galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: admin
Sro 08 Wrz, 2010
Zagłębie/Katowice znajda sie gracze ?
Autor Wiadomość
Venusian Ranger
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   Zagłębie/Katowice znajda sie gracze ?

Znajomi nie wydaja sie gra zainteresowani a przeciez grac z kims trzeba.
A moze i sie wymieniac. Zamowilem podstawke i oba dodatki. Najdalej moge dojezdzac do Katowic.


Jest ktos z moich stron ?
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   

Tak ja zapraszam na granie :D
 
 
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sie, 2010   

Ja również chętnie rzucę komuś rękawicę na terenie Zagłębia lub w Katowicach. O ile czas, obowiązki i żona pozwoli... :twisted:
 
 
jerry_6
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

też jestem z katowic, myślę że troche graczy z naszego regionu się znajdzie musimy tylko umówić sie gdzie będziemy grać 8)
 
 
Venusian Ranger
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

To dobrze bedzie ! Tu jest nas z 4 to bedzie lacznie z 12, a wiec zawsze na gre przyjdzie z 5 osob. Dziekuje za odzew.

Co do miejsc to moze bard bedzie prowadzil ta gre ? Albo flamberg ?
Jest slaski klub fantastyki, ale oni tam maja system rezerwacji salki no i comiesieczne oplaty. Mamy sporo barów, silesie razem ze sklepem smok(choc tu raczej za daleko) no i dobry lokalizacyjnie Mc Donalds na stawowej :D

Musimy pozostac w kontakcie. Po otrzymaniu kart pamietajcie napisac w tym watku to sie umowimy. Znajomi zapaleni karciarze z dawnych lat i rpgowcy twierdza, ze gra im sie nie podoba ("cukierkowosc") wiec tylko na was moge liczyc.
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

Mam własne duże mieszkanie na Tysiącleciu - zawsze możemy grać u mnie :D
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Mieszkam 20km od Katowic (Łaziska Górne), ale pracuje w Kce, takze po pracy co jakis czas na 2-3 godzinki moglbym sie spotkac :)

Miejsce - obojetne, moze byc Bard. Co prawda Bard juz olal WHI (zrobili chyba z 2 czy 3 turnieje i odpuscili), ale raczej nas nie wyrzuca :P SKF bym odpuscil z racji oplat. Flamberg nawet nie wiem czy jeszcze zyje, jesli zyje to mozna czasem uderzyc). A jesli ktos zna jakas przychylna graczom knajpke to tym lepiej - piwko i strawa wazna rzecz :D Ponoc w Gugalanderze cos tam graja ludzie. Prawda to?

Przy okazji zapraszam na forum http://whinvasion.pl - tam sa informacje o turniejach (wszystkich), decki, dyskusji na temat nowych dodatkow itd. itp. Co prawda wiekszosc uzytkownikow tego forum posiada wersje angielska, ale to chyba nie robi roznicy :)

Mam nadzieje, ze polska wersja WHI troche ruszy scena na Slasku, bo niestety poki co nie ma za bardzo z kim grac :/ A turnieje odbywaja sie jedynie w Pszczynie.

Venusian Ranger - znajomi karciarze sie nie znaja. IMO grafiki sa dosc podobne do Magica. Zdecydowanie nie jest to WOW TCG ;) Zreszta sorry, mechanika to podstawa, a nie grafiki na kartach.
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Dobra dostałem grę, kiedy i gdzie gramy? Jak co to zapraszam do mnie :D
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Ja w tygodniu po robocie (po 16) moge gdzies zagrac (najlepiej w knajpce co by szlo tez cos zjesc).

Od razu mowie - mam wersje angielska poki co.
 
 
Venusian Ranger
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Jeszcze nie mam, ale czas jest juz bliski.

Przyszly tydzien(16-22 sierpnia) mam czas pewnie non stop - za wyjatkiem moze czwartku czy soboty. Zakladam, ze w przyszlym tygodniu wszyscy beda juz tez mieli karty i przestudiowana instrukcje.

Poniedzialek,wtorek,sroda,piatek,niedziela - pasuje wam (16-22 sierpnia). Dobrze sie juz umowic w kilka osob. Osobiscie spokojnie moge ze 3 razy przyjechac do katowic w przyszlym tygodniu.
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

No to ustawmy sie w Bardzie jakos w przyszlym tygodniu.

Jakby co to slusze pomoca w tlumaczeniu zasad (jesli jeszcze ktos nie gral). Przy okazji moge podpowiedziec czym sie teraz mniej wiecej gra i na co warto zwrocic uwage :)
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

A każdy przynosi jakąś tam własną talię czy po prostu ktoś przyniesie cała grę i będziemy losować karty neutralne itd. :D
 
 
Yachu85
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Ja też w przyszłym tygodniu będę miał pewnie czas, żeby po południu (tak od 16:30) pograć w Bardzie :D
 
 
Venusian Ranger
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Nie no, gramy w karcianke a nie planszowke. Tak, ze trzeba sie bawic w budowanie talii i starac sie by byla ona przykra niespodzianka dla przeciwnika :D Tak to sobie wyobrazam, dlatego tez kazdy ma miec swoje karty - a nie np skladalismy sie na podstawke.

Co prawda nigdy nie gralem, ale bede mial podstawke z 2 dodatkami wiec moglbym zlozyc 2 talie dla kogos kto nie ma mozliwosci skladac czy w ogole dla kogos nowego kto chce zobaczyc jak sie gra. Trzeba wkrecic pare osob zeby bylo z kim potem grac/kupowac dodatki na spolke/wymieniac sie.

Poniedzialek 16:30 bard katowicki 1sze spotkanie ? I jeszcze przynajmniej jedno sie zrobi w tym nadchodzacym tygodniu, bo na pewno ktos w poniedzialek nie przyjdzie, a ja podjechac do katowic moge. W tygodniu roboczym mam genialne polaczenia autobusowe, w weekendy troche gorzej bo nie ma szybkich ale tez daje rade. A czasu mam az za duzo teraz :wink:
 
 
AvantaR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

Mi wstepnie pasuje poniedzialek 16:30 :)

Bede z moim deckiem Krasiowo-Imperialnym :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.41 sekundy. Zapytań do SQL: 14