galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Road to Legend
Autor Wiadomość
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

Rozumiem, że wersja PL ma 10x więcej tekstu niż inne języki?
Bo nie wiem dlaczego inne narody sobie poradziły z tą "dużą ilością tekstu", a biedna Galakta została olana przez FFG, otrzymała tekst do tłumaczenia pół roku później niż inni i na dodatek dostała go 10x więcej niż inni... Smuteczek...
Ich tłumaczenie jest po prostu żenujące patrząc na to co ostatnio się w apce działo.
 
     
Ndl
[Usunięty]

Wysłany: Pon 06 Lis, 2017   

Nie chcę tu nikogo usprawiedliwiać, ale przyczyną może być też to że za granicą Polacy nie są specjalnie lubiani... niestety (co nawiasem mówiąc nie jest naszą winą)...
 
     
George
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

Zakupiłem niedawno Descenta i po zagraniu z apką nie bardzo chce mi się grać w podstawową wersję :D Losowe wydarzenia, eksploracja, klimat i przygoda. Jednym słowem SUPER!

Jedynym mankamentem jest właśnie to, że nikt nie chce ze mną grać w angielską wersję, bo nie wszystko rozumieją i nie potrafią się wczuć. W wyniku gra stoi na półce i się kurzy razem z listą dodatków, które zamierzam kupić do kolejnych kampanii w aplikacji.

Dlatego moje pytanie brzmi: Jakie jest oficjalne stanowisko Galakty odnośnie tej łatki językowej? Czy projekt został zawieszony i nie ma co czekać i robić sobie nadzieję że kiedyś się pojawi? A jeśli ma się pojawić, to czy jest chociaż jakiś przewidywany termin?
 
     
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

George napisał/a:
Jakie jest oficjalne stanowisko Galakty odnośnie tej łatki językowej? Czy projekt został zawieszony i nie ma co czekać i robić sobie nadzieję że kiedyś się pojawi? A jeśli ma się pojawić, to czy jest chociaż jakiś przewidywany termin?
Michal napisał/a:
Descent
Aplikacja Droga do legendy
Pierwsza część aplikacji jest przetłumaczona i obecnie przechodzi korektę. Chcemy ją w tym miesiącu przekazać FFG, mając nadzieję, że niedługo potem nastąpi stosowna aktualizacja :)
Odpowiedź zacytowana z tematu "ROK 2017 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania".
 
     
barni132
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Gru, 2017   

A wiadomo coś o jakieś aktualizacji apki? Kiedy miałaby się najprędzej pojawić?
 
     
George
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Gru, 2017   

Galakta napisał/a:
Abyście mieli jakieś informacje na temat postępu prac - obecnie planujemy udostępnić FFG materiały w wersji PL do końca miesiąca, aby ich dział cyfrowy mógł nam przygotować testowego builda, po którego szybkim sprawdzeniu chcielibyśmy pchnąć temat publikacji wersji PL. Termin styczniowy wydaje się realny, przynajmniej z naszej perspektywy :)
 
     
Promulgacja
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Gru, 2017   

Ja wstrzymuję zakup gry i dodatków do czasu ukończenia apki w języku polskim. Będę grał tylko z synem, więc dobrze jak apka przejmie rolę MG. Galakto spinajcie się tam. ;)
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Sty, 2018   

Ndl napisał/a:
Nie chcę tu nikogo usprawiedliwiać, ale przyczyną może być też to że za granicą Polacy nie są specjalnie lubiani... niestety (co nawiasem mówiąc nie jest naszą winą)...


Nie no bez jaj, to nie jest tak, ze to FFG tlumaczy. Jakby sami wydawali gry w Polsce bezposrednio to juz bys mial dawno. Appka napedza klientow. Sam dla przykladu kupilem Posiadlosc 2ed. by wlasnie zobaczyc jak gra sie z appka. Kwestia jest taka, ze Galakta nie zajela sie tematem o czasie i z szacunku dla swoich klientow z nalezyta starannoscia.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Sty, 2018   

George napisał/a:
Zakupiłem niedawno Descenta i po zagraniu z apką nie bardzo chce mi się grać w podstawową wersję :D Losowe wydarzenia, eksploracja, klimat i przygoda. Jednym słowem SUPER!

Jedynym mankamentem jest właśnie to, że nikt nie chce ze mną grać w angielską wersję, bo nie wszystko rozumieją i nie potrafią się wczuć. W wyniku gra stoi na półce i się kurzy razem z listą dodatków, które zamierzam kupić do kolejnych kampanii w aplikacji.

Dlatego moje pytanie brzmi: Jakie jest oficjalne stanowisko Galakty odnośnie tej łatki językowej? Czy projekt został zawieszony i nie ma co czekać i robić sobie nadzieję że kiedyś się pojawi? A jeśli ma się pojawić, to czy jest chociaż jakiś przewidywany termin?


Zawsze z appka mozesz grac sam ;> i cwiczyc do wersji PL kierujac dwoma bohaterami. Wiadomo, traci sie tu sporo klimatu wspolnej rozgrywki :) .
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018   

Podobno jest aktualizacja PL. Wyszla dzis z ranca.
Na iOS jednak tego jeszcze nie mam (tablet). Jest tutorial i kampania.
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018   

Jezeli chodzi o androida to tak, jest juz dostepna i szybko rzucilem na nia okiem. Dostepny jest tutorial i jedna kampania.
 
     
wilq91
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018   

na iOS jest. a co z lektorem ? bo nie ma :(
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018   

wilq91 napisał/a:
na iOS jest. a co z lektorem ? bo nie ma :(


Dali teraz ? To sprawdzam !!! Thx za info.

Faktycznie jest wersja 1.4.2. Cos sam mi sie tylko nie zglasza updejt appki. Trzeba poczekac. Albo usune stara wersje i wrzuce nowa.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018   

W aplikacji brak jest znaków specjalnych :-( ((( (serca, pioruny, łezki) !!!
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018   

YoYo napisał/a:
W aplikacji brak jest znaków specjalnych :-( ((( (serca, pioruny, łezki) !!!


Z tego co widze jest to ogolny blad aplikacji, bo w orginalnym tekscie tez wystepuje. Wiec to raczej szybko naprawia :-)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13