galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2020 Plany Wydawnicze - Odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
alpha70
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Maj, 2020   

No w sumie Galakta mogłaby ustawić sobie powiadomienia o nowym wpisie tutaj i w miarę możliwości odpowiadać. Szkoda, że tak nie robi :cry:
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 06 Maj, 2020   

Kolejny miesiąc z wirusem za nami. Na szczęście wszystkie osoby pracujące w bezpośrednio wydawnictwie są zdrowe ale praca zdalna, podział na grupy itp. na dłuższą metę jest męczący. Jednak wirus pojawił się wśród osób z nami współpracującymi z innych miast. Dlatego nie jest on czymś całkiem wirtualnym.
Poniżej odpowiedzi na pytania:

• Descent: Wędrówki w mroku - wysłaliśmy aktualizację do Descenta ze scenariuszem Cienie Nerkhal. Czekamy na aktualizację aplikacji. Na to kiedy ona nastąpi nie mamy wpływu.

• Waste Knights – warstwa fabularna bardzo się rozbudowała. Kilka osób pisze teksty ale to wszystko trzeba jeszcze przetestować, sprawdzić. Tu coś poprawić. Nie wszystko można w warunkach izolacji można sprawnie robić. A za jakiś czas nikogo nie będzie interesowało, kiedy to było robione. Dlatego musi być zrobione po prostu dobrze ale to wymaga więcej czasu niż zakładaliśmy..

• Hero Packi do Sword & Sorcery – z naszej strony czekamy już tylko na wyprodukowanie i transport.

• Fallout: Atomic Bonds – Myślę, że fani tego tytułu mogą być spokojni…

• DNŻ – zobaczymy jak nowe rozwiązanie wprowadzone przez FFG jeśli chodzi o to kto to produkije, ceny itp. będzie działało i wtedy podejmiemy decyzje.

• Władca Pierścieni LCG – sytuacja z dodatkami w systemie DNZ jest tutaj powiązana w punktem wyżej o DNZ.

• Horror w Arkham LCG: Nic się na razie nie zmieniło. Serię chcemy kontynuować i będą wydawane kolejne dodatki. Wkrótce pojawi się dodruk pierwszego cyklu i będziemy też myśleć o którymś kolejnym.

• Exit - można się spodziewać kolejnych tytułów z tej serii. Które to będą i kiedy - tutaj odsyłamy Was do śledzenia zapowiedzi.

• Posiadłość Szaleństwa 2ed – Dodruk podstawki już dotarł. Wkrótce Przerażające Podóże a potem następne dodatki.

Proszę też o zrozumienie, że nie mogę tutaj pisać w stylu. Tak wydamy XXX, wydamy ZZZ. Bo wtedy jakiekolwiek newsy na naszej stronie nie będą miały sensu a czasami jest miło kogoś zaskoczyć.

Przepraszam za opóźnienie 48h w odpowiedzi.

Trzymajcie się wszyscy w zdrowiu. Do zobaczenia za miesiąc!
 
     
Darku
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Maj, 2020   

alpha70 napisał/a:
WP LCG - Cykl "Haradrimowe"

Jeszcze gdzieniegdzie można kupić, ale chciałbym odwlec w czasie ten zakup.
Czy będzie kolejny dodruk DnŻ tego cyklu?
Jeżeli NIE, to muszę przeorganizować moją kolejkę zakupów :smile:


Ja bym nie czekał i nie zastanawiał się. Jeśli nawet jakimś cudem będzie taki dodruk to nie będzie to szybko
 
     
San
[Usunięty]

Wysłany: Czw 07 Maj, 2020   

A gdzie odpowiedź czy będziecie tłumaczyć resztę apki do Descenta?
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Maj, 2020   

San napisał/a:
A gdzie odpowiedź czy będziecie tłumaczyć resztę apki do Descenta?


Brak odpowiedzi jest chyba najlepsza odpowiedzą czy są zainteresowani dalszą pracą nad aplikacją...
Może czas najwyższy aby grupa fanów Descenta się nią zajęła i zrobiła to sprawniej niż kilka lat nicnierobienia Galakty w tym temacie.
Zrozumcie, że Galakta nie ma ani grosza z aplikacji więc nie jest tym po prostu zainteresowana. Sam Descent też został skreślony przez Asmodee więc nie ma i już nic nie będzie - ani dodruków ani dodatków więc tym bardziej Galakcie się nie chce i po prostu nie opłaca robić i płacić za coś co nie przyniesie im ani złotówki zysku,a będzie tylko kosztem dla firmy. Oni po prostu nie mogą tak bezczelnie napisać, żebyśmy się odwalili i tyle ;)
 
     
Arek001
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Maj, 2020   

@Berni77 jak sobie wyobrażasz, że fani wezmą tłumaczenie aplikacji w swoje ręce? Pytam tak na poważnie, bez złośliwości. Przecież Galakta ma umowę z FFG i oni nie przekażą fanom plików do tłumaczenia. Oczywiście się z Tobą zgadzam, że gdyby fani się za to wzięli, to by to zrobili 1000 razy szybciej niż Galakta. Przykre jest to, że tak mają gdzieś swoich klientów. Powiem szczerze, ze gdyby zrobili jakąś zrzutkę to bym wsparł, żeby tylko aplikacja była cała po Polsku.
 
