galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Massing at Osgiliath :r
Autor Wiadomość
Avael
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Kufel, luzik :) Pora późna a ja nie wiem jak się nazywam :)

Twoje zdrowie i wszystkich ratujących Śródziemie :mrgreen:
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Paź, 2011   

Cheers! ...powiedział Kufel pociągając solidny łyk z kufla.
 
     
Gildiril
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Paź, 2011   

Pytanie do osób które drukowały ten scenariusz, czy macie jakiś gotowy szablon wydruku czy trzeba samemu złożyć z tych skanów
Kod:
http://boardgamegeek.com/thread/684994/massing-at-osgiliath-spoilers

Zamierzam sobie dzisiaj zrobić tą misję.
 
     
Snowb
[Usunięty]

Wysłany: Sro 23 Lis, 2011   

Otrzymał ktoś juz polską wersję? Polowa listopada juz dawno za nami a narazie cisza :) )
 
     
Karharoth
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

Otrzymałem dziś e-mail od rebela:


Cytat:
Bardzo nam przykro, ale jak poinformował nas w dniu dzisiejszym
wydawca dostawa produktów z linii Druk na Życzenie opóźnia się i można
jej oczekiwać w okolicach połowy grudnia.



Pozostaje czekać.
 
     
guciomir
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Lis, 2011   

No niestety, ale ważne żeby były jeszcze w tym roku. Połowa grudnia brzmi ok
 
     
dadoprso
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

Witam
mrok nad osgiliath jest od piątku u mnie w domku!!!:)
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012   

U mnie też i się nie chwalę :P
 
     
Taperonix
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012   

Witam jaka jakość kart? Ktoś może podzielić się taką informacją? Bo dużo osób narzeka na jakość kart w innych grach.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012   

Taperonix napisał/a:
Witam jaka jakość kart? Ktoś może podzielić się taką informacją? Bo dużo osób narzeka na jakość kart w innych grach.

Normalna, nie odbiega w niczym od reszty.
 
     
Marcussz
[Usunięty]

Wysłany: Czw 23 Lut, 2012   

Ja bym jednak powiedział że minimalną różnicę widać. Może bardziej jak się porówna z "normalnie" wydanymi kartami się to uwidacznia. Mi szczególnie w oczy się rzucił rewers kart, w porównaniu z innymi widać że tonacja jest bardziej czerwona, szczególnie na złotych motywach. Ale biorąc pod uwagę że w tej przygodzie nie korzystasz z innych kart jest to nie do wyłapania. Natomiast co do głównej strony, to moim zdaniem napisy są lekko "rozmyte". Ale to tylko moja opinia. Ogólnie ważne że wreszcie jest.
 
     
brzozek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Lut, 2012   

Kulgan napisał/a:
Taperonix napisał/a:
Witam jaka jakość kart? Ktoś może podzielić się taką informacją? Bo dużo osób narzeka na jakość kart w innych grach.

Normalna, nie odbiega w niczym od reszty.


i jak dla mnie to normalna, moooże "drobiny" typu nieco grubsza czcionka ...
 
     
guciomir
[Usunięty]

Wysłany: Sob 25 Lut, 2012   

Jakość jest bardzo dobra. Ludzie aspirujący do pracy w drukarni albo kariery profesjonalnego fotografa pewnie zauważą jakieś różnice, ale dla zwykłych użytkowników jest bomba.

A co do samej przygody: fajna, zrównoważona, trudna ale do pokonania. Po 10 grach mam wynik 5-5, a gram moim ulubionym deckiem Eowina - Theodred - Legolas. Trzyma napięcie od początku do końca. Czasami bywa nawet tak, że początek przygody jest łatwiejszy od końcówki. Żeby osiągnąć sukces z pewnością trzeba mieć plan jak poradzić sobie z Wilkami w pierwszej bądź drugiej turze.

Najbardziej znienawidzone karty: Kapitan Woźników, jego zdolność wykończyła mi już 2 gry, z czego jedna była właściwie pewnym zwycięstwem , jedynie ten drań mógł mi je odebrać. Mrok nad Osgiliath - draństwo odebrało mi inne zwycięstwo, wyskakując w ostatniej turze, gdy miałem 47 zagrożenia i żadnej karty z talii przeciwności na stole. No i Odcięci, już trzy razy wyskoczyło mi w pierwszej turze, masakra.

Strażnicy oferują bardzo fajną mechanikę. Fajnie gdyby więcej przygód korzystało z takich dobrodziejstw.

Nazgul jest jak najbardziej do zabicia, ale trzeba pamiętać że nie jest to konieczne, żeby wygrać. Czasami można go po prostu przytrzymać bestię u siebie i w następnej turze zaquestować porządnie wszystkim co się ma.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012   

Dla mnie również świetna przygoda.

Graliśmy ją 2 razy i obie gry zakończyły się zwycięstwem. Uratował nas ... spokój, bo tę grę trzeba grać spokojnie.

Ja grałem Krasnoludami (Gloin, Thalin i Dain) a kolega Eowiną, Beravorą i Denethorem. Na początku wziąłem na siebie 3 Zwiadowców (2 sami przyszli :razz: ) , Wilczki ubiłem Gandalfem, a potem uważalismy na zagrożenie w strefie przeciwności wystawiając karty na stół. Jak poczuliśmy się pewnie, poszlismy piorunem do przodu. Witch-king oba razy zginął po spotkaniu z nie-znającymi-litości Krasnoludami :grin:

Warto było kupić tę przygodę - jest dynamiczna i wymagająca oraz, co napisał przedmówca, nieprzewidywalna :twisted:
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lut, 2012   

Witam,
właśnie nabyłem MNO - muszę przyznać, że po narzekaniach niektórych z forumowiczów miałem mieszane uczucia … zastanawiałem się czy pomimo pre-ordera warto „topić kasę”... Jednak po rozpakowaniu i przejrzeniu przygody - okazało się, że wszystko OK - jakość, druk, klimat - jedynie "ale" jakie mogą mieć malkontenci to to, że karty są ciutkę cieńsze i mają lekko ostre brzegi... ALE UWAGA po włożeniu w koszulki nie różnią się od tych fabrycznych - ZDECYDOWANIE POLECAM!!!!
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14