galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michal
Pon 08 Sty, 2018
ROK 2017 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
maroflo 
maroflo

Wiek: 39
Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 14
Wysłany: Pon 04 Gru, 2017   Mists of Bilehall

Kiedy Mists of Bilehall??? Wartałoby to mieć po Polsku, żeby nie mieszać języków albo fatygować Dobromira Planszowego, który zrobi wkładki po Polsku.....
 
     
Michal
Galakta


Dołączył: 11 Gru 2010
Posty: 1426
Wysłany: Pon 04 Gru, 2017   

Witam Was wszystkich serdecznie w grudniowej odsłonie naszych odpowiedzi na Wasze pytania.

U nas sezon w pełni, magazyn ma pełne ręce roboty z wysyłkami i jest dzielnie wspierany przez inne działy - wszystko to po to, aby przesyłki dotarły do Was (za pośrednictwem sklepów, w których zostały zamówione) na czas i abyście mogli cieszyć się z nimi w upragnionym momencie.

To jednak mowa o teraźniejszości i przyszłości nieodległej. Jednak Was pewnie interesuje przyszłość bardziej odległa, więc przechodzimy do odpowiedzi na Wasze pytania:

GRY PLANSZOWE
Battle for Rokugan
Tutaj na razie nie mogę zdradzić niczego więcej w kwestii ewentualnego wydania PL.

Battlestar Galactica
Niestety w tej kwestii nie mamy żadnych nowych informacji, którymi moglibyśmy się z Wami podzielić.
Z racji tego, że moje odpowiedzi tutaj są oficjalnymi wypowiedziami wydawnictwa, nie będę spekulował, gdyż mogłoby to tylko wprowadzić dodatkowe zamieszanie.

Civilization: New Dawn
Czekamy na informacje na temat międzynarodowej koprodukcji, na podstawie których podejmiemy ostateczną decyzję odnośnie wydania. Jednak jest to tytuł, którym jesteśmy bardzo zainteresowani.

Descent: Wędrówki w Mroku
Pierwsza część w kontekście aplikacji oznacza pierwszą kampanię (których w aplikacji jest kilka).
Abyście mieli jakieś informacje na temat postępu prac - obecnie planujemy udostępnić FFG materiały w wersji PL do końca miesiąca, aby ich dział cyfrowy mógł nam przygotować testowego builda, po którego szybkim sprawdzeniu chcielibyśmy pchnąć temat publikacji wersji PL. Termin styczniowy wydaje się realny, przynajmniej z naszej perspektywy :)

Z tego co nam wiadomo, dodruki, do których nawiązuje reedmooley to była niestety produkcja anglojęzyczna, a nie międzynarodowa.

Poplecznicy w wersji ANG są normalnie dostępni w naszym panelu hurtowym i współpracujące z nami sklepy mogą ich zamawiać.

Eldritch Horror
Maski - jakby to powiedzieć, nasz dział produkcji jakoś ostatnio dziwnie wyglądał... ;)

Horror w Arkham (gra planszowa)
W najbliższym czasie nie są przez FFG planowane żadne międzynarodowe dodruki tytułów z linii klasycznego Horroru w Arkham.

Legacy of Dragonholt
Nie, w przypadku tego tytułu nie mamy obecnie żadnych nowych informacji.

Legendy Krainy Andor
Obecnie nie planujemy dodruku gry podstawowej, ani przygotowania żadnego z dodatków w wersji polskiej. Niestety w naszym kraju Andor nie spotkał się z dobrym przyjęciem, stad właśnie taka, a nie inna decyzja w stosunku do linii.

Star Wars: Imperium Atakuje
Widzę, że moja zeszłomiesięczna odpowiedź odnośnie blisterów była pozbawiona jednej dość kluczowej informacji:

Cytat:
Gothik napisał/a:
Michal napisał/a:
Kolejny miesiąc, kolejny poniedziałek, więc i pora na kolejne odpowiedzi :)

Imperium Atakuje
Wiele już zostało powiedziane w temacie, który miesiąc temu tak mocno Was poruszył. Dziękujemy za zrozumienie naszej sytuacji i postawienie się na naszym miejscu w kontekście tej, wcale nie takiej łatwej decyzji.

