galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty surowców
Autor Wiadomość
Krionah
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lis, 2005   Karty surowców

Czy będzie możliwość dokupienia kart surowców osobno, bez całej gry? Chodzi oto, że po intensywnym eksploatowaniu gry moje karty nie dość że są upaprane, to na niektóruch zaczynają schodzić obrazki.
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lis, 2005   

Tez bym kupil, bo moja wersja wyglada jak nowa, poza tym kartami nieszczesnymi. Niestety podobne pytanie padla na MP i odpowiedz brzmiala "nie" z tego co pamietam. Wlasciwie to tylko w przypadku jednej gry slyszalem o praktyce sprzedawania samych kart.
 
 
Krionah
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lis, 2005   

Nie przypominam sobie, żeby to była odpowiedź "nie". Wieczorkiem chyba bylo coś napomknięte że "może"
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lis, 2005   

Nie uczestniczylem w nocnych rozmowach niestety :)
 
 
wc
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lis, 2005   

ja już ze 2 razy pytałem samego D.W. ;-) o tę sprawę, ale dwa razy nie doczekałem się odpowiedzi :-(
Trzeba przyznać że w obu przypadkach miałem jakieś tam inne główne pytania a to było tylko dodatkowym, i D.W. odpisywał mi w obu wypadkach, ale na to pytanko odpowiedzi nie udzielał.

pzdr
wc
 
 
moonman
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lis, 2005   

ja sie dolaczam, z tym ze zainteresowany jestem kartami do konfrontacji
 
 
horoszka
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Sty, 2006   Może jakis pomysł

Hej juz od dosc dawna nurtuje mnie to samo;
moze ma ktos jakis pomysl jak ewentualnie zabezpieczyc karty syrowcow; bo jesli tak dalej pojdzie gra po prostu pojdzie do piachu:( buuuuuuuuuuuuu
 
 
Dusso
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Sty, 2006   

Zalaminować i tyle
 
 
xshadow
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Sty, 2006   

No co wy z tym laminowaniem. Głupiego robota. Raz, że i tak w koncu się rozejdą dwa, że to bezduszne jak.... no jak nie wiem co. U mnie karty są dość zużyte ale chyba daje im to troche klimatu :)
 
 
Dusso
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Sty, 2006   

Można też pociągnąć lakierem bezbarwnym :D tyle że to sporo roboty wtedy... :roll:
Mi tam laminaty się podobają - jeśli po latach się rozejdą, to zawsze można.. znowu je zalaminować hłe hłe :lol:
 
 
Krionah
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Sty, 2006   

Ja mam cichą nadzieję, że do Żeglarzy będzie dołączony nowy zestaw kart surowców :oops:
 
 
Browarion
[Usunięty]

Wysłany: Pon 30 Sty, 2006   

Krionah napisał/a:
Ja mam cichą nadzieję, że do Żeglarzy będzie dołączony nowy zestaw kart surowców :oops:


Och, to byłby cudowny prezent 8) !!
DW - nie daj(-cie) się prosić :D
 
 
Grzegorz
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lut, 2006   Re: Karty surowców

Krionah napisał/a:
Czy będzie możliwość dokupienia kart surowców osobno, bez całej gry? Chodzi oto, że po intensywnym eksploatowaniu gry moje karty nie dość że są upaprane, to na niektóruch zaczynają schodzić obrazki.


Watpie czy mozna kupic karty surowcow w Polsce, ale w Niemczech od dawna mozna. Jezeli masz kogos w Niemczech, co moglby ci je zalatwic, to znajdziesz takie karty tutaj za jedyne 4,80€. Problem tylko, ze do Polski nie wysylaja, wiec bez znajomych w Niemczech nie masz szans na zdobycie nowych kart.
 
 
jax
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lut, 2006   Re: Karty surowców

Grzegorz napisał/a:
Watpie czy mozna kupic karty surowcow w Polsce, ale w Niemczech od dawna mozna. Jezeli masz kogos w Niemczech, co moglby ci je zalatwic, to znajdziesz takie karty tutaj za jedyne 4,80€. Problem tylko, ze do Polski nie wysylaja, wiec bez znajomych w Niemczech nie masz szans na zdobycie nowych kart.

Jakby ktos kupował w tym sklepie to proszę o info, to bym się podłączył, bo syn zgubił mi cały czerwony komplet dróg i budynków a w tym sklepiku mógłbym to uzupełnić.
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 31 Mar, 2006   

Za jakiś czas będzie mozliwe dokupienie oddzielnie samych kart. Ale dopiero raczej po wakacjach.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14