galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
kilka pytan
Autor Wiadomość
efenix
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   kilka pytan

Witam
1) Jestem nowym graczem WI i chcialbym wiedziec jak to jest bo z tego co widzialem gracze raczej maja przygotowane talie odrazu z kartami neutralnymi i tu moje pytanie czy jest jakis podzial tali/deckow np. masz miec 60 kart rasowych i 10 neutralnych inaczej nie bedzie. Czy jest jakas dowolnosc w tym jesli sa jakies okreslone zasady to prosze o opisanie.
2) Kolejne pytanie to czy jesli karta jednostki wykonuje misje to jej sila jest wliczana do strefy misji i mozna o tyle wiecej kart pobrac?
3) Jaki sens jest w karcie "Wykopalisko spaczenia" czy lub kiedy ja uzywac.
Narazie to chyba na tyle za wszystkie odpowiedzi bardzo dziekuje i pozdrawiam

Edti: wlasnie jeszcze jedno czy karty gdzie pisze na nich Królestwo... Misja... musze dawac w te strefy czy moge dac gdziekolwiek ale traca bonus jak to jest? bo rozumie ze Tylko pole bitwy oznacza ze tylko ale samo Pole bitwy?
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   

Po pierwsze, czy korzystałeś z opcji "szukaj" zanim założyłeś ten temat?

Po drugie, instrukcja bardzo wyraźnie odpowiada na pierwsze pytanie. Jeśli coś nie jest napisane, to jedyne obowiązujące zasady, to zasady zapisane. Czyli 1 Możesz mieć maksymalnie 100 kart w talii, minimalnie 50. Kart zniszczenia nie można mieszać z kartami porządku. Ściągnij sobie najnowsze FAQ i poczytaj o restrykcjach. To są jedyne ograniczenia

2) siła wszystkich kart w strefie misji liczy się przy doborze kart. Zawsze. Bez wyjątku.

3) karta za 0 z 1 młotkiem? Jak dla mnie bomba. wyciągnij takie 3 w pierwszej ręce i podpowiem - przeważnie wygrywasz grę.

Ps. Karta z zapisem "tylko pole bitwy" w chwili wprowadzenia jej do gry musi zostać zagrana do tej właśnie strefy. Jak masz akcję, lub efekt jakiś, który jest poprzedzony Pole bitwy to znaczy, że ten efekt się odpala tylko kiedy jednostka znajduje się w tej strefie.
 
     
efenix
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Paź, 2011   

dziekuje bardzo za wyczerpujaca odpowiedz pozdrawiam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13