Odpowiadając na kilka z Waszych pytań/propozycji:
- prowadzenie przedsprzedaży na dodatki nie jest możliwe z wielu powodów, gdzie jednym z nich jest to, że materiały te są oddawane do druku często przed ich oficjalnym ogłoszeniem
- nie ma możliwości zwiększenia ceny, aby uczynić druk bardziej uzasadnionym (znaczy się jest, ale jak słusznie sami zaznaczyliście, kilkukrotne zwiększenie ceny sprawi, że graczy będzie jeszcze mniej, bo mało kto byłby skłonny wydać równowartość jednej gry(!) na mały blister ze stosunkowo ubogą zawartością).
- obecnie nie ma możliwości, abyśmy oferowali w formie Druku na Żądanie karty z blisterów.


To jak brzmi oficjalna wersja? Poprzednio mówiliście, że te blistery "nie będą wydawane w pierwszym możliwym terminie". Określcie się proszę jasno, w jakim terminie (lub czy w ogóle) będą wydawane. Jak mawia policja - tylko fakty, psze pana.


Otóż w powyższej wypowiedzi odnosiłem się do Waszych pomysłów, co zrobić, aby blistery wydawać na premierę. Oficjalne stanowisko firmy nie uległo w tym temacie jakiejkolwiek zmianie - blistery na pewno nie będą się ukazywały równo z dodatkami pudełkowymi ani w pierwszym druku.

Co się zaś tyczy aplikacji wspierającej - tak, mamy w planie jej opracowanie. Już zostaliśmy poinformowani przez FFG, że materiały do niej mamy otrzymać dużo szybciej, niż w przypadku Descenta. Jeszcze jednak ich nie mamy, a bez tego trudno nam określić, kiedy mogłaby się ona ukazać w wersji PL.

Poprawione karty do W sercu Imperium są obecnie drukowane. Czekamy na wieści odnośnie tego, jak (i kiedy) fabryka ma je zamiar do nas dostarczyć, ale chyba bezpiecznie można tutaj mówić o ich wysyłce do Was na początku 2018.

Posiadłość Szaleństwa 2 edycja
Ulice Arkham będą dostępne najprawdopodobniej w II kwartale 2018.
DLC - nadal czekamy na materiały dźwiękowe dla aktora głosowego. Po ich otrzymaniu zlecamy ich przygotowanie (razem z audio do Ulic Arkham, jakby kogoś to interesowało ;) ), gotowe przesyłamy do FFG i dodatek powinien być dostępny do pobrania.

Star Wars: Rebelia
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, dodatek powinien pojawić się u nas na przełomie I i II kwartału 2018.
Tak późno, ponieważ taki był pierwszy możliwy termin ;)

This War of Mine: Gra planszowa
Obecnie premiera polskiego wydania (sklepowego, ponieważ wersja KS już jest przez Awaken Realms rozsyłana do wspierających) zaplanowana jest na 18.12.2017.

Twilight Imperium IV
Nasze wydanie jest już opracowane - czekamy obecnie na pliki produkcyjne z fabryki, aby ostatecznie zaakceptować je do druku.
Premiera, wg ostatnich informacji, nadal zaplanowana jest na I połowę 2018. Dopóki produkcja gry się nie zakończy, nie jesteśmy w stanie podać konkretniejszego terminu (tj. możemy zgadywać, a potem przekładać go kilka razy, ale chyba nikomu na tym nie zależy).
Tak samo ceny gry nie podamy wcześniej, niż 3-4 tygodnie przed premierą gry.
O dodatkach na razie nam nic nie wiadomo - skupmy się na podstawce ;)

Znak Starszych Bogów
Na razie nic konkretnego powiedzieć nie możemy w kontekście kolejnych dodatków, bo mamy związane usta (mackami...).

GRY LCG
Legenda Pięciu Kręgów
- Nie do końca rozumiem pytanie o dział na forum - w momencie kiedy zostało ono zadane, na naszym forum już była dostępna sekcja poświęcona tej grze.
- Obecnie nie ma planów przygotowania rankingu analogicznego jak w innych grach LCG.
- Jak zapewne sami widzicie, dodatki wydajemy równo z premierą światową i naszym celem jest utrzymanie tej tendencji :)

Władca Pierścieni LCG
W najbliższym czasie nie będzie dodruku Czarnych Jeźdźców, ani żadnego z dwóch rozszerzeń związanych z Hobbitem.

