galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2019 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
Baloosh

Wysłany: Wto 10 Wrz, 2019   

D.W. napisał/a:

Władca Pierścieni - LCG

Padały pytania o produkty, które nie zostały ujęte w tej fali. Zobaczymy jak to zamówienie przebiegnie, jakie będzie zainteresowanie poszczególnymi produktami. Na tej podstawie będziemy decydować co dalej. Po zakończonej zbiórce, postaram się ją podsumować.
Dotyczy, to każdej serii gier, która bierze udział w DNZ.

Czekamy z niecierpliwością na podsumowanie zamówień DNZ.

alpha70 

Galakto, liczcie, ale weźcie pod uwagę, że część osób kupi DnŻ poza tym okresem zbierania.
Ja np. z uwagi na ostatnie wydatki musiałem zaryzykować i przesunąć zamówienie poza graniczną datę.
Będę niedługo zamawiał w moim sklepie poniższe DnŻ, więc możecie doliczyć mnie jako kolejną osobę:
Cytat:
1. WP LCG PL: cały cykl "Haradrimowie"
2. AH LCG PL:
    a) Klątwa Rougarou
    b) Karnawał koszmarów

3. Znak Starszych Bogów PL: Śmiertelne konsekwencje
4. Descent 2 PL:
    a) Wizje Świtu
    b) Okruchy Ciemnomroku
    c) Zaginione legendy

Zbieram równocześnie wszystkie 8 LCG PL, i powoli dobijam do 100% kompletów, stąd nie dałem rady wyrobić się z terminem.
Być może takich osób jest więcej, więc nie sugerujcie się tak do końca zamówieniami z podanego terminu :)

A tak swoją drogą to macie błąd na stronie sklepu, bo żadna z podkategorii nie działa (poza tą pierwszą "Druk na Żądanie - wersja polska", która pokazuje tylko 4 dodatki do "Space Hulk: Anioł Śmierci").
Tutaj link do strony gdzie są wspomniane podkategorie: link

Natomiast tutaj nie ma cyklu "Haradrimowie": link
Tutaj również nie ma cyklu "Haradrimowie": link

psborsuk 

Czy planujecie wydac w tym roku polska wersje Fellowship 2019?

saas

Wysłany: Sro 11 Wrz, 2019   

alpha70 napisał/a:
A tak swoją drogą to macie błąd na stronie sklepu, bo żadna z podkategorii nie działa (poza tą pierwszą "Druk na Żądanie - wersja polska", która pokazuje tylko 4 dodatki do "Space Hulk: Anioł Śmierci").
Tutaj link do strony gdzie są wspomniane podkategorie: link

Chyba nie działa bo zbieranie DnŻ się skończyło 8 września.

Podbijam pytania kolegów: Descent 2 - odnośnie figurek popleczników i hero packów. Czy można liczyć że będą kiedyś jeszcze dostępne czy trzeba sprowadzać je z zagranicy? Chodzi o wydanie ENG.

Sword & sorcery: Czy "stretch goal" z kickstartera będą dostępne w jakikolwiek sposób?

Baloosh

Jeżeli możesz zamówić w jakimś sklepie DNŻ po dacie zakończenia zbiórki to najprawdopodobniej konsumujesz pewien zapas, który sklep sobie zamówił. Wydaje mi się, że Twoje przyszłe zamówienia są już widziane przez Galaktę jako zamówiona wcześniej przez sklep "górka".

alpha70 

saas napisał/a:
Chyba nie działa bo zbieranie DnŻ się skończyło 8 września.

Wcześniej to też nie działało, więc nie jest powiązane ze skończeniem zbierania zamówień.

alpha70 

Baloosh napisał/a:
Jeżeli możesz zamówić w jakimś sklepie DNŻ po dacie zakończenia zbiórki to najprawdopodobniej konsumujesz pewien zapas, który sklep sobie zamówił. Wydaje mi się, że Twoje przyszłe zamówienia są już widziane przez Galaktę jako zamówiona wcześniej przez sklep "górka".

