galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2020 Plany Wydawnicze - Odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
yarzab
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sie, 2020   

Witam,

1. Wiadomo coś o losach zapowiedzianej przez was jakiś czas temu gry "The Shadow Planet"?
2. Czy zapadła już ostateczne decyzja w sprawie wydania dodatku to "Cywilizacji: Nowy Początek"?

Dziękuje i pozdrawiam,
Tomek
 
     
oinek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sie, 2020   

Chrostek84 napisał/a:
Czy macie w planach wydanie Ghost Soul Form Heroes do S&S ?


Podłączam się z pytaniem.
Dodatkowe postacie już mają te figurki a te pierwotne teraz są takie biedne bez tej formy
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sie, 2020   Re: ROK 2020 Plany Wydawnicze - Odpowiedzi na Wasze pytania

D.W. - Pon 03 Lut, 2020 napisał/a:
EXIT – Seria będzie jak najbardziej rozwijana. Myślę, że w tym roku sporo nadrobimy. Za jakiś czas podamy więcej szczegółów.
Jakieś wieści?
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Wrz, 2020   

Chrostek84 napisał/a:
Czy macie w planach wydanie Ghost Soul Form Heroes do S&S ?


Ja tez poprosze :lol:
 
     
miszczu666
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Wrz, 2020   

Kiedy wystartuje przedsprzedaż dodatku do Twilight Imperium?
Czy w przedsprzedaży będą jakieś fajne bonusy, jak to miało miejsce w przypadku podstawki?
 
     
Chrostek84
[Usunięty]

Wysłany: Pon 07 Wrz, 2020   

Czy FFG wypowiedziało się już w sprawie następnych terminów Druku na Żądanie ?
 
     
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2020   

Witamy po wakacjach!
Mamy nadzieję, że pomimo dziwnych czasów w jakich przyszło nam żyć to udało Wam się odpocząć. Kto wie, może nawet odpocząć przy którejś z naszych planszówek.

Wrzesień w branży gier planszowych to zazwyczaj gorący czas. Przed końcem roku czeka nas kilka premier a także czekamy na kilka dodruków. W najbliższym czasie przygotowujemy się na premierę Kuchennej gorączki - dynamicznej gry o gotowaniu. Tutaj bardzo żałujemy, że wszelakie tragi jak i konwenty zostały praktycznie odwołane. Ponieważ ta gra świetnie się nadaje do prezentacji ponieważ rozgrywka jest szybka i wzbudzająca wiele emocji.
Pracujemy intensywnie nad zakończeniem kampanii Waste Knights, oraz planujemy już kolejne tytuły, ale o tym dowiecie się wkrótce. A teraz czas na odpowiedzi na Wasze sierpniowe pytania:

Horror w Arkham LCG - Linia ma się dobrze. Talie Początkowe Badaczy miały niedawno premierę, pierwszy cykl "Dziedzictwo Dunwich" miał dodruk, a "Zmowa nad Innsmouth" już wkrótce wypłynie do naszych magazynów.

Tak jak wspominałem wcześniej będą dodruki kolejnych cyklów. Kolejny dodruk powinien u nas pojawić się za około 1,5 miesiąca.

Skoro ten wyjątkowy LCG trzyma się bardzo dobrze i ma swoich wyznawców (Przedwieczni muszą maczać w tym swoje macki… ) wszystko jest możliwe. Dlatego nie rezygnujemy definitywnie z dodruków "Powrotów...". Ale tutaj być może będziemy stosować jakąś wersję przedsprzedaży aby wybadać rzeczywiste zainteresowanie.

W tej chwili chcemy jednak skupić się na dodrukach cykli.

Cywilizacja: Nowy Początek - Tak jak pisałem wcześniej. Tytuł na tyle słabo się sprzedaje, że druk dodatku nie ma trochę racji bytu. Bardzo rzadko dotąd rezygnowaliśmy zwłaszcza z pierwszego dodatku ale w tym przypadku, przy takich minimach produkcyjnych musimy to zrobić.

Twilight Imperium 4ed: Dziedzictwo królów- Dodatek jest w końcowym etapie produkcji. Gra spokojnie powinna do nas dotrzeć przed świętami. Decyzja o przedsprzedaży pojawi się, kiedy pudełka będą bliżej naszych magazynów.

Talisman: Kingdom Hearts – Gra wygląda świetnie graficznie. Czy jednak w Polsce Kingdom Hearts jest na tyle znany? To jest pytanie z które musimy sobie zadawać…

Sword & Sorcery - Dodatek Tajemniczy Portal pojawi się jeszcze w tym roku. Na pewno chętniej widzielibyśmy kolejne dodatki ze scenariuszami i kolejne Hero Packi które więcej prowadzają do samej gry. Jeśli chodzi o Ghost Soul Form Heroes to na chwilę obecną nie odpowiem.

The Shadow Planet - Planujemy już kampanię Kickstarterową, jednak najpierw chcemy się skupić na wysłaniu Waste Knights do wszystkich wspierających.