GRY FIGURKOWE
Star Wars: Armada
Nadal nie mamy żadnych informacji na temat tego, kiedy mógłby pojawić się ewentualny dodruk VI fali. Dlatego jeśli komuś zależy na szybkim zaopatrzeniu się w statki, to jednak chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zakup wersji angielskiej.

Star Wars: Legion
Na to pytanie już odpowiadaliśmy klika razy - obecnie nie planujemy przygotowywania polskiej edycji gry w pierwszym druku międzynarodowym, jednak nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości.

Star Wars: X-Wing
Tak, premiera najnowszych fal będzie miała miejsce równo ze światową (7.12.2017).

DRUK NA ŻĄDANIE
Niestety, nas także obecna sytuacja z DNŻ nie cieszy i mamy nadzieję, ze w tej kwestii przyszły rok będzie bardziej przychylny i uda się zorganizować wszystkie zaplanowane druki/dodruki, dostarczyć Wam zaległe pozycje i nie będzie to okupione kolejnym wielkim opóźnieniem. Życzymy tego zarówno Wam, jak i sobie :)

INNE
Książki w klimacie Cthulhu - jak wspominałem ostatnio, nie przekreślamy ich wydania w wersji PL, ale na razie konkretów na ten temat też nie mamy, więc trudno się czymkolwiek podzielić.

-----------------
Z racji tego, że to nasze ostatnie tegoroczne spotkanie, chciałem Wam wszystkim życzyć, aby nadchodzące Święta (niezależnie od tego, jakie obchodzicie) były pełne przede wszystkim spokoju, atmosfery lepkiej grozy pełnej Mi-Go i Shoggotów, aby Moc była w Was silna w nadchodzącym czasie, rzuty zawsze się udawały, a dociąg kart był pomyślny. Podobnie w nowym, 2018 roku, który na pewno pełen będzie doskonałych spotkań przy planszy, które będziecie wielokrotnie wspominać.

No i na koniec drobne ogłoszenie - z racji tego, że pierwszy poniedziałek wypada 1.01.2018 na kolejną porcję Waszych pytań odpowiemy zapewne dopiero w drugi poniedziałek miesiąca.

Do napisania!
_________________
Galakta na Facebooku
 
     
Kerthar 

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 04 Gru, 2017   

Michal napisał/a:

GRY LCG
Legenda Pięciu Kręgów
- Nie do końca rozumiem pytanie o dział na forum - w momencie kiedy zostało ono zadane, na naszym forum już była dostępna sekcja poświęcona tej grze.

Nie ładnie tak kłamać :cool: Ten dział pojawił się kilka godzin po zadaniu już zresztą kolejnego pytania o jego brak :wink:

Kerthar napisał/a:

Dzuki napisał/a:

Hej Galakto!!!! Wy tam macie kogoś do kontroli tłumaczeń???? Widać jesteście znowu w formie. Dodatek do L5K karta od jednorożców Ide Tadaji.... kto to tłumaczył? Całkowicie zmieniliście sens tej karty... Będziecie dosyłać poprawione karty?

Podpinam się do pytania. Czy jakiekolwiek błędy w tłumaczeniach kart które się pojawiły i które się pojawią w przyszłości będziecie załatwiać erratą na stronie w formie pdf, czy będziecie wysyłać do sklepów poprawione karty ?


Ja rozumiem, że to nie są wygodne pytania, ale mimo wszystko wypadałoby się ustosunkować do nich.

Pozdrawiam
 
     
Crane

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 147
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pon 04 Gru, 2017   

Kerthar napisał/a:

Kerthar napisał/a:

Dzuki napisał/a:

Hej Galakto!!!! Wy tam macie kogoś do kontroli tłumaczeń???? Widać jesteście znowu w formie. Dodatek do L5K karta od jednorożców Ide Tadaji.... kto to tłumaczył? Całkowicie zmieniliście sens tej karty... Będziecie dosyłać poprawione karty?

Podpinam się do pytania. Czy jakiekolwiek błędy w tłumaczeniach kart które się pojawiły i które się pojawią w przyszłości będziecie załatwiać erratą na stronie w formie pdf, czy będziecie wysyłać do sklepów poprawione karty ?


