galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2020 Plany Wydawnicze - Odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
Chrostek84
[Usunięty]

Wysłany: Pią 31 Lip, 2020   

Czy wydacie dodatek do Cywilizacji: Nowy Początek, czyli Terra Incognita ?
Czy FFG określiło się już jak teraz będzie wyglądał Druk na żądanie ?
Czy pojawiła się szansa na następujące dodatki: Omens of the Pharaoh do Znaku Starszych Bogów i A Shadow in the East do Władcy Pierścieni LCG ?
 
     
yarzab
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Sie, 2020   

Witam,

Planujecie przygotować tłumaczenie Twilight Imperium: Codex?
O wydanie nowego dodatku nie pytam, bo mam nadzieje, że jest to oczywista oczywistość :wink:

Dziękuje i pozdrawiam,
Tomek
 
     
lorddanthe
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Sie, 2020   

Czy dodruk Wojny o Pierścień to kwestia tego czy raczej przyszłego roku?
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 03 Sie, 2020   

Pogoda sprzyja urlopom i wyjazdom, ale niektórzy z Was na pewno zostają w domu i grają w planszówki. Czas więc na podsumowanie Waszych pytań za lipiec:

Władcy Pierścieni LCG - tutaj w temacie nic się nie zmienia. Już o tym pisaliśmy, że jeśli chodzi o dodatki to zamawialiśmy minimum produkcyjne, które później zalegało nam na magazynie - przy wielu dodatkach zalegają dalej.

Descent - FFG zapowiedziało już trzecią edycję. Możliwe, nie będą raczej organizować już dodruków do drugiej edycji. Zresztą dodruk z naszej strony i tak nie miałby już sensu. Do Descenta jest sporo jeszcze dostępnych dodatków i jest w co grać.

Horror w Arkham LCG - Dodruki pierwszego cyklu już zapowiedzieliśmy. Mogę zdradzić, że zamówiliśmy dodruk kolejnego cyklu i jeszcze kolejnego i … .

Wkrótce (w ciągu kilku najbliższych miesięcy) na pewno zaczynający grę nowy gracz będzie miął większy wybór. Ewentualne kolejne dodruki to już w momencie jak zobaczymy jak zachowają się te co zamówiliśmy ale tak jak wspomniałem będzie dostępnych sporo dodatków.

Dodruki będą produkowane w jednym rzucie, więc cały cykl Dunwich pojawi się na raz. Proszę śledzić nasz fanpage oraz stronę galakta.pl.

Być może w przypadku jakiś konkretnych dodatków zrobimy jakieś przedsprzedaże itd.

Generalnie Horror w Arkham LCG na razie może być spokojny o kolejne dodatki.

Twilight Imperium 4ed - Jeśli chodzi o dodatki to pozostaje być dobrej myśli. Deklarowanie czegokolwiek przed oficjalną zapowiedzią zepsuło by cały efekt. Na razie nie potwierdzamy, ani nie zaprzeczamy.

Posiadłość Szaleństwa 2ed - FFG na razie nie zapowiedziało kolejnych dodatków do tej linii.

Cywilizacja: Nowy Początek – Ta gra nie zrobiła u nas wielkiej kariery. Znacznie gorzej się przyjęła niż wcześniejsza wersja. Nie podjęliśmy jeszcze ostatecznej decyzji.

Wojna o Pierścień – Można powiedzieć, że jest już blisko…

Znaku Starszych Bogów – Na chwilę obecną nie mamy planów dotyczących nowego dodatku.

Odpoczywajcie odpowiedzialnie. Chcemy, żebyście grali w domu w nasze gry z wyboru, a nie z przymusu kwarantanny. Do przeczytania w przyszłym miesiącu!
 
     
Domino
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Sie, 2020   

A jaka jest szansa aby w najbliższym druku na żądanie były chociaż talie do monster packów Treaty of Champions???
Jeśli nie macie zamiaru tego drukować to może jest szansa na udostępnienie tłumaczeń w PDF jeśli gdzieś zalegają na dysku. Ja jestem skłonny zapłacić nawet za wersję online do własnego druku:)
 
     
Terk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 03 Sie, 2020   

D.W. napisał/a:
Horror w Arkham LCG - Dodruki pierwszego cyklu już zapowiedzieliśmy. Mogę zdradzić, że zamówiliśmy dodruk kolejnego cyklu i jeszcze kolejnego i … .

Wkrótce (w ciągu kilku najbliższych miesięcy) na pewno zaczynający grę nowy gracz będzie miął większy wybór. Ewentualne kolejne dodruki to już w momencie jak zobaczymy jak zachowają się te co zamówiliśmy ale tak jak wspomniałem będzie dostępnych sporo dodatków.

Dodruki będą produkowane w jednym rzucie, więc cały cykl Dunwich pojawi się na raz. Proszę śledzić nasz fanpage oraz stronę galakta.pl.

Być może w przypadku jakiś konkretnych dodatków zrobimy jakieś przedsprzedaże itd.

Generalnie Horror w Arkham LCG na razie może być spokojny o kolejne dodatki.


