galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ogólnie
Autor Wiadomość
martoln
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

google.pl / faq x-wing fantasy flight games
 
     
lesar
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

Jednak uważam, że ta karta deje możliwość wykonać dwukrotnie akcję namierzania celu - odrzucając dla porządku żetony namierzenia - wyraźnie jest na niej napisane: przeprowadź ten atak dwukrotnie. Atak czyli namierzanie celu, a jak namierzanie celu do przerzucanie kości, czyli raz atakuje - jak mi coś nie pasuje to przerzucam, potem drugi raz atakuję i znowu mogę przerzucić.
 
     
Kajak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

E , co mi prostemu chłopy z takiego faqu jak on po brytyjsku jest.
 
     
lesar
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

Jednak FAQ mówi faktycznie, że po wydaniu namierzonego celu aby użyć dodatkowej broni nie można przerzucać.
Ostatnio zmieniony przez lesar Sob 27 Paź, 2012, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
martoln
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

lesar napisał/a:
Jednak uważam, że ta karta deje możliwość wykonać dwukrotnie akcję namierzania celu - odrzucając dla porządku żetony namierzenia - wyraźnie jest na niej napisane: przeprowadź ten atak dwukrotnie. Atak czyli namierzanie celu, a jak namierzanie celu do przerzucanie kości, czyli raz atakuje - jak mi coś nie pasuje to przerzucam, potem drugi raz atakuję i znowu mogę przerzucić.


lesar, nie masz racji - przeprowadz atak dwukrotnie - odnosi sie jednak tylko i wylacznie do faktycznego ataku z wykorzystaniem parametrów torped - liczba kości. Wykonujesz ten atak dwukrotnie. W obu przypadkach obrońca również dwukrotnie rzuca kośćmi.
 
     
martoln
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

lesar napisał/a:
Jednak FAQ mówi faktycznie, że wydanie po wydaniu namierzonego celu aby użyć dodatkowej broni nie można przerzucać.


ufff :) więc mamy zgodność
 
     
lesar
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

Mam nadzieję, że GALAKTA przetłumaczy FAQ
 
     
lesar
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

martoln napisał/a:
ufff :) więc mamy zgodność

Amen amenów :grin:
 
     
martoln
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

pytanie z mojej strony - karta LUKE SKYWALKER

ma napisane "kiedy sie bronisz, mozesz zmienic 1 ze swoich wynikow skupienie na unik"

pytanie - czy jesli jeden po drugim zaatakuje Luka siedem niezaleznych tie-fighterow to czy za kazdym razem gdy bedzie on sie bronil moze zmienic zgodnie z powyzszym textem skupienie na unik, czy moze to zrobic wyłącznie raz....

(pzdro dla Wikarego który zainspirował powyższe pytanie cudownie zmienianymi skupieniami"
 
     
lesar
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Paź, 2012   

każdy atak i obronę rozpatruje się oddzielnie, tak więc za każdym razem możesz zmieniać
 
     
Wikary
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

Martoln, nie śmiałbym Cię oszukać. kto jak kto?? Ale ja?? :razz:

P.S. polecam przeczytanie instrukcji :grin:
 
     
lesar
[Usunięty]

Wysłany: Sro 31 Paź, 2012   

ja mam kolejne pytanie: jeżeli mój statek straci wszystkie osłony i jego kadłub ma dwa uszkodzenia to R2-D2 normalnie może mu odbudować jedną osłonę nawet jak ma już uszkodzony kadłub? Czy tylko jak kadłub ma swoją nominalną wartość to wtedy odbudowuje?
 
     
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

lesar napisał/a:
ja mam kolejne pytanie: jeżeli mój statek straci wszystkie osłony i jego kadłub ma dwa uszkodzenia to R2-D2 normalnie może mu odbudować jedną osłonę nawet jak ma już uszkodzony kadłub?

Odzyskujesz osłonę niezależnie od stanu kadłuba.
 
     
Leviathan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Lis, 2012   

Crane napisał/a:
lesar napisał/a:
ja mam kolejne pytanie: jeżeli mój statek straci wszystkie osłony i jego kadłub ma dwa uszkodzenia to R2-D2 normalnie może mu odbudować jedną osłonę nawet jak ma już uszkodzony kadłub?

Odzyskujesz osłonę niezależnie od stanu kadłuba.


Tak jest.
 
     
ttrotyl
[Usunięty]

Wysłany: Sob 03 Lis, 2012   

Moje pierwsze pytanie odnośnie tej gry.
Wpierw namierzam Y-Wingiem wrogiego Tie, następnie podczas ataku używam działka jonowego. Czy kości rzucone w ramach ataku działkiem mogą być przerzucone dzięki zużyciu namierzania? Bo ja tak robię :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13