galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
pomoc z kartami
Autor Wiadomość
s0ket
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Lip, 2012   

Taktyka
Potrzebujemy Twojej Krwi- do końca tej tury wybrana jednostka otrzymuje -1 wytrzymałości,a inna wybrana jednostka zyskuje + 1 punkt wytrzymałości.
Jednostka
Korsarze z ghrondu pole bitwy, wymuszony: kiedy ta jednostka opuszcza grę, do końca tej tury wybrana jednostka otrzymuje -2 punkty wytrzymałości
Podła czarodziejka misja, wymuszony. na poczatku twojej tury wybrana jednostka otrzymuje -1 punkt wytrzymałości do końca tej tury.

Można wziaśc tą wytrzymałośc jednostką które mają 1 punkt wytrzymałości? czyli po odjęciu zgineły by te jednostki. Musze miec pisemny dowód przed narzeczoną, inaczej nie zagra ze mną .

Taktyka
łaska Morka akcja do końca tej tury wybrana jednostka traci młotek a inna wybrana jednostka zyskuje młotek.
Do użycia tej taktyki przeciwnik musi miec jakąś jednostkę w grze ? Moja kobieta uważy oczywiście inaczej , a nie chcę się kucic z nią.
szukam Pomocy.
 
     
Mortyr
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Lip, 2012   

1) Jeśli liczba ran (w tym wypadku zero) równa się lub przewyższa wytrzymałość jednostki (w tym wypadku również zero) to jednostka ginie. Czyli w skrócie - można odjąć wytrzymałość i zabić.
2) Musisz wybrać za cel jakąś jednostkę, która straci młotek zanim dodasz młotek innej. Ale zauważ, że ta taktyka nie wskazuje, że musisz odebrać ten młotek jednostce przeciwnika - możesz np. odjąc jakiejś swojej w Królestwie/Misji i dodać np. atakującemu.
 
     
s0ket
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Lip, 2012   

Dzięki, teraz przynajmniej spokojniej będzie się grało
 
     
s0ket
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

Nowe karty i nowe problemy. Jak jest z szamanem orków. Kiedy zagrywam rozwinięcie z ręki, umieśc na tej karcie 1 żeton zasobów.
Chodzi o to że za każde jedno rozwinięcie w jednej turze mam jeden żeton czy na jedną turę niezależnie ile dam rozwinięc będzie jeden żeton na tej karcie?

Wczoraj kłótnia poszła o to czy wsparcia z młotkiem na polu bitwy dają atak a obronie, ataku czy nie. Możecie napisac żebym nie miał problemów z grą. dzięki wielkie z góry.
 
     
Mortyr
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Lip, 2012   

1) Możesz zagrać tylko jedno rozwinięcie z ręki na turę, więc ogólnie źle gracie :grin:
2) Wsparcia nie mogą zostać ani obrońcami ani atakującymi. Nie uczestniczą bezpośrednio w walce.
 
     
akjjjfff
[Usunięty]

Wysłany: Czw 09 Sie, 2012   

a mi się właśnie podoba i nawet zacząłem sam tak grać możesz mi szymuss odjąć -100 od pe



---------------------------


Lunettes Carrera Pas Cher 2012
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13