     
Pan P
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Maj, 2020   

Arkham Noir: Case 1 - The Witch Cult Murders, czy jest szansa że wydacie tą gre i cały jej cykl ?
 
     
grzegorz2010
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Maj, 2020   Apropo Descenta

Dla tych co pytają o tłumaczenie apki Descenta mam nowinę "Descent: Wędrówki w mroku - wysłaliśmy aktualizację do Descenta ze scenariuszem Cienie Nerkhal. Czekamy na aktualizację aplikacji. Na to kiedy ona nastąpi nie mamy wpływu. " Przecież napisali wprost, że właśnie przetłumaczyli kolejną kampanię. Co więcej, napisali też, że w chwili obecnej zajmują się Waste Knights 2 bo mają już spore opóźnienia. Co prawda zgadzam się w 100%, że fani dużo szybciej wykonaliby tłumaczenia, ba gdyby istniał workshop to byśmy mieli genialne kampanie ale...
 
     
Arek001
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Maj, 2020   

Tak jak wspomniałem wcześniej, wyceńcie ile będzie kosztowało przetłumaczenie całej aplikacji do Descenta i zróbcie zrzutkę, może uda się uzbierać kasę i ujrzymy to tłumaczenie szybciej. Sam oczywiście będę wspierał taką inicjatywę.
 
     
enrike
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Maj, 2020   Dodruk cyklu Pożeracze snów

Czy planujecie dodruk cyklu Pożeracze snów do Arkham LCG? Dziwnie szybko się skończył...
 
     
Xian
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Maj, 2020   

Czy jest planowany dodruk Powrót Nocy Fanatyka? Czy w ogóle będą pojawiać się dodruki dodatków z serii Powrót... do Arkham LCG?

Czy będą/są planowane dodruki dodatków innych niż Miasta w Gruzach do gry Eldritch Horror?
 
     
miki1313
[Usunięty]

Wysłany: Pon 25 Maj, 2020   Horror w Arkham LCG

Jestem nowym graczem w Horror w Arkham LCG i zacząłem zbierać swoją kolekcję od ostatniego cyklu "Pożeracze Snów" oraz dostępnych aktualnie na rynku "dużych" dodatków do tej gry.

Bardzo ucieszyła mnie wiadomość Galakty, że będzie dodruk całego cyklu "Dziedzictwa Dunwich", którego nie mogę się już doczekać jak pojawi się w sprzedaży.

Teraz gorąca prośba do Was z Galakty :)
Chętnie zobaczył bym również w dodruku pozostałe niedostępne już w sprzedaży "Zestawy Mitów" do: "Szlaku do Carcosy", "Zapomnianej Ery" oraz "Pierwszego Kręgu".

Podejrzewam, że oprócz mnie jest dużo nowych graczy i fanów tej gry, którzy tak samo jak ja byli by chętni na uzupełnienie brakujących zestawów tej gry w swoich kolekcjach.

Galakta z niecierpliwością czekamy na kolejne wiadomości o kolejnych dodrukach dodatków do Horror w Arkham LCG, które mam nadzieję że będą pojawiać się wkrótce :) :) :)
 
     
grimhen
[Usunięty]

Wysłany: Wto 26 Maj, 2020   Re: Dodruk cyklu Pożeracze snów

enrike napisał/a:
Czy planujecie dodruk cyklu Pożeracze snów do Arkham LCG? Dziwnie szybko się skończył...


Również dołączę się do pytania, na sklepach resztki a dopiero co zamknął się cykl i "Poszukiwania Kadath" już nie dostałem :(
 
     
Unkas84
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Maj, 2020   

Nie będzie odkrywcze to co napiszę ale sam chciałbym skompletować cykl Zapomniana Era, Przerwany krąg oraz Pożeracze snów do HwA lcg ale obecnie się nie da. Kilkoro moich znajomych z tego powodu przesiadło się na wersję angielską, natomiast ja nie planuję gdyż grę przechodzę z moją dziewczyną a ona woli grać po polsku. Galakto jeśli nie planujecie chwilowo dodruku to w imieniu swoim i innych graczy proszę byście rozważyli chociaż DnŻ do wspomnianych wyżej serii. Pozdrawiam.
 
     
Chrostek84
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Maj, 2020   

Czy wiadomo już coś o kolejnych DnŻ ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.26 sekundy. Zapytań do SQL: 13