Ja rozumiem, że to nie są wygodne pytania, ale mimo wszystko wypadałoby się ustosunkować do nich.

Pozdrawiam

Jakaś errata pewnie będzie, ale na pewno nie będzie wymiany kart, chyba że FFG coś zmieniło w tej kwestii.
 
     
Gothik 


Dołączył: 23 Mar 2011
Posty: 127
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 05 Gru, 2017   

Michal napisał/a:
Gothik napisał/a:
Michal napisał/a:
Kolejny miesiąc, kolejny poniedziałek, więc i pora na kolejne odpowiedzi :)

Imperium Atakuje
Wiele już zostało powiedziane w temacie, który miesiąc temu tak mocno Was poruszył. Dziękujemy za zrozumienie naszej sytuacji i postawienie się na naszym miejscu w kontekście tej, wcale nie takiej łatwej decyzji.

Odpowiadając na kilka z Waszych pytań/propozycji:
- prowadzenie przedsprzedaży na dodatki nie jest możliwe z wielu powodów, gdzie jednym z nich jest to, że materiały te są oddawane do druku często przed ich oficjalnym ogłoszeniem
- nie ma możliwości zwiększenia ceny, aby uczynić druk bardziej uzasadnionym (znaczy się jest, ale jak słusznie sami zaznaczyliście, kilkukrotne zwiększenie ceny sprawi, że graczy będzie jeszcze mniej, bo mało kto byłby skłonny wydać równowartość jednej gry(!) na mały blister ze stosunkowo ubogą zawartością).
- obecnie nie ma możliwości, abyśmy oferowali w formie Druku na Żądanie karty z blisterów.


To jak brzmi oficjalna wersja? Poprzednio mówiliście, że te blistery "nie będą wydawane w pierwszym możliwym terminie". Określcie się proszę jasno, w jakim terminie (lub czy w ogóle) będą wydawane. Jak mawia policja - tylko fakty, psze pana.


Otóż w powyższej wypowiedzi odnosiłem się do Waszych pomysłów, co zrobić, aby blistery wydawać na premierę. Oficjalne stanowisko firmy nie uległo w tym temacie jakiejkolwiek zmianie - blistery na pewno nie będą się ukazywały równo z dodatkami pudełkowymi ani w pierwszym druku.

[/quote]

Chodzi mi (nam?) o prosta deklarację - czy polskie blistery W OGÓLE będą się ukazywały, bo ogólna narracja - a zwłaszcza mnożace się w sieci plotki - nie wykluczają takiej sytuacji.
_________________
"Powtarzam sobie, że tam nie pojadę
Chociaż jestem juz w drodze"

Steve Albini, Big Black
 
     
Kerthar 

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 05 Gru, 2017   

Crane napisał/a:
Kerthar napisał/a:

Kerthar napisał/a:

Dzuki napisał/a:

Hej Galakto!!!! Wy tam macie kogoś do kontroli tłumaczeń???? Widać jesteście znowu w formie. Dodatek do L5K karta od jednorożców Ide Tadaji.... kto to tłumaczył? Całkowicie zmieniliście sens tej karty... Będziecie dosyłać poprawione karty?

Podpinam się do pytania. Czy jakiekolwiek błędy w tłumaczeniach kart które się pojawiły i które się pojawią w przyszłości będziecie załatwiać erratą na stronie w formie pdf, czy będziecie wysyłać do sklepów poprawione karty ?


Ja rozumiem, że to nie są wygodne pytania, ale mimo wszystko wypadałoby się ustosunkować do nich.

Pozdrawiam

Jakaś errata pewnie będzie, ale na pewno nie będzie wymiany kart, chyba że FFG coś zmieniło w tej kwestii.


Nie bardzo rozumiem po co mieszać w to FFG ? Skoro błędy pojawiły się w tłumaczeniu polskim, to Galakta robi dodruk a nie FFG.

Pozdrawiam
 
     
Mortalo 

Dołączył: 16 Lut 2015
Posty: 27
Wysłany: Wto 05 Gru, 2017   

Gothik napisał/a:


Chodzi mi (nam?) o prosta deklarację - czy polskie blistery W OGÓLE będą się ukazywały, bo ogólna narracja - a zwłaszcza mnożace się w sieci plotki - nie wykluczają takiej sytuacji.


