galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Dodatki do Talismana
Autor Wiadomość
Barney
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   Dodatki do Talismana

Witam wlasnie kupile podstawke Magi i Miecza.
Chcialbym teraz kupic 1 dodatek jak sie nie myle kolejnosc jest taka:
-Zniwiarz
-Podziemia-
-Krolowa
Mam pytanko czy moge najpierw zakupic Podziemia, czy jednak powinienem nabyc Zniwiarza bo jest on bezposredia kontunuacja czy tez inne rzeczy wchodza w gre.

Z gory dzieki za odpowiedz.


Sry za bledy, ale ASUS nie ogarnia polskich znakow.
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Nie ma żadnej fabularnej ciągłości w tych dodatkach, równie dobrze mógłbyś kupić "Królową Lodu" najpierw i to właśnie ja Ci polecam, a na drugim miejscu "Żniwiarza", "Podziemia" odradzam. Poza fajnym skarbami, które stosując zasady z "Królowej Lodu" można zdobyć wykonując zadanie Czarownika "Podziemia" są do bani.
Odkąd kupiłem ten dodatek nikomu nie chciało się do tych podziemi wchodzić.
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Uszanowanie Ci.

Podobnie jak Sxk polecam Ci wpierw zakupić "małe" dodatki, czyli Królową Lodu oraz Żniwiarza. Następnie, jak już Twoim graczom się wędrówka jedynie po Krainach Zewnętrznych oraz Środkowych znudzi, to polecam pomyśleć nad Podziemiami, albo niedługo wydanym dodatkiem - Górami. O ile w Górach może karty Reliktów są słabe, o tyle reszta kart oraz sama plansza jest dobra.
 
 
Barney
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Dzieki za szybka odpowiedz teraz wiem na czym stoje, a co mozesz powiedziec o drodze do Korony Wladzy. Przez Podziemia da rade sie tam dostac jakas alternatywna droga. Jesli tak to czy jest ona latwiejsza?
 
 
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Tak, przez Podziemia można dojść na Koronę Władzy bez potrzeby posiadania Talizmanu. Wystarczy, że pokonasz Pana Ciemności o 8 punktów więcej.
 
 
Etamin
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Czyli w praktyce musisz mieć min. 15 punktów siły lub mocy (przy założeniu, że Pan Ciemności rzuci 1 a ty 6), co się kompletnie nie opłaca, gdyż mając takie statystyki można się tam dostać bez problemu normalną drogą. Wolałem MiMową wersję Podziemi (bynajmniej rozwiązanie w ostatnim obszarze).
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Ta właśnie dlatego nikomu się tam nie chce pakować, bo w tym samym czasie i o tej samej potędze (a nawet znacznie mniejszej) można już dawno zdobyć Koronę :D
 
 
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Ja do podziemi wchodzę praktycznie w każdej grze. Mam pewny jeden skarp a co poniektóre potrafią bardzo pomóc w grze i dodatkowo mój poszukiwacz szybciej się rozwija w podziemiach ze względu na dużą ilość potworów.
 
 
Barney
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

Dzieki za pomoc, mam jeszcze 1 pytanko wiadomo kiedy wyjda Gory PL, albo chociaz w przyblizeniu???
 
 
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sie, 2010   

koniec roku 2010
 
 
Barney
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sie, 2010   

To na gwiazdkę będzie jak znalazł, a teraz zakupilem juz Krolowa.
 
 
MorgotH
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Sie, 2010   

Arbaal napisał/a:
Ja do podziemi wchodzę praktycznie w każdej grze. Mam pewny jeden skarp a co poniektóre potrafią bardzo pomóc w grze i dodatkowo mój poszukiwacz szybciej się rozwija w podziemiach ze względu na dużą ilość potworów.


właśnie tak. nie należy wchodzić do podziemi "na pałę" ale jak się nieco obrośnie w piórka to punkty siły i mocy trzepie się tam jak wściekły. i nie trzeba w cale iść bić się z tym tłukiem na końcu mapy- warto raczej błąkać się w tę i we w tę aby nabić dodatkowej siły i mocy trzymając się nie za daleko wyjścia aby czmychnąć stamtąd czym prędzej gdy życia zacznie brakować
 
 
Sxk
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Sie, 2010   

"Tłuk na końcu mapy" - dobrze napisane :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14