galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Legendy - recenzja w Rebel Times nr 49 (z października 2011)
Autor Wiadomość
Caribou
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   Legendy - recenzja w Rebel Times nr 49 (z października 2011)

W najnowszym, październikowym Rebel Timesie ukazała się recenzja Legend, z której wynika, że Legendy (nie cały dodatek :grin: , ale karty Legend) są wyjątkowo niegrywalne.

Co o tym myślicie? Autor ma dużo racji, trochę racji czy też bredzi?

Chętnie posłucham opinii doświadczonych graczy, bo ja na razie jestem coresetowy, ale przymierzałem się właśnie do zakupu AoU i Legend.
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Paź, 2011   

Legendy są drogie i większość z nich jest grywana od czasu do czasu. Twórca tej recenzji musi być zdecydowanie turniejowym graczem, i to jednym z tych nawiedzonych, którzy poza sceną turniejową nie widzą niczego związanego z inwazją. Zmarnowane sloty? Faktycznie, do tej pory nie wyszły żadne karty, które wspierały by granie legend, poza tymi z samego dodatku. Jednak cykl który teraz się pojawia kładzie nacisk na koszt lojalności, co może w pewien sposób wesprzeć granie drogich legend.

Ten dodatek dla domowych graczy może przynieść wiele ciekawych możliwości, jak choćby sfabularyzowanie swojej talii w jakikolwiek sposób.
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

ostatni duży turniej w Gdańsku na ponad 30 osób, z bardzo silną obsadą graczy nastawionych na turnieje, w top 4 były 3 talie oparte na legendzie, wiec słowa mówiące o niegrywalności tych kart są mocno naciągane:P
 
     
przemo
[Usunięty]

Wysłany: Wto 01 Lis, 2011   

Tego się trochę obawiałem, że trochę repek napsuje tym gadaniem o tym, jakie to legendy są fe, a tak na prawdę to świetny dodatek, posiadający masę fajnych kart (tych "turniejowych" również). Co do samych kart Legend, to całkowicie się nie zgadzam, są grywalne, to raczej gracze nie za bardzo wiedzą jeszcze jak budować talie pod nie i jak nimi grać. Więc apel ode mnie - nie sugerujcie się tą recenzją, bo średnio oddaje ona to, czym są Legendy. (a coś niecoś o tej grze wiem jak by nie było; ) Jeśli po Core Secie planujecie kupić duży dodatek i nie zamierzacie grać HE czy DE (bo wtedy chcecie mieć najpierw Assault) to jest to najlepsza opcja jak dotychczas.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14