galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Cena i gra jedno osobowa ????
Autor Wiadomość
kam
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Sty, 2012   

crabtree napisał/a:
W jakim celu rzucać kośćmi ruchu skoro nie ma innych graczy?

taką miałem pierwszą myśl przy mojej pierwszej i ostatniej grze solo w runebounda :mrgreen:
ta gra zaczyna się od 2 graczy.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sty, 2012   

Dlatego trzeba stosować wariant spotkań w czasie podróży. Albo jakiś licznik rund, gdy po jakiejś liczbie atakuje nas jakieś zagrożenie.
 
     
dzieniu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sty, 2012   

Witam-wczoraj z nudów sam sobie przysiadłem i raz zagrałem w 1osobowy szlak zagłady.
Z tego co rozumiem-każda karta którą kładę powoduje że pojawia sie żeton zagłady(bo skoro 1 miejsce juz zarezerwowane-a 2 maks to przy położeniu kolejnej karty-od razu robi sie maks i kłądziemy żeton.
Grałem skorpionem-bo mam tylko bohaterów z podstawki a to mizerny wybór. Od razu ciągnąłem karty do tej broni obuchowej za 3 co +1 damage raz na ture dodaje do łapy.
w walczyłem tylko z żółtymi-pech sprawił że juz z drugim przegrałem. Czekał na mnie kąsacz dusz-ale trafiłem run(+3 w magii damage i miecz co przed walką 3 obrażenia w łapie. i tak przy 6 poziomie zagrożenia(czyli po pokonaniu 5 żółtych 2 niebieskich(dwóch żółtych zachowałem) poszedłem ze statystykami 4 4+4 4+2 na czerwonego. pokonany bez mydłą(co prawda posiekał mnie testem 18 do skradania ale potem już z górki. No i drugi czerwonyjuż mnie rozwalił(straciłem sprzymierzeńca a potem przegrałem i kolejny przedmiot odrzucony). Powiem szczerze-miałem bohatera wg mnie słabego choć najlepszego z podstawki-skorpion ledwo w 8 najlepszych bohaterów rune sie mieści), rozegrałem perfekcyjnie każdą walkę, spokojnie dobierałem przedmioty, uciekałęm od wyzwań które mało dawały a trzeba było odrzucić po walce. I nie byłem gotowy na ostateczne starcie.
Zastanawiam się zatem-jak można to wygrać?Cartos tu sie lepiej by sprawdził?
 
     
Marcus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sty, 2012   

Albo po prostu Szlak Zagłady. Tylko troszkę zmodyfikowany, bo w oryginale zapiernicza aż za bardzo... =]
 
     
dzieniu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sty, 2012   

No włąśnie grałem w szlak zagłady-i tam na koniec jest ostateczne starcie-chyba ze cos pomyliłem...
 
     
Marcus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sty, 2012   

No troszkę pomyliłeś- jest Ostateczne Starcie, ale z czerwonymi wyzwaniami a nie z inymi Bohaterami.
Tak mi się przypomniało odnośnie urozmaicania gry solo i rzucania kośćmi ruchu- wariant Zagrożenia Podróży =]
 
     
dzieniu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sty, 2012   

ja zrozumiałem że ostateczne starcie jest jak się skończy szlak zagłady i polega ono na walce najlepszego bohatera po kolei z czerwonymi... sprawdze w domu instrukcje
 
     
Marcus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sty, 2012   

Nie no, dobrze. Z czerwonymi. Chyba się nie zrozumieliśmy. Pzd =]
 
     
SeeM
[Usunięty]

Wysłany: Nie 22 Sty, 2012   

crabtree napisał/a:
Kupiłem Runebounda z myślą o grze solo. W jakim celu rzucać kośćmi ruchu skoro nie ma innych graczy? Macie jakieś sposoby na urozmaicenie rozgrywki solo?


Jeśli grasz na Szlak Zagłady to ma dość istotny cel, bo czas ucieka i trzeba się z tymi smokami / olbrzymami uwijać. :) Przy okazji Szlak jest najbardziej podatnym na "hołmrulsowanie" elementem gry i możesz sobie wymyślić różne kary za stracony czas.
 
     
crabtree
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

Seem, ale szlak zagłady jest regulowany poprzez liczbę pokonanych wyzwań a nie przez rzuty kośćmi ruchu. Chyba że dorzucimy do tego wariant przygód podczas podróży.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 14