Czy to prawda, że dodatki z serii "Powrót do..." nie będą przedrukowywane?
 
     
mnw
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sie, 2020   

D.W. napisał/a:

Cywilizacja: Nowy Początek – Ta gra nie zrobiła u nas wielkiej kariery. Znacznie gorzej się przyjęła niż wcześniejsza wersja. Nie podjęliśmy jeszcze ostatecznej decyzji.


To może być też efekt wielu opinii i recenzji, które wskazywały, że gra ma bardzo duży potencjał, ale potrzebuje dodatku. Były też ponoć głosy o niedopracowanym balansie promującym walkę jako najlepszą drogę do zwycięstwa. Dodatek ma rzekomo te wady naprawić, więc i chętnych na zestaw podstawka+dodatek byłoby więcej.
 
     
BeKa79
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sie, 2020   

Cytat:
D.W. napisał/a:

Cywilizacja: Nowy Początek – Ta gra nie zrobiła u nas wielkiej kariery. Znacznie gorzej się przyjęła niż wcześniejsza wersja. Nie podjęliśmy jeszcze ostatecznej decyzji.


To może być też efekt wielu opinii i recenzji, które wskazywały, że gra ma bardzo duży potencjał, ale potrzebuje dodatku. Były też ponoć głosy o niedopracowanym balansie promującym walkę jako najlepszą drogę do zwycięstwa. Dodatek ma rzekomo te wady naprawić, więc i chętnych na zestaw podstawka+dodatek byłoby więcej.


100% racji. Gra jest w porządku, jest po prostu inna niż gry o podobnej tematyce. Lekka, szybka. Z zapowiedzi dodatku wynika, że zdecydowanie urozmaici on rozgrywkę, więc trzeba chyba poważnie brać pod uwagę, że zestawy faktycznie będą się sprzedawać lepiej niż podstawka.
No i jeszcze bardzo ważna kwestia - wśród nowych liderów będzie Jadwiga i będzie można zagrać Polską. Słupki sprzedaży poszybują pod niebo, rozbiją szklany sufit! :mrgreen:
 
     
Radzio
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Sie, 2020   

A jak już tu Śródziemie, tam Śródziemie (LCG, Wojna O Pierścień), to czy Galakta ma jakieś plany podążenia za działaniami FFG i przedruku po latach jubileuszowej edycji (z figurkami) kooperacyjnego Władcy Pierścieni Knizi?
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Sie, 2020   

D.W. napisał/a:

Descent - FFG zapowiedziało już trzecią edycję. Możliwe, nie będą raczej organizować już dodruków do drugiej edycji...


Ale mam nadzieje ze nie brakujacych tlumaczeń M&H ... :-/
 
     
ygeth
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Sie, 2020   

D.W. napisał/a:
Twilight Imperium 4ed - Jeśli chodzi o dodatki to pozostaje być dobrej myśli. Deklarowanie czegokolwiek przed oficjalną zapowiedzią zepsuło by cały efekt. Na razie nie potwierdzamy, ani nie zaprzeczamy.


Jaka będzie potencjalna obsuwa wersji PL w stosunku do premiery Ang. wersji?
Rok? Więcej? Jeśli w ogóle.
Pytam, gdyż pewnie wiele osób chciałoby wiedzieć, czy czekać, czy zdecydować się na wersję angielskojęzyczną wkrótce.
 
     
Tumnnus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Sie, 2020   

Terk napisał/a:
D.W. napisał/a:
Horror w Arkham LCG - Dodruki pierwszego cyklu już zapowiedzieliśmy. Mogę zdradzić, że zamówiliśmy dodruk kolejnego cyklu i jeszcze kolejnego i … .

Wkrótce (w ciągu kilku najbliższych miesięcy) na pewno zaczynający grę nowy gracz będzie miął większy wybór. Ewentualne kolejne dodruki to już w momencie jak zobaczymy jak zachowają się te co zamówiliśmy ale tak jak wspomniałem będzie dostępnych sporo dodatków.

Dodruki będą produkowane w jednym rzucie, więc cały cykl Dunwich pojawi się na raz. Proszę śledzić nasz fanpage oraz stronę galakta.pl.

Być może w przypadku jakiś konkretnych dodatków zrobimy jakieś przedsprzedaże itd.

Generalnie Horror w Arkham LCG na razie może być spokojny o kolejne dodatki.


Czy to prawda, że dodatki z serii "Powrót do..." nie będą przedrukowywane?


Dołączam się do pytania . Bardzo jestem zainteresowany wszystkimi dodatkami z serii "Powrót do...".
 
     
San
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Sie, 2020   

Zapowiedzieliście Talisman: Batman, a macie w planach wydanie Talisman: Kingdom Hearts?
 
     
miki1313
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Sie, 2020   

Dzięki Galakta za dodruk cyklu Dziedzictwa Dunwich, dłuuugo na niego czekałem podobnie jak wielu innych graczy.

Teraz z niecierpliwością czekamy na dodruki kolejnych cykli, które zapowiadaliście na forum. Trzymamy kciuki żeby pojawiły się jak najszybciej :)

Zdradzili byście jeszcze przewidywany termin dodruku kolejnego cyklu ;)
 
     
Chrostek84
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Sie, 2020   

Czy macie w planach wydanie Ghost Soul Form Heroes do S&S ?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14