce nieprawdopodobnym, żeby zawiesili taki bestseller. Nader dziwny jest też brak jakichkolwiek informacjii. Jesli jednak ma powstac druga edycja to miałbym niezłego pecha, jesli bym kupił jedną z ostatnich podstawek tydzień temu...

Eruanno

Wysłany: Pią 24 Lis, 2017   

Ma ktoś jakieś informacje na ten temat? Bo juz dodatków Exodus i Świt nie sposób nigdzie dostać po polsku.

Tuminure

Wysłany: Sro 29 Lis, 2017   

Też czekam na dodatki ;)

kittykat23

Wysłany: Pią 30 Mar, 2018   

Kiedys slyszalam o dodruku podstawowej wersji ale niestety nie wiem ile bylo w tym prawdy.

Dorion

Wysłany: Czw 12 Kwi, 2018   

Też jestem ciekaw co dalej, bo uwielbiałem w to grać.

Eruanno

Wysłany: Sob 07 Lip, 2018   

W końcu się stało.
Galakta ogłosiła że nie będzie dodruków

Nokturn

Wysłany: Pon 09 Lip, 2018   

Eruanno napisał/a:
W końcu się stało.
Galakta ogłosiła że nie będzie dodruków

Tylko czemu dopiero teraz. Exodus juz chyba nie do zdobycia. Chyba, że ENG. Wsród moich znajomych to jedna z najlepszych gier ever. Szkoda. Wielka szkoda...

oinek 

Wysłany: Wto 10 Lip, 2018   

są dwie opcje albo się FFG skończyła licencja albo pracują nad wersją 2.0 :)

Eruanno

Wysłany: Pią 13 Lip, 2018   

oinek napisał/a:

Ani jedno ani drugie. Po prostu minęło już tyle czasu od zakończenia serialu że nie widzą sensu w wspieraniu tej gry dalej.

Nokturn

Wysłany: Pon 16 Lip, 2018   

Eruanno napisał/a:
oinek napisał/a:

Ani jedno ani drugie. Po prostu minęło już tyle czasu od zakończenia serialu że nie widzą sensu w wspieraniu tej gry dalej.

Pewnie tak własnie jest.Być może zaimplementują samą mechanikę gdzie indziej.

Eruanno

Wysłany: Wto 24 Lip, 2018   

No i niestety już są efekty oficjalnego ogloszenia że nie będzie dodruku.
Świt i Exodus właśnie poszły za prawie 1700 złotych na Allegro :)

gregvip 

Wysłany: Pon 13 Sie, 2018   

Takie ceny działają na wyobraźnie. Co prawda świtu nie mam (zwlekałem, zwlekałem i nie kupiłem) ale całą resztę poważnie zaczynam się zastanawiać czy nie spróbować gdzieś sprzedać. Moim zdaniem gra jest świetna ale w moim przypadku grałem w nią zazwyczaj przez internet bo na żywca nie mam ekipy :( we trójkę słabiutko działa.
Ale faktycznie szkoda że gra nie będzie wznowiona ale i serial który według mnie jest jednym z najlepszych seriali s-f jakie widziałem, nie jest tak popularny jak być powinien.

Eruanno

Wysłany: Wto 21 Sie, 2018   

No tak to już bywa szkoda że serial prequelowy nie wypalił bo by mogła nam się fajna marka ugruntować. A tak nie licząc Expanse (zajebistego swoją drogą kto nie oglądał temu polecam) nie mieliby konkurencji w tematyce. Chociaż z drugiej strony może jeszcze coś się ruszy bo przecież wyszła gra komputerowa ostatnio a w planach ma być taka pseudo X-wingowa figurkowa.

Samemu dorwałem Exodusa kilka dni przed ogłoszeniem że nie będzie dodruków więc też nie posiadam tylko Świtu ale stwierdziłem ostatnio że zamiast wydawać te 8 stów jak sobie teraz ludzie liczą za dodatki to już chyba wole zastąpić raptory bojowe jakimiś innymi żetonami a bunty, nowe postacie, nowe cele leaderów i nakładki na CO i obszary Cylonów dodrukować. Ze zdradami mam taki pomysł żeby po prostu też wydrukować i wsadzić do zakoszulkowanych zdrad z pegazusa, myślę że bardzo nie będą się wyróżniać od reszty kart. A reszta czyli warian gry z szukaniem ziemi mnie nie interesuje. Jakby ktoś miał Świt wersje PL skaner w domu i mógły poskanować to byłbym wdzięczny, a jak nie to po prostu skorzystam z wersji ang z Vassala :)

ArtheusValhaar

Wysłany: Sro 29 Sie, 2018   

Cicho liczę, że jednak wznowią całą serię...

Odpowiedz do tematu