galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Runebound Midnight-gra w Warszawie dla chętnych
Autor Wiadomość
Bukson
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Gru, 2011   

Co do miejscówki to można się zastanowić nad tym http://rzuckostka.blogspot.com/ 5zł chyba kosztowała akredytacja. Koleżka organizuję takie spotkania mniej wiecej co dwa miesiące. Byłem na jednym. Można przynieść ze sobą swoje gry.

Jednakże pomyślę o czymś jeszcze.
 
     
Bukson
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Gru, 2011   

Temat ucichł. albo dużo zajęć wszyscy mają.
 
     
dzieniu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 19 Gru, 2011   

Witam-owszem było sporo zajęć:) narazie do końća roku jestem przyszpilony:/ Więc nic ciekawego nie zorganizuję. Ale jakby kroił się temat jakiegoś zlotu czy innego dnia z grami postaram się wyrobić. Więc dawajcie znać jak się o czymś dowiecie. W niedalekiej przyszłośći jest plan sprzedaży całej kolekcji-wszystkie dodatki. Więc jakbyście byli zainteresowani przemyślcie-ale narazie szukamy miejscówki i pykniemy:)

ps. Dziś udało mi się wygrać aukcję z descentem-podstaka i dodatek-mieliście z tym do czynienia? ja nawet instrukcji jeszcze nie widziałęm na oczy;)

Bukson napisał/a:
Temat ucichł. albo dużo zajęć wszyscy mają.
 
     
Bukson
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Gru, 2011   

No, ja czytałem instrukcję;). Marzę o tym, żeby gra wyszła po polsku - moi stali współgracze są trochę na bakier z angielskim - najlepiej z dodatkiem road to legend. Kiedy to sie stanie sprzedam Runebound'a:)
 
     
dzieniu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 20 Gru, 2011   

No ja włąśnie wczoraj sieknąłęm na allegro descenta z dodatkiem road to legend. Wiec zobacze-dzis odbieram:) a co do "na bakier z angielskim"-troche dobrej woli i każdy po 3 grach juz śmiga-wystarczy dobrze przetłumaczyć. Jak mechanika gry jest juz jasna-to tlumaczenie nie stanowi problemu nawet dla nieanglojezycznych:)

Bukson napisał/a:
No, ja czytałem instrukcję;). Marzę o tym, żeby gra wyszła po polsku - moi stali współgracze są trochę na bakier z angielskim - najlepiej z dodatkiem road to legend. Kiedy to sie stanie sprzedam Runebound'a:)
 
     
Bukson
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Sty, 2012   

No i jak Descencik?

4 - 5 lutego odbywa się ta cała "Kostka".

http://rzuckostka.blogspot.com/

Proponuję przy tej okazji zagrać w Midnight' a.
 
     
dzieniu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 04 Sty, 2012   

Bukson napisał/a:
No i jak Descencik?

4 - 5 lutego odbywa się ta cała "Kostka".

http://rzuckostka.blogspot.com/

Proponuję przy tej okazji zagrać w Midnight' a.



Descencik dobra rzecz. Bardziej realny od runebounda. Ale też jak się dobrze uzbroją gracze to moim zdaniem mało emocji-władca podziemi ma małe szanse. Ale jak sie powinie noga-to koniec-drużyna rozbita po planszy i można po jednym wyciąć drużynę:)Rozegrałem 2,5 partii-pierwsza z kumplami któzy na rune zjedli zęby-i zanim zdążyłem im sie dobrać od tyłka prawie wykonali zadanie. W drugiej partii udało mi sie odciąć od siebie kolejnych członków drużyny-i zwycięstwo. a w trzeciej jeden ruch zaważył o tym że nie przegrałem głupio a kumplowi skończyłą się kasa na leczenie-więc się poddał:)
Co do midnighta w lutym-pojęcia nie mam jak mi sesja wypadnie. Teraz jestem po uszy zarobiony i poprostu nie wiem jak mi to wypadnie. Ale jesli będzie czas to z chęcią pyknę w midnighta:)
 
     
dzieniu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Sty, 2012   

mam złą infrmację niestety. W czasie mojej obecności na forum-znalazł się kupiec który zaoferował tak dobrą cenę że niestety-Midnight został sprzedany. Po 4 latach z runeboundem pozostały tylko wspomnienia. Na dniach gra zostanie przekazana w dobre ręce. To jak nasze dziecko-ale musiał przyjść taki dzień że dziecko idzie w świat. Przykro mi że tak krucho było z czasem i że nie udało sięzorganizować sesji z grą ale takie życie...
 
     
Bukson
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Sty, 2012   

Ech... kurde, szkoda. Miałem smaka;/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13