galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2019 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
Crowmaster

Wysłany: Pon 02 Wrz, 2019   

A mnie z kolei martwi, że znowu będzie trzeba czekać 2 lata na cztery ostatnie H&M packi. Że też nie można już było ich wcisnąć do tej fali :c

Fisk

1. Imperium Atakuje:
a) kiedy możemy spodziewać się aktualizacji FAQ, uwzględniającej wydane przez Galaktę dodatki?
b) czy podobnie jak w przypadku poprawionych kart do dodatku W sercu imperium (http://galakta.pl/poprawione-karty-do-imperium-atakuje-w-sercu-imperium/) możemy liczyć na poprawione (wg erraty) karty do podstawowej wersji gry tj. Oficer Imperialny, Imperialny Gwardzista i Rebeliancki Sabotażysta choćby w wersji do samodzielnego wydruku?

2. Battlestar Galactica - dział na forum. Czy udało się ustalić, czy jest szansa na przywrócenie tematów?

Baloosh

Dziękuję za ogłoszenie nowej fali DNŻ. Cieszą nowe dodatki z ulubionej gry Władca Pierścieni LCG. Smuci brak długo oczekiwanych pozycji.

Biorąc pod uwagę niedawno ogłoszone informacje o zmianach w linii Lord of the Rings LCG proszę o informację o dalsze plany dotyczące polskich wersji:

1. Ruins of Belegost - co do tej pory stoi na przeszkodzie w wydaniu tego dodatku po polsku?
2. Wizard's Quest, The Long Dark - czy będą wydane po polsku?
3. Cykl Ered Mithrin - czy będzie wydany po polsku?
4. A Shadow in the East - czy będzie wydany po polsku?
5. Cykl Vengeance of Mordor - czy będzie wydany po polsku?

6. Czy są już jakieś informacje odnośnie Fellowship 2019? Caleb Grace potwierdził na GenCon, że będzie taki zestaw - czy będzie wydany po polsku?

Pozdrawiam!

psborsuk 

Baloosh napisał/a:
Dziękuję za ogłoszenie nowej fali DNŻ. Cieszą nowe dodatki z ulubionej gry Władca Pierścieni LCG. Smuci brak długo oczekiwanych pozycji.

Biorąc pod uwagę niedawno ogłoszone informacje o zmianach w linii Lord of the Rings LCG proszę o informację o dalsze plany dotyczące polskich wersji:

1. Ruins of Belegost - co do tej pory stoi na przeszkodzie w wydaniu tego dodatku po polsku?
2. Wizard's Quest, The Long Dark - czy będą wydane po polsku?
3. Cykl Ered Mithrin - czy będzie wydany po polsku?
4. A Shadow in the East - czy będzie wydany po polsku?
5. Cykl Vengeance of Mordor - czy będzie wydany po polsku?

6. Czy są już jakieś informacje odnośnie Fellowship 2019? Caleb Grace potwierdził na GenCon, że będzie taki zestaw - czy będzie wydany po polsku?

Pozdrawiam!

Podbijam, i liczę na konkretną odpowiedź.

alpha70 

Koszulki FFG 63,5x88 (przezroczyste) - na kiedy można się ich spodziewać?
Bardzo długo trzeba czekać na każdy dodruk.
Czemu to trwa tak długo?

Descent 2 - dołączam się do pytań o figurki lieutenant ENG oraz brakujące wersje PL do H&M.

WP LCG PL - dołączam się do pytań o brakujące pojedyncze scenariusze

Relic - jakie są losy nowej wersji?

D.W.
Galakta

Witajcie we wrześniu!
Jesień zawsze przynosi wiele dobrego w branży planszówkowej, więc i u nas nie powinno być nudno :) Już w tym tygodniu odbędzie się międzynarodowa premiera rozszerzenia Powrót Szlaku do Carcosy do gry Horror w Arkham LCG, a do 8 września włącznie zbieramy zamówienia na najnowszą falę Druku na Żądanie. Pełną ofertę DnŻ znajdziecie pod tym linkiem: http://galakta.pl/gry/print_on_demand/

Wielkimi krokami zbliża się także data premiery Sword & Sorcery: Nieśmiertelne dusze. Gry spodziewamy się bowiem na przełomie października i listopada tego roku.

Przypominamy także, że tylko do końca września macie możliwość późnego wsparcia kampanii Waste Knights: Second Edition, aby otrzymać taką samą wersje jak osoby, które zrobiły to podczas kampanii na Kickstarterze. Link do Pledge Managera znajdziecie tutaj: https://gamefound.com/projects/galakta/waste-knights#/project-overview
Serdecznie zachęcamy!

Mogę także zdradzić, że jeszcze nie wszystkie nowości na ten rok zostały oficjalnie zapowiedziane. Ale to już zostawmy na oficjalne zapowiedzi na naszej stronie…

A teraz przejdźmy już do odpowiedzi na Wasze pytania:

GRY PLANSZOWE

Sword & Sorcery
Hero Packi: Tak jak zapowiadaliśmy w momencie informacji o przygotowywaniu przez nas polskiej wersji gry, planujemy rozwijać linię. Udało nam się porozumieć z wydawnictwem Ares w sprawie możliwości wydania niewielkich nakładów Hero Packów, których cała grywalna zawartość zostanie przetłumaczona na język polski. Oznacza to, że jeśli zbierzemy zamówienia graczy na poziomie 120 sztuk, taki dodatek zostanie wydany z polskimi komponentami.