EXIT - dwa kolejne tytuły z tej serii są w druku oraz dodruk pierwszych 3 tytułów. Wkrótce pojawi się więcej informacji.

Druk Na Żądanie – Czekamy jeszcze na pewne informacje.

To wszystko na dzisiaj. Dbajcie o siebie i grajcie dużo w planszówki...
 
     
Crowmaster
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Wrz, 2020   

D.W. napisał/a:

Cywilizacja: Nowy Początek - Tak jak pisałem wcześniej. Tytuł na tyle słabo się sprzedaje, że druk dodatku nie ma trochę racji bytu. Bardzo rzadko dotąd rezygnowaliśmy zwłaszcza z pierwszego dodatku ale w tym przypadku, przy takich minimach produkcyjnych musimy to zrobić.


Jak dobrze, że nie kupiłem tego tytułu, bym się mega zawiódł.
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Wrz, 2020   

D.W. napisał/a:
EXIT - dwa kolejne tytuły z tej serii są w druku oraz dodruk pierwszych 3 tytułów. Wkrótce pojawi się więcej informacji.
Super wieści! Już ostrzymy ołówki i nożyczki :D
 
     
miki1313
[Usunięty]

Wysłany: Sro 16 Wrz, 2020   

Ja byłbym chętny na zakup 2 pierwszych "Powrotów..." do Horror w Arkham LCG, gdyby ukazały się w dodruku :smile:

"Powroty..." mają kilka fajnych plusów. Jest gdzie trzymać karty (w końcu kolekcja nieustannie się powiększa), są one tematycznie posegregowane (dzięki przegródką), zwiększają pulę kart graczy i regrywalność scenariuszy, no i oczywiście pudełka fajnie wyglądają na półeczce (są pomysłowo opisane na boku - przypominają małe szufladki).

Żałuję, że tak późno zdecydowałem się na kolekcjonowanie tej gry i nie udało mi się załapać na 2 pierwsze "Powroty...", które są już niedostępne na rynku - bo gra jest extra i fajnie było by mieć CAŁĄ kolekcję :smile:

Mocno liczę że chętnych na zakup 2 pierwszych "Powrotów..." jest więcej i Galakta zdecyduje się na ich dodruk
 
     
Arek001
[Usunięty]

Wysłany: Pią 18 Wrz, 2020   

Pytanie, czemu aplikacja do Descenta jeszcze nie zaktualizowana, skoro kilka miesięcy temu przekazaliście informację, że wszystkie materiały wysłaliście do FFG. Chodzi o kampanię Nerekhall - Seeds of Corruption. Naprawdę bardzo długo to już trwa. Jak sprawa wygląda na prawdę?
 
     
BeKa79
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Crowmaster

Szkoda, że nie kupiłeś tego tytułu - nie będzie teraz dodatku po polsku :(
 
     
mnw
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

Droga Galakto, ja jednak ponowię temat gry Cywilizacja: Nowy Początek, choćby miała to być walka z wiatrakami. Do Fallouta wydaliście tzw. dodatek naprawczy, więc tu też byłoby dobrze, zwłaszcza, że jest ewidentnie popyt wśród graczy na kupno całego zestawu w przeciwieństwie do samej podstawki, na ktorą popytu - jak sami wiecie lepiej od nas wszystkich - nie ma. Co więcej, taki dodatek jest dużo łatwiej wypromować niż samą podstawkę, z uwagi na obecność postaci królowej Jadwigi.

Poza tym, trzymam kciuki za jakieś wieści na temat DNŻ i czy cokolwiek one zmieniają w kontekście Władcy LCG.

I na koniec chciałbym zadać jedyne pytanie, co do którego wiążę jakieś realne nadzieje ;) czyli czy jest szansa na dodruki pojedynczych scenariuszy do HwA LCG? Skoro popyt jest niesamowity i są w planach kolejne dodruki rozszerzeń, to może i na one-offy jest szansa?
 
     
finallyh
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2020   

mnw napisał/a:


Poza tym, trzymam kciuki za jakieś wieści na temat DNŻ i czy cokolwiek one zmieniają w kontekście Władcy LCG.


:!: :!: :!:
 
     
Desaix1800
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Wrz, 2020   

D.W. napisał/a:


Cywilizacja: Nowy Początek - Tak jak pisałem wcześniej. Tytuł na tyle słabo się sprzedaje, że druk dodatku nie ma trochę racji bytu. Bardzo rzadko dotąd rezygnowaliśmy zwłaszcza z pierwszego dodatku ale w tym przypadku, przy takich minimach produkcyjnych musimy to zrobić.



Smutne bo właśnie chciałem kupić podstawkę po informacji o dodatku..aż dziwne ze tytuł sprzedaje sie gorzej niż inne nawet TW i Fallout dostaja dodatki...pierwszy to drogi moloch druga to średnia przygodówka..ale dodatki mają AH.. cywilizacja to chyba gra mogąca trafić do wiekszego grona odbiorców.. ale cóż ..prawa rynku

Definitywnie nie ma szans na dodatek PL nawet w poźniejszym czasie ? Sam nie wiem jaką wersję kupić..
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13