Być może tak właśnie jest, ale mimo wszystko niech Galakta to też weźmie pod uwagę teraz i na przyszłość :)

ygeth 

Wysłany: Czw 12 Wrz, 2019   

alpha70 napisał/a:
ygeth napisał/a:

Nowa wersja Relic (tylko podstawka) jest w sprzedaży na Amazonie
w dwóch opcjach - standard i premium.

Teraz już wiem, ale moje pytanie dotyczyło losów Galakty i Relic, a nie samego Relic :)

Pytanie tyczyło się stricte nowej wersji Relica, chyba, że zaprzeczasz własnym słowom.
cyt. "Gdzie nowa wersja jest w sprzedaży?
Gdzieś czytałem, że ma się pojawić nowa wersja gry "Relic", stąd moje dopytywanie
się o nią. Nie pytam o starszą wersję, bo, że ona jest, to wiadomo"

Nie mam natomiast pojęcia o jakich "losach Galakty i Relica" piszesz.

alpha70 

No to idziemy chronologicznie:

1. Zapytałem: "Relic - jakie są losy nowej wersji?"
2. Galakta na to: " Gra jest cały czas w sprzedaży razem z dodatkami."
3. Potem dodałem: "Gdzie nowa wersja jest w sprzedaży? Gdzieś czytałem, że ma się pojawić nowa wersja gry "Relic", stąd moje dopytywanie się o nią. Nie pytam o starszą wersję, bo, że ona jest, to wiadomo :) ".

Zadając pytanie (1) jeszcze nie wiedziałem, że Galakta nie będzie wydawać nowej wersji, więc logiczne (z mojego punktu widzenia), że pytałem o nową wersję wydawaną przez Galaktę (to są te losy Galakty + Relic). Skąd mogłem wiedzieć, że Galakta nowej wersji nie wydaje?

Galakta założyła, że ja o tym wiem, ale nic tutaj nie napisali na ten temat. Stąd moje dopytywanie się (3).
Dlatego odpowiedź Galakty (2) powinna brzmieć np. tak:

"Nowa wersje gry Relic już się pojawiła, ale nie wydajemy jej, bo (....) / utraciliśmy prawa do wydawania nowszych wersji, więc wydaje ktoś inny. Starsza wersja (wydana przez nas) dalej jest dostępna w sprzedaży".

A tak, to zrozumiałem, że albo nową wersję Galakta już wydała, i że jest od jakiegoś czasu dostępna, albo Galakta udaje, że nie zrozumiała pytania. Stąd moje zdziwienie.

W międzyczasie dowiedziałem się od innej osoby, że nowa wersja Relic jest już, ale Galakta nie ma z tym nic wspólnego.

Natomiast twoja odpowiedź: "Nowa wersja Relic (tylko podstawka) jest w sprzedaży na Amazonie w dwóch opcjach - standard i premium." też zakładała, że jestem świadomy pożegnania się Galakty z Relic. Gdybym wiedział o rozejściu się G z R, to nie zadawałbym już tego pytania (3).

Teraz jaśniej? :)

ygeth 

Hehehe :lol:
Gościu, pytasz o Relica (nową wersję) "Gdzie nowa wersja jest w sprzedaży?"
na co dostajesz krótką odpowiedź,
po czym sugerujesz, że nie pytałeś o samego Relica.
Czytasz czasem swoje wpisy?
I nie, czytający Twoje posty użytkownik nie wie, czego jesteś, a czego nie jesteś świadom.
Czego się zdążyłeś już dowiedzieć, a czego jeszcze nie.

Reasumując; pytając o dostępność nowej wersji Relica (którą Ci krótko opisałem), nie miałeś na myśli samego Relica.
koniec, kropka.
Dziękuję za oświecenie ;)

alpha70 

haha :)

Zrozum, że wszystkie moje pytania o Relica dotyczyły tego "czy" i "kiedy" Galakta go wyda, a nie ktokolwiek. Nawet jeżeli z boku wyglądało to inaczej.

