galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Plan wydawniczy dla Osadników
Autor Wiadomość
urs
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Wrz, 2006   Plan wydawniczy dla Osadników

Jako, że jestem nową osobą w świecie Osadników chciałem zapytać jak wyglądają plany wydawcy w związku z tą grą.
Wiem, że właśnie wydano w Polsce Żeglarzy - pytanie co dalej.
Czy planowane jest wydanie jakiegoś kolejnego dodatku - jeśli tak, to kiedy ?
 
 
ciara87
[Usunięty]

Wysłany: Nie 02 Sty, 2011   

Dołączam się do pytania, choć po czasie, w którym są (i chwała za to) Żeglarze i Miasta i rycerze. Co będzie następne, Galakto?:)
 
     
yasiu
[Usunięty]

Wysłany: Pią 03 Lut, 2012   

nastepna bedzie wersja plastikowa, i tu najwczesniej za dwa lata pojawia sie jakies inne dodatki niz zeglarze czy rycerze.

polecam kupic cos z niemieckeigo ebay
bo polskiej wersji innych dodatkow nie doczekamy sie przed 2020
 
     
gafik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lut, 2012   

Witam.
Czyli plastikowa wersja dodatków "Żeglarze..." i "Rycerze..." może się pojawić jeszcze przed upływem 2 lat?
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lut, 2012   

Zarówno Żeglarze z Catanu jak i Miasta i Rycerze z Catanu w wersji plastikowej będą dostępni jeszcze w tym roku.


Prosiłbym, aby osoby niezwiązane z wydawnictwem nie dokonywały wpisów, które wprowadzają w błąd innych graczy.
 
     
gafik
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lut, 2012   

Dziękuję za dobre wieści. Oby Wam się udało wydać te plastikowe dodatki w tym roku, jak planujecie. pozdrawiam.
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Pią 10 Lut, 2012   

yasiu napisał/a:
nastepna bedzie wersja plastikowa, i tu najwczesniej za dwa lata pojawia sie jakies inne dodatki niz zeglarze czy rycerze.

polecam kupic cos z niemieckeigo ebay
bo polskiej wersji innych dodatkow nie doczekamy sie przed 2020

Proponuje, bys sam skorzystal ze swojej rady i przestal pajacowac, bo jeszcze ktos to potraktuje powaznie.
Generalnie zaczynasz dzialac na szkode Galakty, za co na kazdym innym forum innego wydawcy bylbys zbanowany..
 
     
yasiu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2012   

Drow napisał/a:
yasiu napisał/a:
nastepna bedzie wersja plastikowa, i tu najwczesniej za dwa lata pojawia sie jakies inne dodatki niz zeglarze czy rycerze.

polecam kupic cos z niemieckeigo ebay
bo polskiej wersji innych dodatkow nie doczekamy sie przed 2020

Proponuje, bys sam skorzystal ze swojej rady i przestal pajacowac, bo jeszcze ktos to potraktuje powaznie.
Generalnie zaczynasz dzialac na szkode Galakty, za co na kazdym innym forum innego wydawcy bylbys zbanowany..

generalnie napisalem ze w najblizszym czasie pojawia sie zeglarze i rycerze (o barbarzyncach zapomnialem) to samo co napisal Michal
a dodatki na 5/6 pojawia sie pewnie pooooźno, zreszta zgodnie z wypowiedziami poprzednimi DW ktory twierdzi ze nie bardzo sie oplaca wydawac wszystko na raz. gdzie tu wprowadzanie kogos w blad??

a co do de ebay to mam wszystko z niemiec lacznie z Das Buch, kolonistami itp
 
     
mmmichalll
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Lut, 2012   

A czy bylaby szansa na podanie jakiegos bardziej przyblizonego terminu wydania rozszerzen do plastkiwoej wersji gry? Piszac bardziej przyblizony, mam na mysli, czy wydanie ma nastapic w kwietniu, wrzesniu, czy raczej w grudniu?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.29 sekundy. Zapytań do SQL: 14