galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oficjalne figurki do AH
Autor Wiadomość
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Paź, 2009   

Minutą śpiewu uczcijmy zdrowy rozsądek.
 
 
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Lis, 2009   

Z nowości od FFG: 6 grudnia nastąpi światowa premiera kości zrobionych przez Q-Workshop na licencji Fantasy Flight Games specjalnie dla gry "Arkham Horror".

Na zestaw składa się pięć k6 ozdobionych cthulhowymi motywami, na których standardowe sukcesy (5 i 6) są ładnie podkreślone Znakiem Starszych Bogów. Super, super, ale żeby poważnie pograć tymi cudeńkami trzeba kupić dwa pudełka.

Z figurkami nie wyszło, może kostki będą miały więcej szczęścia.



Do 6 grudnia w przedsprzedaży 29 zeta za zestaw.
 
 
Bryndzollo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Gru, 2009   

Kolejny pomysł jak wyciągnąć kasę na Boże Narodzenie od graczy... Fakt, że Q-workshop to lider w produkcji wszelkich akcesoriów, więc i jakość ich produktów jest przednia. Ale jakby nie patrzeć, 6 zł za kostkę, to trochę drogo. Do grania niezbędne nie są. Chociaż jakby zamiast jedynki był wizerunek Cthulhu... :)
 
 
Neuron
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Gru, 2009   

hmm...a ja nie mogę upolować zapowiedzi tych kości na stronie FFG... Dasz linka? ;)

EDIT
oops znalazłem...! Fajne pudełko :shock:
 
 
duchU
[Usunięty]

Wysłany: Czw 03 Gru, 2009   

W Rebelu już można zamawiać - tylko realizacja pewnie dopiero w następnym tygodniu.
 
 
Neuron
[Usunięty]

Wysłany: Pią 04 Gru, 2009   

Ja zamówiłem w Q-Workshop. Za wypełnienie ankiety mam dostać jeszcze jakieś dwie kosteczki, co prawda nie z Arkhama... zapewne na zachętę :)
 
 
Bryndzollo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 31 Gru, 2009   

Czy widzieliście już figurki RAFM Miniatures$Games do Call of Cthulhu?
Jak dla mnie świetna sprawa. Kilkanaście typów badaczy wielu po 3 postaci, a do tego cała galeria Potworów ze Świata Mitów - i chyba wszystkie jakie wykorzystuje się w Arkham Horror. Ale byłoby pięknie, zamiast kłaść kartonik shoggota, móc położyć jego figurkę :D I wtedy badacze poczuli by grozę tej sytuacji walcząc z masą tkanki parokrotnie większą od nich. Albo też Mroczne Młode, któremu figurka badacza sięgała by do kolana :D I cena która nie jest wygórowana - 8$ za zestaw, na który składają się z reguły po 3 figurki (badaczy lub np. ghuli, albo maniaków, lub kultystów itd.) A figurki większych stworzeń w cenie 2 4 dolarów większej. A wielością szczegółów, biją na głowę figurki które chciało wprowadzić FFG.

A tutaj link do strony: http://www.rafm.com/Merch...ory_Code=COCMPC
 
 
Sewhoe
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Lut, 2010   

Właśnie znalazłem ciekawy sklep z figurkami do Call of Cthulhu.

Link: http://gildianajemnikow.p...call-of-cthulhu
 
 
Bryndzollo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Lut, 2010   

Tyle że, w tym sklepie dostępne są już raptem 4 wzory figurek, a pozostałe zostały już dawno wykupione...
 
 
Sztefan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 06 Paź, 2010   

Ktoś się orientuje jak wygląda sprawa figurek? Jeszcze do niedawna w sklepie FFG figurki miały status not yet available, teraz nagle not available. Już się cały nakład sprzedał, czy może FFG znowu się wycofało z pomysłu? A może jdnak gdzieś można te figurki nabyć?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13