Moje pytanie" gdzie" jest dostępny możesz trudniej załapać, bo w tekście pisanym nie da się wyczuć takich kwestii jak ironia, drwienie, zdziwienie, jeżeli zdanie jest bardziej skrótem pisane. W tym przypadku nie tyle pytałem się gdzie to jest dostępne, ale zaczepnie "gdzie", bo Galakta nie wyjaśniła, że nie wydaje nowej wersji, a pisze, że jest dostępna.

Nie chcę się tutaj przepychać o to kto ma rację, kto co zrozumiał, i co kto miał na myśli, więc proszę nie ciągnijmy tematu, bo inni zapewne nie są tym zainteresowani :)

A tak swoją drogą to coś się zamotałeś, bo sam sobie zaprzeczyłeś:
ygeth napisał/a:
Hehehe :lol:
Gościu, pytasz o Relica (nową wersję) "Gdzie nowa wersja jest w sprzedaży?"
na co dostajesz krótką odpowiedź,
po czym sugerujesz, że nie pytałeś o samego Relica.
Czytasz czasem swoje wpisy?
I nie, czytający Twoje posty użytkownik nie wie, czego jesteś, a czego nie jesteś świadom.
Czego się zdążyłeś już dowiedzieć, a czego jeszcze nie.

Reasumując; pytając o dostępność nowej wersji Relica (którą Ci krótko opisałem), nie miałeś na myśli samego Relica.
koniec, kropka.
Dziękuję za oświecenie ;)

psborsuk 

Wysłany: Sob 14 Wrz, 2019   

Jako że kilka dni od zamknięcia DnŻ upłynęło, zwracam się do Wydawnictwa z prośbą.
Jestem graczem WP LCG, który w swej kolekcji posiada wszystko, co wyszło w naszym języku oficjalnie, jak również większość rzeczy wydanych fanowsko. Chcę nadal rozwijać swą kolekcję, stąd moje prośba o jasne sprecyzowanie przyszłości WP w Waszych planach wydawniczych. Czy planujecie (lub nie) wydać zaległe scenariusze Ruiny Belegostu i Wizard Quest? Czy wydacie zestawy przygodowe do Dziczy Rovanionu? Czy zorganizujecie event Fellowship 2019? Czy planujecie wydać najnowszy duży dodatek wraz ze scenatiuszami?
Myślę, że pod moją prośbą podpisze się wielu graczy-kolekcjonerów, będących w podobnej sytuacji co ja, którzy chcieliby wiedzieć, czy czekać na wersję PL, czy kupować oryginalne.
Pozdrawiam i liczę na konkretną odpowiedź.

Chrostek84 

psborsuk napisał/a:
Jako że kilka dni od zamknięcia DnŻ upłynęło, zwracam się do Wydawnictwa z prośbą.
Jestem graczem WP LCG, który w swej kolekcji posiada wszystko, co wyszło w naszym języku oficjalnie, jak również większość rzeczy wydanych fanowsko. Chcę nadal rozwijać swą kolekcję, stąd moje prośba o jasne sprecyzowanie przyszłości WP w Waszych planach wydawniczych. Czy planujecie (lub nie) wydać zaległe scenariusze Ruiny Belegostu i Wizard Quest? Czy wydacie zestawy przygodowe do Dziczy Rovanionu? Czy zorganizujecie event Fellowship 2019? Czy planujecie wydać najnowszy duży dodatek wraz ze scenatiuszami?
Myślę, że pod moją prośbą podpisze się wielu graczy-kolekcjonerów, będących w podobnej sytuacji co ja, którzy chcieliby wiedzieć, czy czekać na wersję PL, czy kupować oryginalne.
Pozdrawiam i liczę na konkretną odpowiedź.

Dołączam do pytań.

Baloosh

Podpisuję się pod każdym powyższym pytaniem - sam je zadawałem wcześniej - gracz-kolekcjoner.

alpha70 

Dołączam do kolegów kolekcjonerów z tymi samymi pytaniami :)

Odpowiedz do tematu