Deklaracja jest jasna - nie ma gwarancji że się ukażą. Jeśli sprzedaż już wydanych blisterów się poprawi, to nowe zostaną przetłumaczone, w przeciwnym wypadku nie będzie ich w polskiej wersji (chyba że sprzedaż innych produktów pozwoliłaby Galakcie stracić więcej na blisterach).
 
     
Crane

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 147
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Wto 05 Gru, 2017   

Kerthar napisał/a:

Nie bardzo rozumiem po co mieszać w to FFG ? Skoro błędy pojawiły się w tłumaczeniu polskim, to Galakta robi dodruk a nie FFG.

Pozdrawiam

Owszem Galakta jest wydawcą polskiej wersji gry, ale ma pewne obowiązki licencyjne, a że polityka FFG jest taka, że w przypadku błędów na kartach do gier LCG nie robią jakiś specjalnych druków poprawionych kart to i Galakta nie ma takiej możliwości. Ewentualne poprawki pojawiają się dopiero przy kolejnym dodruku danego tytułu.
 
     
notacylon

Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 20
Wysłany: Czw 07 Gru, 2017   

Michal napisał/a:
Battlestar Galactica
(...)
Z racji tego, że moje odpowiedzi tutaj są oficjalnymi wypowiedziami wydawnictwa (...)

Wydaw... wyda... czego? Przecież od roku nie wydajecie BSG. Trochę to już niepoważnie brzmi na tym etapie.
 
     
Cread

Dołączył: 15 Wrz 2012
Posty: 187
Wysłany: Pią 08 Gru, 2017   

Crane napisał/a:
Kerthar napisał/a:

Nie bardzo rozumiem po co mieszać w to FFG ? Skoro błędy pojawiły się w tłumaczeniu polskim, to Galakta robi dodruk a nie FFG.

Pozdrawiam

Owszem Galakta jest wydawcą polskiej wersji gry, ale ma pewne obowiązki licencyjne, a że polityka FFG jest taka, że w przypadku błędów na kartach do gier LCG nie robią jakiś specjalnych druków poprawionych kart to i Galakta nie ma takiej możliwości. Ewentualne poprawki pojawiają się dopiero przy kolejnym dodruku danego tytułu.


Ale dlaczego FFG ma odpowiadać za to, że tłumacz nie potrafi/nie chce/ nie umie dobrze i jednolicie zrobić sensownego i poprawnego tłumaczenie z języka angielskiego na język polski? Za to odpowiada tylko Galakta, więc jak są błędy to nie wynikają one z errat jakie daje FFG tylko z wadliwego produktu, który nie jest poprawiany (choć w druku na żądanie w LCG druga fala miała już poprawione karty, tylko taki łoś jak ja z pierwszego rzutu mam złe karty do Władcy).
Generalnie temat rzeka - zero odpowiedzialności za tłumaczenie, jak chcesz graczu dobrze prowadzić rozgrywkę, to musisz sam o wszystkim pamiętać.
 
     
Crane

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 147
Skąd: Częstochowa
Wysłany: Pią 08 Gru, 2017   

Cread napisał/a:
Crane napisał/a:
Kerthar napisał/a:

Nie bardzo rozumiem po co mieszać w to FFG ? Skoro błędy pojawiły się w tłumaczeniu polskim, to Galakta robi dodruk a nie FFG.

Pozdrawiam

Owszem Galakta jest wydawcą polskiej wersji gry, ale ma pewne obowiązki licencyjne, a że polityka FFG jest taka, że w przypadku błędów na kartach do gier LCG nie robią jakiś specjalnych druków poprawionych kart to i Galakta nie ma takiej możliwości. Ewentualne poprawki pojawiają się dopiero przy kolejnym dodruku danego tytułu.


Ale dlaczego FFG ma odpowiadać za to, że tłumacz nie potrafi/nie chce/ nie umie dobrze i jednolicie zrobić sensownego i poprawnego tłumaczenie z języka angielskiego na język polski? Za to odpowiada tylko Galakta, więc jak są błędy to nie wynikają one z errat jakie daje FFG tylko z wadliwego produktu, który nie jest poprawiany (choć w druku na żądanie w LCG druga fala miała już poprawione karty, tylko taki łoś jak ja z pierwszego rzutu mam złe karty do Władcy).
Generalnie temat rzeka - zero odpowiedzialności za tłumaczenie, jak chcesz graczu dobrze prowadzić rozgrywkę, to musisz sam o wszystkim pamiętać.

