galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koniec roku 2009 - premiery - informacje
Autor Wiadomość
D.W.
Galakta

Wysłany: Pią 04 Gru, 2009   

Instrukcja do Piasków Al-Kalim

http://www.galakta.pl//pl..._instrukcja.pdf

Hippie

Wysłany: Sob 05 Gru, 2009   

Czy Galakta ma już jakieś plany wydawnicze na 2010 (ofc poza Podziemiami) ?

D.W.
Galakta

Oczywiście plany są. Na pewno pojawi się więcej nowości.

Powinny pojawić się kolejne dodatki do takich gier jak Talizman, Runebound, Osadnicy z Catanu, Horror w Arkham.

Natomiast są też planowane nowe projekty i będziemy je powoli zdradzali. Będą one bardzo różnorodne. Dzisiaj mogę podać jeden, który pojawi się stosunkowo szybko.

romeck

Brawo! Na takie nowości czekam.

I oczywiście liczę cały czas na "Kingsburg" z dodatkiem i "Świat bez końca". Wierzę, że wydacie. 8)

Fugazi

Ja przede wszystkim liczę na Blue Moon, Elasund oraz Kingsburg. No i też mam wielką nadzieję, że karciani osadnicy okażą się hitem i doczekamy się polskich dodatków, bo gra jest świetna.

romeck

Wysłany: Nie 06 Gru, 2009   

Mam sugestię odnośnie "Podziemi", chociaż pewnie zbyt późno, albo i tak zbyt trudną do zrealizowania. Otóż o ile dobrze widzę, to pudełko do "Podziemi" będzie takich samych gabarytów jak pudełko do podstawowego "Talismana". Z tą tylko różnicą, że diabelnie dużo miejsca się w nim marnuje:

Moja sugestia jest taka, żeby zamiast tego rozwiązania (tekturowego wypełniacza) wyposażyć je w taką samą plastikową wytłoczkę jak w podstawce. Kart przybędzie sporo, bałagan się zrobi, a mając dodatkową wytłoczkę byłaby szansa na utrzymanie porządku. Myślę, że nie znajdzie się osoba, która by się ze mną nie zgodziła. :P

Valdigda

Takie sprawy to nie do Galakty tylko do FFG należało by zgłaszać, czyli jakiś rok spóźnienia zapewne.

Adamentium

Jak będą się nazywać te dwa dodatki karciane do RUNEBOUND. To znaczy jeden był "BERŁO KYROSA" a drugi "KORONA STARSZYCH KRÓLÓW".

dorota

o wielka radoscia napawa mnie wiadomosc ze w 2010 palnowane sa kolejne dodatki do runebounda:)

czekam az piaski i dodatki karciane pojawia sie w empiku ( co mam nadzieje nastapi szybko po ich premierze) i juz sie nie moge doczekac :D :D

Valdigda

Wysłany: Pon 07 Gru, 2009   

Wiadomo czy w Polsce pojawi sie RuneWars?

miguel

Wysłany: Wto 08 Gru, 2009   

ja chcialbym spytac o Gre o Tron. Czy jest planowane wydanie ktoregokolwiek z dodatkow po polsku?

Serenicus

Wysłany: Wto 08 Gru, 2009   

Dołączam się do pytania kolegi. Z niecierpliwością czekam na jakiekolwiek wieści na temat Gry o Tron.

Maddas

Wysłany: Sro 09 Gru, 2009   

Czy można się dowiedzieć jaka będzie cena Runebound Piaski Al-Kalim?

Sielus

A ja chciałem zapytać co się dzieje z Faraonem do HwA. Była już informacja że wszystko gotowe, przygotowany do wysyłki i nagle cisza.

Drugie pytanie, czy taka pozycja jak Touch of Evil ma jakiekolwiek szanse na polskie wydanie ?

Maddas

Właśnie pojawiła się aktualizacja na witrynie głównej Galakty, w której jest odpowiedź na moje pytanie dotyczące ceny Runebound - Piaski Al-Kalim.
W związku z powyższym, moje pytanie jest nieaktualne :D

Odpowiedz do tematu