galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Intepretacja kart nowych graczy
Autor Wiadomość
puma1944
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Chodzi mi o to czy mozna na tych kartach cos grywalnego zlozyc na turniej :mrgreen:
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

można u nas MykMyk i Marten z tymi kartami grali :)
 
     
Czarny
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Kwi, 2011   

Wydaje mi się, że trzeba pod nich składać konkretnego decka, bo do byle czego (jak na przykład mountain brigade jako zapychacz) ich nie wsadzisz.
W każdym bądź razie jak się trochę pomyśli to powinni dość fajnie działać.
 
     
Arthur
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   KAPLICZKA NURGLA

Witam. Mam pytanie odnośnie tej karty. Sytuacja w grze: moja tura, atakuję jednostki przeciwnika i posiadam kapliczkę nurgla. Czy ta karta działa w ten sposób, że po zadaniu obrażeń jednostce/jednostkom od razu je spaczam i one już nie kontratakują?? Czy działanie tej karty dotyczy jednej jednostki przeciwnika, czy wszystkim, którym zadam obrażenia??

Bardzo proszę o pomoc.
 
     
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Spaczasz jednostki przeciwnika które otrzymają obrażenia. Kontratak to zupełnie inne pojęcie, w normalnej walce obrażenia przydzielane a następnie zadawane są równocześnie twoim i przeciwnika jednostkom.
 
     
Arthur
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

No tak, kontratak to rzeczywiście co innego, ale chodzi mi o to, czy jednostka, którą spaczam po przydzieleniu obrażeń też mi przydziela obrażenia ze swojej strony
 
     
Ravandil
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Tak, bo ona zostaje spaczona po przydzieleniu i zadaniu obrażeń, a zadawane i przydzielane są jednocześnie obu stronom.
 
     
Arthur
[Usunięty]

Wysłany: Czw 14 Kwi, 2011   

Oki, dzięki, to mi wyjaśniło zasadę użycia karty.
 
     
puma1944
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Kwi, 2011   

Odpalam warte poleglych i wchodzia 4 oddzialy pod koniec danej fazy schodza, na misji posiadam krasnoludzkich zwiadowcow musze odpalic ich tekst czy za kazda z jednostek ktore spadaja zadaje obrazenia(czyli cztery)???
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Sro 20 Kwi, 2011   

tak Wymuszony effect Zwiadowców Krasnoludzkich odpala się za każdą jednostkę z osobna.
 
     
puma1944
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

Dzieki piekne, niezle combo mozna zrobic :mrgreen:
 
     
szewsik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2011   W Kupie raśniej vs Mistrzowska runa Valayi

Mam pytanie gram krasnoludami a przeciwnik orkami. Przeciwnik używa karty "w kupie raśniej" - do końca tej tury obrażenia w walce nie mogą być anulowane a następnie ja zagrywam "mistrzowską rune Valayi"- Anuluj wszytskie obrażenia przydzielone podczas fazy Pola Bitwy w tej turze. I pytanie dotyczy ktora taktyka działa a która nie?
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2011   

na karcie "w kupie raśniej" są słowa "nie mogą" (tutaj odniesienie do instrukcji) to znaczy że tego działania nie da się nakryć innym efektem.

W związku z tym nie ważne czy ta karta zostanie zagrana przed czy po mistrzowskiej runie valayi i tak nie będzie można anulować obrażeń.
 
     
szewsik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2011   

jeszcze jedno szybkie pytanko :) kiedy nie mam jednostek na polu bitwy a w misji jednostkę "zabójca smoków" - kiedy atakujesz podczas swojej fazy Pola Bitwy, ta jednostka może atakować z Twojej strefy misji. Mogę tą jednostką zaatakować przeciwnika podczas fazy pola bitwy?
 
     
DaRKeR
[Usunięty]

Wysłany: Nie 24 Kwi, 2011   

Zabójca może atakować z misji tak jakby był na polu bitwy. Czyli jeśli nie masz nic na polu bitwy atakujesz samym zabójcą :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.23 sekundy. Zapytań do SQL: 14