galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jakość kart
Autor Wiadomość
EstEst
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Lut, 2011   

Potwierdzam to, co pisze D.W. .

Sporo grałem w angielską wersję Fury of Dracula - z pewnych przyczyn jednak przestała się nadawać do użytku, więc poczekałem chwilę i kupiłem polskie wydanie. Jakościowo od oryginału się nie różni w ogóle.
 
     
Morgon
[Usunięty]

Wysłany: Sob 12 Lut, 2011   

No dobra, jakość jakością, ale ja pisałem o brakach, usterkach itp. Może drukarnia jest ta sama, a co za tym idzie papier i obrazki się nie różnią, ale postprodukcyjna kontrola jakości jest już inna? Jak to jest w przypadku FFG i różnych edycji językowych? Jest w ogóle jakaś kontrola jakości, czy Chińczyki naklepią coś i dopiero odbiorca końcowy kontroluje?

Jestem zły, bo Dracula w którego miałem zagrać wrócił do sklepu i teraz muszę czekać diabli wiedzą jak długo, na egzemplarz pozbawiony usterek (mam nadzieję).
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Sie, 2011   

Witam
Zbieram się do zakupu Draculi i oczywiście koszulek do niego.
Wszędzie czytam, że koszulki Mayday USA Chimera są w sam raz, ja chciałbym się spytać posiadaczy Draculi i tych akurat koszulek:
1. Czy koszulka kończy się równo z kartą (jeżeli chodzi o wysokość)?
2. Czy są jakieś luzy na boki?
3. Czy te koszulki zapewniają wystarczającą sztywność tym jakże to 'gibkim' kartom?
4. Czy nie ma problemów z uszkodzeniem kart przy koszulkowaniu (o czym wspominał Red na początku wątku)

Wiem, że te pytania są delikatnie mówiąc dziwne, ale do tej pory nie kupowałem tak drogich koszulek do tak drogich gier, więc wolę mieć pewność.
 
     
dzzzyt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Paź, 2011   Re: Jakość kart

Red napisał/a:
jakość kart w tej grze (...) jest ona po prostu masakryczna (...) karty najpewniej poddadzą się po 5-6 partii.


Zgadzam się, że karty nie są najlepszej jakości, że są cieńsze od większości innych wydawnictw FFG, ale bez przesady. Ja mam Draculę od kwietnia, rozegrałem kilkanaście partii a karty (BEZ KOSZULEK), nie noszą żadnych oznak zużycia. Jeżeli się nimi nie rzuca, nie maca tłustymi palcami, nie zagina, nie poniewiera to koszulki są zbędne i można się cieszyć grą przez długi czas.

Takie są moje odczucia i doświadczenia.
pozdrawiam
 
     
Dziobak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 07 Paź, 2011   

Ja swoje koszulkowałem i nie powiedziałbym, że są jakieś cienkie i podatne na każde dotknięcie. Zwykłe karty tylko mniejsze, bo w durnym formacie...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13