galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Road to Legend
Autor Wiadomość
Yanek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sty, 2018   

Szybki test i mam brak spolszczonych tekstów dla gigantów z dodatku Crown of Destiny z Hero and Monster Collection (pewnie dotyczy to całego dodatku).
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Sty, 2018   

Brak wszystkich ikon już naprawiony.
Teraz tylko zgłaszać inne błędy i sugestie do Galakty na e-mail. :)
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Sty, 2018   

Jest juz powrot znakow specjalnych w wersji na iPada (iOS). Bombastic! Wersja 1.4.3 wydana appki!

Ps.
Tak a propo zasad, nowa opcja jest MORALE, jak dobrze czytam jesli spadnie do zera (czaszka) to gracze traca misje (w instrukcji pdf jest napisane ze „uciekaja i misja zostaje przerwana”, jesli gra sie w kampanie) ale zyja dalej (w opcjach wybieramy PODDAJ SIE). W miescie MORALE sie odbudowuje, nawet z zera.
 
     
SmaugP
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sty, 2018   

Fajnie, że w końcu wyszła polska wersja aplikacji! Szczerze mówiąc od dawna miałem sprzedać Descenta, jednak powstrzymywała mnie nadzieja, ze apka w końcu wyjdzie. Trochę to zajęło... Jeśli gra mnie wciągnie, może nawet zainwestuję w kolejne dodatki :) Jestem dobrej myśli.

Na chwilę obecną mam jednak kilka uwag.

1. Brak polskiej instrukcji. Aplikacja otwiera angielską wersję PDFa. Na stronie Galakty także nie znalazłem polskiej wersji. Jane, jest instrukcja dołączona do gry planszowej, jednak gra z aplikacją troszkę się różni i pasowałoby także przetłumaczyć ten element.

2. Lektor czyta wprowadzenie do misji w języku angielskim. Jeśli nie ma polskiego nagrania najlepiej byłoby całkowicie usunąć lektora, aby gracze mogli sami przeczytać tekst po polsku, bo w tej chwili angielski lektor w tym przeszkadza. Czy jest szansa na dodanie polskich nagrań w przyszłości?

3. Symbole w tekstach pojawiają się błędnie w formie znaków specjalnych. Mam nadzieję, że wersja 1.4.3 wyjdzie w miarę szybko na Androida i naprawi ten błąd, bo ja już chcę grać! Z tego co wiem na iPhona i Steama nowa wersja już jest.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Sty, 2018   

SmaugP napisał/a:
Fajnie, ....
Na chwilę obecną mam jednak kilka uwag.....


Cytat:
Tutaj prośba do Was (nie bez powodu podzieliłem się z Wami powyższą informacją :) ) - jeśli zobaczycie, że niedługo dostępna będzie aktualizacja aplikacji, po jej pobraniu zmieńcie proszę język na polski i zacznijcie grać. Wszelkie uwagi ślijcie do nas na adres descent@galakta.pl :)

W ten sposób wspólnie uda się nam przetestować oprogramowanie.
 
     
Bary
[Usunięty]

Wysłany: Czw 25 Sty, 2018   

Galakta poinformowała, że polska instrukcja zawita na ich stronie pod koniec obecnego lub na początku przyszłego tygodnia.

Berni77 napisał/a:
Brak wszystkich ikon już naprawiony.
Teraz tylko zgłaszać inne błędy i sugestie do Galakty na e-mail. :)

Nie dla tych, co używają Androida. :(
 
     
ttrotyl
[Usunięty]

Wysłany: Nie 01 Kwi, 2018   

Czy w misji szkoleniowej, już w jej końcowej fazie, należy umieścić tylko jednego, potężnego Ettina, jako Plugastwo? Czy należy również umieścić pomniejszego Ettina? Z jednej strony z opisu podanego przez aplikację wynika, że jest tylko potężny Ettin, z drugiej strony aplikacja każe aktywować pomniejsze Ettiny.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Kwi, 2018   

Wszystko zależy od ilości graczy.
Pamiętaj - apka jest "głupia" i nie wie czy jest pomniejszy czy nie. Dopiero jak zlikwidujesz "grupę" to zaznaczasz że ich nie ma, więc pisze tak jakby wszystkie w grupie były.
W kolejnych misjach będą podobne komunikaty. Po prostu jak nie będzie już potworów zdanego poziomu to zignoruj i klikaj przycisk gotowości.
 
     
grubshy
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Gru, 2018   

Czy planowane jest dalsze spolszczanie scenariuszy w aplikacji, czy też nie ma co czekać?
 
     
kozakkube
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Gru, 2018   

Raczej nie ma co juz czekac, nawet nie zostaly spolszczone akcje potworow z dodatkow hero&monster collection, raczej Galakta juz olala temat
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13