Nie wiem ile razy można to powtarzać, FFG nie odpowiada za błędy w tłumaczeniu, ale ze swoimi błędami (tak jest masa kart w wydaniach angielskich z błędami) robią dokładnie tak samo czyli dają errate, a karty co najwyżej poprawiają przy kolejnych dodrukach. Taka jest ich polityka, nie wymieniają kart które zawierają błędy.
 
     
Arbaal 

Wiek: 28
Dołączył: 21 Gru 2009
Posty: 508
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 08 Gru, 2017   

Przepraszam za offtop ale uważam że przydał by się jakiś osobny temat z zażaleniami odnośnie tłumaczeń.
Nie kupuję wszystkich gier jakie wydaje Galakta ale wiem że istnieją tłumaczenia które doprowadzają ludzi do czerwoności, bólu głowy lub innych części ciała.
Kwiatków jest sporo. Kiedyś zbierałem Talizman i sprzedałem ten tytuł gdy catburglar przetłumaczyli na włamykotkę? Dragon rider na smoczą amazonkę?
Ostatnio w grze X-wing Debris Gambit został przetłumaczony na Szczątkowy Gambit...
Społeczeństwo Polskie które gra w X-winga jest oburzone.
Jest myśliwiec w którym mamy Pociski Manewrujące a w kolejny dodatku otrzymujemy tę samą kartę nazwaną Rakietami Manewrującymi i dodatkowo pojawia się literówka w opisie karty.
Uważam że Galakta powinna w trybie natychmiastowym zmienić pracowników odpowiedzialnych za tłumaczenie ponieważ są to niekompetentni ludzie.
_________________
 
 
     
Wakomski

Dołączył: 13 Mar 2010
Posty: 12
Wysłany: Nie 10 Gru, 2017   

Kosmiczne Spotkania- chciałbym zapytać, czy coś wiadomo w temacie dodatków PL do tej gry?
Obawiam się, czy plany wydania dodatków w PL nie zostały porzucone :roll:

Bardzo lubię tą grę, ale bez możliwości grania na 6 graczy (co daje większość dodatków) naprawdę ma się ograniczone możliwości :sad:
 
     
Kerthar 

Dołączył: 13 Paź 2017
Posty: 14
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 11 Gru, 2017   

Crane napisał/a:

Nie wiem ile razy można to powtarzać, FFG nie odpowiada za błędy w tłumaczeniu ale ze swoimi błędami (tak jest masa kart w wydaniach angielskich z błędami) robią dokładnie tak samo czyli dają errate, a karty co najwyżej poprawiają przy kolejnych dodrukach. Taka jest ich polityka, nie wymieniają kart które zawierają błędy.

No właśnie, tak robi FFG, a my pytamy co będzie robić Galakta. Oczywiście najprościej i najtaniej jest wstawić na stronę erratę w formie pdf i zapomnieć o problemie. Przypuszczam, że tak dokładnie zrobią, bo niby po co generować dodatkowe koszty, ale mimo wszystko miło byłoby to usłyszeć od nich.

Pozdrawiam
 
     
Ndl 

Dołączył: 23 Maj 2014
Posty: 108
Wysłany: Pon 11 Gru, 2017   

Kerthar, Galakta nie ma prawa robić czegoś na co nie zezwala FFG jeżeli chodzi o dystrybucje ich gier.

Cytat:

Descent

Poplecznicy w wersji ANG są normalnie dostępni w naszym panelu hurtowym i współpracujące z nami sklepy mogą ich zamawiać.


Będę to drążył bo informacje zdają się spływać jakimś strasznie wąskim gardłem.

Kiedy my, zwykli, nie-hurtowi śmiertelnicy będziemy je mogli zamówić? Jakieś info o tym, że parę sklepów (mile widziane linki) od was to zamówiły już byłoby niezwykle pomocne. Człowiek wiedziałby z której strony ma się tego spodziewać.

Póki co ani widu ani słychu, a zaglądam do katalogów naprawdę wielu sklepów internetowych...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 15