galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[ZP] Czatownik
Autor Wiadomość
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Rozumiem, że postacie się zmieniają, ale kurcze jest jeszcze tyle bohaterów, których mogliby użyc a już w 2 cyklu zmieniają aragorna.. To wygląda tak jakby producent nie miał już żadnych fajnych pomysłów i wykorzystują stare zastępując je lepszymi... a jak tak dalej pójdzie to przy kolejnym cyklu będziemy mieli 6 różnych kart tej samej postaci a i tak tylko jedną możemy miec w grze...
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Berestaszek napisał/a:
przy kolejnym cyklu będziemy mieli 6 różnych kart tej samej postaci a i tak tylko jedną możemy miec w grze...

A to źle?
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Berestaszek napisał/a:
Rozumiem, że postacie się zmieniają, ale kurcze jest jeszcze tyle bohaterów, których mogliby użyc a już w 2 cyklu zmieniają aragorna.. To wygląda tak jakby producent nie miał już żadnych fajnych pomysłów i wykorzystują stare zastępując je lepszymi... a jak tak dalej pójdzie to przy kolejnym cyklu będziemy mieli 6 różnych kart tej samej postaci a i tak tylko jedną możemy miec w grze...

To, że postacie zmieniają się teraz świadczy o tym, że twórcy gry mają pomysł na to. Gdyby najpierw dali wszystkie inne postacie, a później zaczęli powtarzać, pojawiłyby się opinie, że nie mają już pomysłów na nowe i gra już się kończy.

Wygląda na to, że autorzy gry nie chcą, żeby w grze były równocześnie postacie z tak mocnymi zdolnościami. Dlatego też obu nadali to samo imię :twisted:
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Kulgan napisał/a:
Wygląda na to, że autorzy gry nie chcą, żeby w grze były równocześnie postacie z tak mocnymi zdolnościami. Dlatego też obu nadali to samo imię :twisted:


+1, tak samo właśnie myślałem :)
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

No cóż zobaczmy z kolejnymi dodatkami jak to się potoczy. Jedna rzecz mnie natomiast zastanawia. Skoro postacie się rozwijają wraz z czasem to czemu aragorn zmienił tylko grafikę i zdolnośc a wszystkie statystyki są takie same? :(
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Berestaszek napisał/a:
No cóż zobaczmy z kolejnymi dodatkami jak to się potoczy. Jedna rzecz mnie natomiast zastanawia. Skoro postacie się rozwijają wraz z czasem to czemu aragorn zmienił tylko grafikę i zdolnośc a wszystkie statystyki są takie same? :(


w innych wersjach karty nie chodzi o "rozwój" postaci, tylko o pokazanie innego jej aspektu - taki np Aragorn był nie tylko świetnym przywódcą (CORE set) ale także miał wielką wiedzę na temat dziczy i nie tylko (Watcher)

eh ludzie, zero zrozumienia
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

No to np mogłoby byc jednak chociaż zmienione. Jako że zna lepiej dzicz to może miec więcej siły woli zamiast obrony?
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

Berestaszek napisał/a:
No to np mogłoby byc jednak chociaż zmienione. Jako że zna lepiej dzicz to może miec więcej siły woli zamiast obrony?


a jak włożysz dresy i adidasy to nagle robisz się silniejszy ale wolniej liczysz, czy jesteś ciągle taki sam ?
 
     
Berestaszek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Kwi, 2012   

wtedy więcej ludzi się mnie boi przechodząc koło mnie... Ale chodzi raczej o przykład jesteś zwykłą osobą potem trafiasz do harcerstwa i lepiej znasz się na terenoznactwie. Tu nie chodzi tylko o sam fakt, że zmienił wdzianko, lecz o to, że to zupełnie dwa różne style bycia.
 
     
Karharoth
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2012   

Berestaszek napisał/a:
Ale chodzi raczej o przykład jesteś zwykłą osobą potem trafiasz do harcerstwa i lepiej znasz się na terenoznactwie. Tu nie chodzi tylko o sam fakt, że zmienił wdzianko, lecz o to, że to zupełnie dwa różne style bycia.



W sumie poróbnując harcerstwo do rock'n'rolla ... ; )


Dobrze, że nie pozmieniali statystyk. Ogólnie niezbyt jest mi wsmak kolejny Arek - bohater, ale jakoś to zdzierżę. Martwi mnie bardziej to, ze Jego umiejętność jest cholernie dobra i to pewniak do każdego decku z wiedzą... Nie byłoby dobrze, jeśli gra sżłaby w tym samym kierunku, w któym podążył LOTR TCG, tzn 10 różnych aragornów,eomerów, gandalfów - z których grywalny był i tak tylko jeden, bo co dwa dodatki wychodził nowy, lepszy...
 
     
odmu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2012   

Ten Aragorn jest bardzo dobrym ruchem. Spójrzmy - mamy teraz już dwie karty dedykowane pod Aragorna - głupio gdyby łączyły się zawsze z tym samym bohaterem. Druga sprawa - statystyki Aragorna w tej formie są bardzo kiepskie. Jest bohaterem na wyprawę z kamieniem celebriany, do ataku ze swoim 3 ataku i obrońcą ze swoim życiem, obroną i wartownikiem - ale może robić tylko jedno na turę, bo nie ma jak wstać - więc płacimy 12 zagrożenia za tą uniwersalność, ale korzystamy z niej mniej niż w wypadku Aragorna z podstawki. No i samo 12 zagrożenia na starcie już osłabia jego umiejętność. Wydaje mi się, że nie jest jakoś wielce silniejszy od Aragorna z wersji podstawowej.
 
     
kufel
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2012   

A może nie patrzmy na niego w kategorii "gorszy-lepszy"... jest po prostu inny i do czego innego się nadaje ;)
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Kwi, 2012   

kufel napisał/a:
A może nie patrzmy na niego w kategorii "gorszy-lepszy"... jest po prostu inny i do czego innego się nadaje ;)


i wiem że zawsze mogę liczyć na kufla, jako na głos rozsądku :)
 
     
stforek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

To ze Aragorn kosztuje 12 moze nie miec wiekszego znaczenia przy decku na 2 herosach. A jego umiejetnosc kombuje sie doskonale z secrecy.

P.S. Wreszcie jest preorder! Jeeeeee!
 
     
l33tm4st3r
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Kwi, 2012   

stforek napisał/a:
To ze Aragorn kosztuje 12 moze nie miec wiekszego znaczenia przy decku na 2 herosach. A jego umiejetnosc kombuje sie doskonale z secrecy.

P.S. Wreszcie jest preorder! Jeeeeee!


niesamowite że nam to wytłumaczyłeś, bo może nie wszyscy czytali artykuł w którym właśnie taką talię złożyli...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13