galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Wilds of Rhovanion
Autor Wiadomość
kostur3296
[Usunięty]

Wysłany: Pią 08 Gru, 2017   The Wilds of Rhovanion

jeśli ktoś jeszcze nie widział https://www.fantasyflight...s-of-rhovanion/ :lol:
rozszerzenie zapowiada się ciekawie

oby ffg (lub galakta) wydało je jak najszybciej! :twisted:
 
     
Faramir z Ithilien
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Wrz, 2018   

Zastanawiam się czy jeszcze ktoś zbiera to LCG. Jest tego sporo, końca nie widać, jak już straciłem dużo kasy a jestem dopiero na początku "Spadkobierców..." a posiadam jeszcze sześć adventure packów z "Przeciw cieniowi". Obecnie poluje na drugiego hobbita z sagi. Do tego dochodzą koszulki-najtańsze. Czy nie macie już dość?

PS: Nieopatrznie zauważyłem, że od pierwszej gry minęło 7 lat, przy tej grze postarzałem się o siedem lat ;-) ) ...
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Wrz, 2018   

Faramir z Ithilien napisał/a:
Zastanawiam się czy jeszcze ktoś zbiera to LCG. Jest tego sporo, końca nie widać, jak już straciłem dużo kasy a jestem dopiero na początku "Spadkobierców..." a posiadam jeszcze sześć adventure packów z "Przeciw cieniowi". Obecnie poluje na drugiego hobbita z sagi. Do tego dochodzą koszulki-najtańsze. Czy nie macie już dość?

PS: Nieopatrznie zauważyłem, że od pierwszej gry minęło 7 lat, przy tej grze postarzałem się o siedem lat ;-) ) ...


Forum jest martwe, wszystko przeniosło się na fb. Niedawno zaliczyliśmy event w Toruniu, gra ma się dobrze - nie rozumiem kwestii czy ktoś jeszcze ją zbiera, jest mnóstwo wiernych graczy.
 
     
el
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Wrz, 2018   

Nie mamy dość :) Właśnie z bratem zamówiliśmy cały najświeższy cykl (2 kopie) i niecierpliwie czekamy na następne.
 
     
Faramir z Ithilien
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Wrz, 2018   

Jestem pod wrażeniem. Chyba mnie dopadło chwilowe znudzenie grą. Chociaż teraz już zacząłem myśleć inaczej i nawet nie chce słyszeć, że FFG może któregoś dnia zapowiedzieć koniec tej karcianki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13