Wierzymy jednak, że gra na tyle spodoba się naszym graczom, że zebranie takiej ilości chętnych nie będzie problemem.

DRUK NA ŻĄDANIE

Tylko do niedzieli 8 września trwa zbieranie zamówień na najnowszą falę Druku na Żądanie. Pełną ofertę DnŻ znajdziecie pod tym linkiem: http://galakta.pl/gry/print_on_demand/

Descent: Wędrówki w Mroku

Zestawy Bohaterów i Potworów: Wszystkie do tej pory przetłumaczone zestawy znalazły się w ofercie. Dołączyły do nich także nowe: Wizje Świtu i Okruchy Wiecznomroku.

Władca Pierścieni - LCG

Padały pytania o produkty, które nie zostały ujęte w tej fali. Zobaczymy jak to zamówienie przebiegnie, jakie będzie zainteresowanie poszczególnymi produktami. Na tej podstawie będziemy decydować co dalej. Po zakończonej zbiórce, postaram się ją podsumować.
Dotyczy, to każdej serii gier, która bierze udział w DNZ.

RELIC
Gra jest cały czas w sprzedaży razem z dodatkami.

To wszystko na dzisiaj.

Fisk

Wysłany: Wto 03 Wrz, 2019   

D.W. napisał/a:
A teraz przejdźmy już do odpowiedzi na Wasze pytania:
(...)

Pozostaje pogratulować notorycznego olewania pytań o Imperium Atakuje i inne.

jediwolf

Co do Imperium Atakuje chyba nie mają już nic nowego do dodania. Nie wspierają już tej gry i tyle. Po informacji, że FFG również wygasza linię Descenta i Imperial Assault radzę kupować, dodatki i podstawki póki jeszcze są. FFG powiedziało, że nie jest pewne czy będą robione dodruki tych gier. Więc potem ceny pewnie będą kosmiczne.

alpha70 

Moje pytanie:
Cytat:
Koszulki FFG 63,5x88 (przezroczyste) - na kiedy można się ich spodziewać?
Bardzo długo trzeba czekać na każdy dodruk.
Czemu to trwa tak długo?

Nie daliście na nie odpowiedzi.

----------
Moje pytanie:
Cytat:
Descent 2 - dołączam się do pytań o figurki lieutenant ENG oraz brakujące wersje PL do H&M.

To nie jest odpowiedź:
Cytat:
Zestawy Bohaterów i Potworów: Wszystkie do tej pory przetłumaczone zestawy znalazły się w ofercie. Dołączyły do nich także nowe: Wizje Świtu i Okruchy Wiecznomroku.

Pytanie dotyczyło brakujących wersji PL oprócz nowości z tej fali DnŻ. Pozostało jeszcze kilka nieprzetłumaczonych dodatków, i o to pytałem.

----------
Moje pytanie:
Cytat:

Wasza odpowiedź:
Cytat:

Gdzie nowa wersja jest w sprzedaży?
Gdzieś czytałem, że ma się pojawić nowa wersja gry "Relic", stąd moje dopytywanie się o nią. Nie pytam o starszą wersję, bo, że ona jest, to wiadomo :)

familyman 

Wysłany: Sro 04 Wrz, 2019   

Już 2 miesiąc z rzędu nie dostałem informacji czy Hero Packi do Descenta kiedykolwiek się znów pojawią na rynku. Wydajecie z DNZ polskie karty a od miesiecy nie ma juz dostepnych tych Hero packow z figurkami

Krzysiek

familyman napisał/a:
Już 2 miesiąc z rzędu nie dostałem informacji czy Hero Packi do Descenta kiedykolwiek się znów pojawią na rynku. (...) miesiecy nie ma juz dostepnych tych Hero packow z figurkami
Ale te packi z figurkami nie są wydawane przez Galaktę.

alpha70 

W sumie to od Galakty najprędzej bym się spodziewał sprowadzania tych figurek ENG.
Przecież to Galakta wydaje w naszym kraju Descenta.
Powinni zainteresować się uzupełnianiem zerowych stanów dodatków do tej gry :)

San 

Wysłany: Czw 05 Wrz, 2019   

Descent
Podbijam pytanie. Czy pozostałe 4 H&MC też przetłumaczycie? I co z kampaniami w apce, będą tłumaczone?

ygeth 

Wysłany: Pią 06 Wrz, 2019   

alpha70 napisał/a:

Moje pytanie:
Cytat:

Wasza odpowiedź:
Cytat:

Gdzie nowa wersja jest w sprzedaży?
Gdzieś czytałem, że ma się pojawić nowa wersja gry "Relic", stąd moje dopytywanie się o nią. Nie pytam o starszą wersję, bo, że ona jest, to wiadomo :)

Nowa wersja Relic (tylko podstawka) jest w sprzedaży na Amazonie
w dwóch opcjach - standard i premium.

alpha70 

Wysłany: Pią 06 Wrz, 2019   

ygeth napisał/a:

Nowa wersja Relic (tylko podstawka) jest w sprzedaży na Amazonie
w dwóch opcjach - standard i premium.

Teraz już wiem, ale moje pytanie dotyczyło losów Galakty i Relic, a nie samego Relic :)

Odpowiedz do tematu