galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Braki w zestawie
Autor Wiadomość
gwizdzius
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   Braki w zestawie

Właśnie zasiadamy do gry i chcemy grać Historię 4. Okazuje się że Strażnik Tajemnic szukając w talii wskazówek, nie znajduje żadnej wskazówki 4. Nie mam jej w pudełku !!!

Czy ktoś może przytoczyć treść tych kart?

Oczywiście na pw.

Pytanie jeszcze do Galakty: Czy mogę takie karty dostać skoro ich nie mam?

Czy komuś jeszcze coś brakuje?
 
     
barteks
[Usunięty]

Wysłany: Sob 30 Lip, 2011   Re: Braki w zestawie

W historii 4 nie trzeba rozmieszczać wskazówki nr 4

gwizdzius napisał/a:
Właśnie zasiadamy do gry i chcemy grać Historię 4. Okazuje się że Strażnik Tajemnic szukając w talii wskazówek, nie znajduje żadnej wskazówki 4. Nie mam jej w pudełku !!!

Czy ktoś może przytoczyć treść tych kart?

Oczywiście na pw.

Pytanie jeszcze do Galakty: Czy mogę takie karty dostać skoro ich nie mam?

Czy komuś jeszcze coś brakuje?
 
     
Lendalian
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Hej

a co ja mam zrobić gdy dostałem dwie wypraski 3/9 a nie brakuje mi w zestawie 2/9??
i co gorsza zorientowałem się dopiero kiedy zabierałem się do gry czyli już po wycieciu wszystkiego z wyprasek....


POMOCYYYYYYY
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Lip, 2011   

Pisz do Galakty. Oni Ci pomogą.
 
     
rzabcio
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Sie, 2011   

Czwartą historią zaczynasz przygodę z Posiadłością Szaleństwa?
 
     
Ancestor
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011   

Nigdy nie mialem problemow z reklamacjami u Galakty. W talizmanie mialem polamane trzy ludziki przyslali mi caly komplet. W Posiadlosci Szalenstwa mam od nowosci jedego Zombiaka in plus, ale go chyba nie odeśle... ;-)
 
     
Marcus
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011   

Ja dostałem Wiedźmę gratis =]
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 13 Wrz, 2011   

I wyobraźcie sobie, że ktoś dostał jednego zombi i jedną wiedźmę mniej :P
Ja miałem raz tylko pomyłkę w Runeboundzie. Miałem 34 zielone przygody zamiast 35 i 26 żółtych przygód zamiast 25. Biorąc pod uwagę że każda karta jest inna bez problemu doszliśmy jakiej zielonej mi brakuje i Galakta od razu podesłała, pełen profesjonalizm. Słyszałem o pomyłkach w elementach ale zawsze są one rozwiązywany u wydawcy na korzyść klienta.
 
     
Perykles
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lis, 2011   

Mój kumpel nie dostał karty Cechy Siostry Mary (w pudle były tylko 3), za to dostał jakiś dodatkowy czar. Galakta by podesłała tę jedną kartę?
 
     
Arbaal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lis, 2011   

Tak oczywiście.
Skontaktuj się np z Michałem.
Ja miałem podobną sytuację w przypadku Runebounda. Tu jednej karty mnie a tam jedna za dużo.
Pełen profesjonalizm i doślą Ci brakujący element :)
 
     
Perykles
[Usunięty]

Wysłany: Sro 02 Lis, 2011   

heh nie było pytania w międzyczasie okazało się, że kumpel w podnieceniu przeliczając karty zrzucił jedną na podłogę... więc jest tylko ekstra czar. Gra wygląda profesjonalnie i mam nadzieje jak najszybciej w nią zagrać :D Karty tylko trochę cienkie w stosunku do Horroru, ale to inny typ gry chyba nie muszą być tak wytrzymałe :P .
 
     
luke_01
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

Dzisiaj zasiadłem z dzieciakiem do posiadłości i zaczynamy 4 scenariusz, ustawienie w toku itd, ekscytacja - jak zawsze ;) I okazuje się, że młody nie może znaleźć wskazówek 4A, 4B. Oczywiście zjechałem go, że zgubił itd. Przetrząsnąłem całe mieszkanie i nic. Po czym zasiadłem do kompa w celu napisania postu koledzy drodzy pomóżcie 'skanu mi trza' :) . No i trafiłem na ten wątek, a tu szok i uśmiech na mej twarzy - nie ma wskazówek 4A, 4B. Właśnie skończyłem przepraszać dzieciaka...:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.11 sekundy. Zapytań do SQL: 13